Co można wirtualnie obstawiać w Betters?

Betters sporty wirtualne

Jak obstawiać w Betters sporty wirtualne? Jakie wirtualne dyscyplin znajdziesz u tego bukmachera? Jeśli szukasz odpowiedzi na te, oraz wiele innych pytań to świetnie trafiłeś. Z tego artykułu dowiesz się o wszystkich najistotniejszych kwestiach związanych ze sportami wirtualnymi w Betters.

Choć bukmacher otrzymał zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych online dopiero w 2021 roku, to od tego czasu niesamowicie się rozwija i oferuje swoim graczom coraz lepsze oferty. W tym przede wszystkim rozwijają się właśnie sporty wirtualne.

Betters sporty wirtualne – oferta 2023

W Betters sporty wirtualne cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki temu, że wirtuale obstawiać możesz 24 godziny na dobę i to przez 7 dni w tygodniu, nic Cię nie ogranicza. Co więcej podczas oglądania wirtualnych meczy możesz odnieść wrażenie oglądania gry komputerowej. Z tą jednak różnicą, że nie jesteś graczem, a obserwatorem. Za przebieg meczu oraz końcowy wynik odpowiada bardzo złożony algorytm. Dzięki temu Twoim jedynym zadaniem jest bazowanie na statystykach i obstawienie prawidłowego wyniku.

Co można wirtualnie obstawiać w Betters?

Oferta na sporty wirtualne w Betters jest naprawdę atrakcyjna i powinna zadowolić niejednego gracza. Znajdziesz w niej najpopularniejsze wirtualne dyscypliny takie jak:

  • Piłkę nożną,
  • Kolarstwo,
  • Wyścigi chartów,
  • Wyścigi konne,
  • Wyścigi samochodowe.

Co można wirtualnie obstawiać w Betters?

Zakłady na wirtualną piłkę nożną w Betters

W Bettrs sporty wirtualne to przede wszystkim piłka nożna. To właśnie ten wirtualny sport jest w czołówce najczęściej obstawianych dyscyplin. Drużyny biorące udział w rozgrywkach reprezentacje ośmiu państw: Anglii, Argentyny, Brazylii, Belgii, Włoch, Hiszpanii, Niemiec oraz Francji. Jest to wirtualna Narodowa Liga.

W wirtualnym futbolu obstawiać możesz m.in.: zwycięzcę, ilość goli w całym spotkaniu, czy liczbę bramek w pierwszej połowie.

Zakłady na wirtualne kolarstwo w Betters

W wyścigu trwającym 2 minuty udział bierze 6 kolarzy. Obstawiać możesz standardowo zwycięzcę, pierwszą trójkę czy też Top 2. Oczywiście pamiętaj, że kupon możesz stworzyć jedynie przed rozpoczęciem wirtualnego wyścigu.

Zakłady na wirtualne wyścigi chartów w Betters

Gonitwy chartów stają się coraz popularniejsze. Wyścigi odbywają się na różnych podłożach i każdy jednorazowo trwa około dwóch minut. W starciu udział bierze sześć psów, spośród których możesz obstawić zwycięzcę, Top 2 lub miejsca 1-2-3.

Zakłady na wirtualne wyścigi konne w Betters

Wirtualne wyścigi konne w Betters można nazwać angielskimi wyścigami konnymi, bowiem zawodnicy mierzą się ze sobą na trawie. Tak jak w przypadku wcześniejszych dyscyplin, tak i w tym przypadku w gonitwie udział bierze sześcioro zawodników. Klasycznie typować możesz zwycięzcę lub też odpowiednie miejsca 1-2-3.

Zakłady na wirtualne wyścigi samochodowe w Betters

W wirtualnych wyścigach samochodowych rywalizuje ze sobą dwóch zawodników. Opcji zakładów jest kilka – zwycięzca, powyżej/poniżej, czy zawodnicy dojadą do mety.

Pamiętaj oczywiście, że w każdej dyscyplinie pomocne będą statystki poszczególnych drużyn oraz zawodników. Kieruj się nimi, jednak nie zapomnij zaufać także swoimi własnym preferencjom.

FAQ

Jakie sporty wirtualne mogą obstawić w Betters?

Bukmacher umożliwia typowanie 5 dyscyplin, w tym: piłki nożnej, kolarstwa, wyścigów konnych, wyścigów chartów oraz wyścigów samochodowych.

Czy bukmacher Betters ma jakieś bonusy na sporty wirtualne?

Niestety na chwilę obecną Betters nie posiada w swojej ofercie żadnych bonusów ani promocji na sporty wirtualne.

Czy w Betters sporty wirtualne mogę obstawiać w aplikacji mobilnej?

Oczywiście, że tak. Sporty wirtualne możesz obstawiać zarówno na stronie bukmachera, jak i w jego appce.