Menu
Etoto aplikacja mobilna – jak pobrać?

Etoto aplikacja mobilna

Chcąc wygodnie i sprawnie obstawiać, nie znajdziesz na to lepszego sposobu niż Etoto aplikacja mobilna. Pewnie nasuwa Ci się teraz pytanie dlaczego. Otóż aplikacja posiada wszystkie funkcje pełnowymiarowej strony, z tym jednak wyjątkiem, że na mniejszym urządzeniu. Nie masz pod ręką komputera, a szybko musisz obstawić ważny dla Ciebie mecz? Na pomoc przychodzi Etoto aplikacja mobilna. W końcu niewielu osobom zdarza się nie posiadać przy sobie telefonu komórkowego 24 godziny na dobę, prawda?

BONUS NA START
Bonus 200% od pierwszego depozytu
Odbierz Bonus

Dzięki temu artykułowi dowiesz się jakie korzyści czekają na Ciebie po pobraniu aplikacji. Dodatkowo przedstawimy Ci także krok po kroku cały proces instalacyjny.

Etoto aplikacja mobilna – jak pobrać?

Bez wątpienia Etoto aplikacja mobilna ma za zadanie ułatwić Ci obsługiwanie i obstawianie zakładów.  Dlatego bukmacher umożliwił korzystanie z jej usług zarówno użytkownikom Androidów, jak i iPhonów. Poniżej przedstawiamy Ci jak krok po kroku zainstalować appkę na oba systemy.

Zainstalowanie aplikacji Etoto na Androidzie

Już na początku zaznaczamy, że niestety nie pobierzesz aplikacji za pomocą Sklepu Google. Wynika to z faktu, że sklep nie pozwala na umieszczanie w jego zasobach aplikacji bukmacherskich. Dlatego appkę Etoto pobierzesz na oficjalnej witrynie bukmachera. Nie musisz się obawiać, że jest to nielegalne lub niebezpieczne. Wystarczy, że będziesz postępował zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Wejdź na stronę bukmachera Etoto
 2. Wybierz zakładkę „Nowa aplikacja mobilna”
 3. Kliknij opcję „Pobierz na Androida”
 4. Zezwól na instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł
 5. Gotowe! Etoto aplikacja mobilna jest gotowa to użytku

Jeśli chcesz aby Twoja appka działała poprawnie, powinieneś mieć telefon lub tablet z Androidem 5.0 bądź wyższym. Wtedy aplikacja będzie działać bez zarzutu. Gdyby jednak okazało się, że Twoja wersja Androida nie pozwala na bezproblemowe korzystanie z apkki, to zalecamy korzystanie z przeglądarki mobilnej. Warto też wspomnieć, że aplikacja zajmie Ci ok. 34.33 MB pamięci telefonu.

Etoto aplikacja mobilna – jak pobrać?

Zainstalowanie aplikacji Etoto na iOS

Pobranie aplikacji mobilnej Etoto na system iOS jest jeszcze łatwiejsze niż na Android. Użytkownicy iPhone, iPod i iPad są w stanie pobrać apkkę Etoto tak jak każdą inną zwykłą aplikację. Proces ten tak naprawdę niczym się nie różni.

 1. Na urządzeniu marki Apple otwórz sklep z aplikacjami App Strore
 2. Następnie w polu wyszukiwania wpisz „Etoto”
 3. Kliknij „Pobierz”
 4. Aplikacja automatycznie zostanie zainstalowana

I gotowe! Możesz już w pełni korzystać z appki Etoto. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto lub jeśli jeszcze nie jesteś użytkownikiem, to je założysz. Jeśli chodzi o wymagania systemowe, to nie ma ich praktycznie wcale. Etoto aplikacja mobilna działa w każdej wersji iOS, nawet na urządzeniach, które nie dostają już najnowszych uaktualnień (np. iPhone5, iPhone). Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do Internetu oraz 23.5 MB wolnej pamięci.

Jak obstawiać na urządzeniu mobilnym?

Etoto aplikacja mobilna ma bardzo przejrzysty interfejs, który pozwoli każdemu, nawet początkującemu graczowi, bez problemu połapać się w tym co i jak. Chcąc obstawić swój pierwszy zakład należy kliknąć w kurs przy wybranym przez Ciebie wydarzeniu. Możesz to bez problemu zrobić raz dla zakładu SOLO lub kilkukrotnie dla zakładów AKO. Po dobraniu zdarzeń wystarczy już tylko wybrać stawkę i kliknąć w pole „Postaw zakład”.

BONUS NA START
Bonus 200% od pierwszego depozytu
Odbierz Bonus

Wady i zalety aplikacji mobilnej Etoto

Etoto aplikacja mobilna przede wszystkim ma Ci zapewnić duży komfort i szybkość obstawiania. Nic dziwnego zatem, że bukmacher starał się w pełni dopracować appkę. Co to oznacza dla graczy? Że zdecydowanie pobieranie aplikacji Etoto wiąże się z większą ilością korzyści, niż wad.

Zalety:

 • Szybkie działanie aplikacji
 • Automatyczna akceptacja zmiany kursu
 • Możliwość typowania kilku zakładów pojedynczych w tym samym czasie
 • Możliwość dokonywania transakcji

Wady:

 • Brak opcji transmisji live
 • Czasami występują drobne problemy z aplikacją

Jak widać w Etoto aplikacja mobilna głównym, jednakże nie tak mocno doskwierającym, utrudnieniem może być brak streamingu live.

FAQ

Czy dostanę jakiś bonus za pobranie aplikacji Etoto?

Niestety obecnie bukmacher Etoto nie ma takiego bonusu w swojej ofercie.

Skąd mogę pobrać aplikację Etoto?

Jeśli jesteś posiadaczem telefonu komórkowego z system Android to aplikację możesz pobrać jedynie za pomocą odnośników na oficjalnej stronie bukmachera. Natomiast jeśli masz urządzenie Apple to dokonasz tego zarówno za pośrednictwem strony, jak i za pomocą sklepu App Store.

Czy jest możliwość oglądania transmisji live w aplikacji mobilnej?

Niestety aplikacja mobilna Etoto na ten moment nie posiada takiej opcji.