Fortuna bonus na start – oferta 2022 

Fortuna bonus na start

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się czy Fortuna bonus na start to dobra oferta powitalna? Jeśli tak, to trafiłeś w dobre miejsce. Z tego artykułu dowiesz się jaką ofertę dla nowych graczy przygotowała Fortuna, jak możesz z niej skorzystać oraz czy warto.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 600 zł

Odbierz Bonus

Na samym początku zwróćmy uwagę na fakt, że zakłady bukmacherskie Fortuna to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i przede wszystkim legalny bukmacher na polskim rynku. Z tego też powodu bukmacher stara się o jak najlepszą ofertę powitalną dla swoich nowych typerów.

Fortuna bonus na start – oferta 2023

Fortuna bonus na start – oferta 2022 Fortuna bonus na start w swojej ofercie przygotowała aż trzy bonusy powitalne. Dostępne są one dla wszystkich użytkowników, którzy zarejestrują się u tego bukmachera. Zakładając konto możesz liczyć na bonusy takie jak: zakład bez ryzyka, bonus od drugiej wpłaty oraz bonus na start w postaci punktów Fortuna, które możesz wymienić na zakłady. Łącznie na start możesz zyskać 2720 zł.

Zakład bez ryzyka do 600 zł

Jeśli jako typer nie czujesz się jeszcze pewnie, a obstawiając swój pierwszy zakład nie chciałbyś od razu stracić wszystkich środków, to zakład bez ryzyka w Fortunie sprawdzi się idealnie. Zasady są banalnie proste. Jeśli Twój kupon okaże się zwycięski – super! Otrzymujesz wygraną i możesz grać dalej lub wypłacić swoje środki. Jednakże jeśli przegrasz, to nic straconego. Na Twoje konto gracza Fortuna zwróci do 600 złotych! Jakie są warunki odebrania bonusu? Już tłumaczymy.

 1. Załóż iKonto
 2. W polu „kody promocyjne” wpisz „BONUSVIP
 3. Wpłać swój pierwszy depozyt
 4. Gotowe! Jeśli przegrasz na Twoje konto powróci wpłacony przez Ciebie depozyt, jednak nie większy niż maksymalna stawka 600 zł.

Pamiętaj, że bonus na Twoim koncie gracza pojawi się do 3 dni od momentu rozstrzygnięcia kuponu objętego bonusem. Dodatkowo bonus ten nie podlega wypłacie. Zatem jeśli bukmacher zwróci na Twoje konto np. 200 zł, będziesz musiał te środki przeznaczyć na dalszą grę. Dopiero kiedy gra okaże się wygrana, będziesz mógł wypłacić konkretną sumę.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 600 zł

Odbierz Bonus

Bonus od depozytu do 2100 zł

Kolejną powitalną promocją u bukmachera Fortuna jest bonus od drugiego depozytu. To także standardowa promocja, która pojawia się u większości bukmacherów. Polega ona na tym, że wpłacając określoną kwotę, Fortuna tą stawkę podwaja. Co to oznacza? Najlepiej będzie to wytłumaczyć na przykładzie. Wpłacając 500 złotych – również otrzymujesz 500 złotych, co razem daje Ci 1000 złotych na obstawianie. Maksymalnie możesz zyskać 2100 złotych. Pamiętaj jednak, że jest to bonus dopiero od drugiego depozytu.

Jak aktywować bonus?

Po dokonaniu pierwszej wpłaty, w ciągu 3 dni musisz aktywować bonus w sekcji „Bonusy”. Bonus od depozytu przyznawany jest dopiero po wpłaceniu drugiego depozytu, zatem po aktywacji masz kolejne  5 dni na zasilenie swojego konta po raz drugi. Po wpłacie, w ciągu 14 dni, będziesz zobowiązany do jego odpowiedniego obrotu:

 • Na początku będziesz musiał obrócić kwotą stanowiącą 80% drugiego depozytu. Wtedy bukmacher przyzna 20% bonusu – czyli maksymalnie 420 zł
 • Następnie obrócić kwotą stanowiącą czterokrotność drugiego depozytu. Wtedy od bukmachera otrzymasz 80% bonusu – czyli 1680 zł

Razem możesz otrzymać 2100 złotych. Ważnym jest, aby pamiętać, w obu przypadkach minimalny kurs to 1.80.

