Betfan bonus powitalny – oferta 2023

Betfan Bonus Powitalny

W Betfan bonus powitalny jest ofertą skierowaną do naprawdę wymagających graczy. Bukmacher w swojej ofercie powitalnej zawarł jeden z najbardziej popularnych, klasycznych i pożądanych bonusów na start. Wiadomym jest, że bukmacherzy chcą przyciągnąć do siebie jak największą ilość nowych graczy. Stąd też Betfan całkiem niedawno nieco zmodyfikował swój bonus powitalny.

BONUS NA START
200% do 300zł
Odbierz Bonus

Co tym razem nowego przygotował dla graczy bukmacher Betfan? Jak wysoki tym razem jest bonus na start? Jak odebrać i jak z niego skorzystać? Na te wszystkie pytania odpowiemy w tym artykule.

Betfan bonus powitalny – oferta 2023

Betfan bonus powitalny – oferta 2023

W Betfan bonus powitalny dostępny jest oczywiście tylko i wyłącznie dla graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u tego buka. Użytkownik może przystąpić do niej tylko jeden raz, bowiem na to samo imię i nazwisko (co zostanie potwierdzone odpowiednim dokumentem tożsamości) można założyć tylko jedno konto.

Bukmacher Betfan bez wątpienia jest jednym z czołowych operatorów na polskim rynku. Licencję na urządzanie zakładów wzajemnych otrzymał w 2018 roku i od tego czasu prężnie się rozwija. Chcąc jeszcze bardziej przypaść do gustu nowym graczom, buk niedawno zmienił swój bonus powitalny. Na co tym razem postawił Betfan? Otóż na 200% bonusu od depozytu do 300 zł! Oznacza to potrojenie Twojej pierwszej wpłaty! Jeśli wpłacisz np. 100 zł, otrzymasz od buka kolejne 200 zł na grę.

Betfan oferuje swoim nowym graczom Bonus Powitalny. Po zarejestrowaniu się i dokonaniu depozytu, otrzymasz bonus od Betfan w wysokości do 1000 PLN. Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy zarejestrować się w Betfan i dokonać wpłaty w wysokości minimum 50 PLN. Bonus zostanie automatycznie przyznany po dokonaniu depozytu.

Bonus powitalny Betfan jest świetnym sposobem na rozpoczęcie gry w Betfan. Bonus daje Ci możliwość zdobycia do 1000 PLN. Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy wykonać prosty proces rejestracji oraz dokonać depozytu w wysokości minimum 50 PLN. Po zakończeniu dokonywania depozytu, bonus zostanie automatycznie przyznany. Warto skorzystać z tej okazji, ponieważ może to być świetny sposób na zwiększenie swoich szans na wygraną.

Jak otrzymać bonus od depozytu w Betfan?

Potrojenie pierwszej wpłaty? Brzmi dobrze, prawda? W Betfan bonus powitalny tak właśnie działa. Wpłacasz pierwsze pieniądze do bukmachera, a on doładuje Twoje konto dodatkowymi środkami. Oczywiście zanim zobaczysz je na koncie, będziesz musiał sprostać kilku postawionym przez bukmachera warunkom.

Co zatem należy zrobić, aby otrzymać w Betfan bonus powitalny?

  1. Warunkiem koniecznym jest oczywiście założenie konta. Możesz to zrobić zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej bukmachera.
  2. Podczas rejestracji wpisz kod: BETFAN. Bez niego niestety bukmacher nie przyzna Ci nagrody.
  3. Wpłać swój pierwszy depozyt o minimalnej kwocie 50 zł.
  4. Gotowe! Na twoim koncie natychmiast pojawi się bonus o wartości 200% Twojej wpłaty. Oczywiście najwyższa przyznana stawka może wynieść 300 zł.
BONUS NA START
200% do 300zł
Odbierz Bonus

Szybko, łatwo i wygodnie, prawda? Jednak to nie wszystko. Bonus należy jeszcze odblokować, a następnie go aktywować. Odblokowanie jest banalnie proste – wystarczy postawić kupon lub kilka kuponów za równowartość wpłaconego przez Ciebie depozytu. Poczekaj aż wszystkie zdarzenia zostaną rozliczone, a następnie przełącz się na saldo bonusowe i śmiało skorzystaj z nagrody!

Aktywacja bonusu powitalnego w Betfan

Aby aktywować w Betfan bonus powitalny, trzeba zastosować się do kilku ważnych zasad:

  • Możesz od razu postawić całość nagrody lub tylko jakąś część na kilku kuponach – wszystko zależy od Ciebie. Bonusem możesz grać jak chcesz.
  • Ważne abyś pamiętał, że w promocji udział biorą tylko kupony AKO z minimum 3 zdarzeniami.
  • Kurs kuponu nie może być niższy niż 3.0.

I tyle! Wygrane środki trafią na Twoje saldo główne zaraz po wykorzystaniu 100% kwoty przyznanego bonusu. Pamiętaj, że promocja dotyczy tylko zdarzeń z oferty sport, eSport oraz sportów wirtualnych.

BONUS NA START
200% do 300zł
Odbierz Bonus

FAQ

Jaki jest w Betfan bonus powitalny?

Na chwilę obecną bukmacher Betfan dla nowo zarejestrowanych graczy przygotował bonus o wartości 200% od pierwszej dokonanej wpłaty.

Czy mogę dokonać szybkiej rejestracji, aby otrzymać bonus powitalny w Betfan?

Tak, bukmacher Betfan nie wymaga weryfikacji konta przed odbiorem bonusu powitalnego.

Jak odblokować w Betfan bonus powitalny?

W celu odblokowania bonusu powitalnego konieczne będzie postawienie jednego lub kilku kuponów za równowartość wpłaconych środków.