Freebet w kwocie 20 zł

Freebet to nic innego jak darmowy zakład. Rejestrując swoje konto, otrzymujesz darmowe 20 złotych, bez konieczności wpłacania swoich środków. Jedyne co trzeba zrobić, aby otrzymać bonus to założyć konto. Wtedy automatycznie do Twojego konta zostanie dodane 2800 punktów, które mają wartość 20 złotych. Dostępne one będą w ciągu 3 dni od zakończenia pełnej rejestracji.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 600 zł

Odbierz Bonus

Dużym plusem jest to, że jeśli postawiony kupon za darmowy zakład okaże się wygrany, nie musisz go obracać. Dodatkowo pamiętaj, że Fortuna bonus na start oferuje aż 3 bonusy powitalne, które się ze sobą łączą. Dlatego łącznie możesz zgarnąć aż 2720 złotych.

Rejestracja w Fortunie

Skoro już wiesz jakie Fortuna przygotowała dla Ciebie bonusy na start, warto dowiedzieć się także jak szybko i łatwo możesz dokonać rejestracji.

 1. Wejdź na stronę Fortuna i kliknij przycisk “REJESTRACJA”.
 2. Podaj swoje dane osobowe takie jak: imię i nazwisko, adres e-mail, pseudonim, hasło, numer telefonu oraz PESEL.
 3. Zaznacz pole z akceptacją regulaminu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
 4. Kolejny krok to weryfikacja Twoich danych. Uzupełnić musisz numer konta bankowego, numer dowodu osobistego, województwo, kod pocztowy, miasto oraz ulicę.
 5. Wyślij skan lub zdjęcie dowodu tożsamości, które pozwolą bukmacherowi zweryfikować podane przez Ciebie dane. Przede wszystkim sprawdzić ich prawdziwość.
 6. Ustal dzienny limit i czas na grę.
 7. Kliknij „zarejestruj się” i gotowe!

Cały proces rejestracji zajmie Ci kilka minut. Pamiętaj, aby mieć przygotowany odpowiedni dokument tożsamości. Nawet jeśli jesteś dopiero początkującym graczem i nie rejestrowałeś nigdy konta u żadnego bukmachera, nic się nie martw. Postępując zgodnie z powyższymi krokami, bez problemu sobie poradzisz. A dzięki rejestracji Fortuna bonus na start oferuje Ci aż 2720 zł na dobry początek!

Inne promocje w Fortunie

Oczywiście poza ofertą dla nowo zarejestrowanych graczy, Fortuna posiada także jeszcze sporo bonusów dla swoich stałych użytkowników. Są to raczej standardowe promocje, ale mają zdecydowanie znaczny wpływ na wygrane.

 • AKO BONUSY – dzięki automatycznym bonusom kursowym, Twoje wygrane mogą być wyższe nawet o 50%. Wystarczy jednie postawić kupon AKO z minimalną liczbą zdarzeń wynoszącą 5 oraz minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.
 • ŚRODA Z FARTEM – w każdą środę w godz. 18:00-20:00 wpłać depozyt za min. 30 zł, stwórz kupon z min. 4 zdarzeniami i jeśli któryś z nich „nie wejdzie”, dostaniesz zwrot stawki w wysokości 30 zł.
 • GODZINY MISTRZÓW LIVE – lubisz typować na żywo? To świetnie się składa. W każdy poniedziałek w godz. 18:00-20:00 zrób depozyt za minimalną stawkę 30 zł i postaw dowolne zdarzenie z oferty live. Jeśli przegrasz bukmacher Fortuna zwróci na Twoje konto do 30 zł postawionej przez Ciebie stawki.
 • GODZINY MISTRZÓW – poza tym, że piątek jest dniem rozpoczynającym weekend, to w Fortunie jest to także dzień promocji. Jak w przypadku poprzednich promocji, także i w Godzinach Mistrzów należy w każdy piątek w godz. 18:00-20:00 postawić zakład za min. 100 zł i zagrać kupon na wybrane przez siebie zdarzenie z oferty pre-match lub live. W przypadku przegranej bukmacher zwróci na twoje konto 50 zł. Środki te będziesz mógł przeznaczyć na dalszą grę.
 • KALENDARZ HAPPY HOURS – dzięki tej promocji gracze mogą, niemalże codziennie, w ustalonych przez bukmachera godzinach grać bez podatku! Dzięki temu możesz zgarniać aż o 14% więcej. Warunkiem promocji jest postawienie zakładu AKO z min. 3 zdarzeniami, o min. Kursie 1.30 oraz min. Stawką kuponu 2 zł.
 • POLEĆ PRZYJACIELA – za polecenie kumpla możesz zgarnąć nawet 400 zł! Jedyne co musisz zrobić to udostępnić mu specjalny link, z którego Twój przyjaciel dokona rejestracji.
 • SELEKCJONER – wtorki z Ligą Mistrzów w Fortunie! W każdy wtorek masz do wyboru dwie promocje: zakład bez ryzyka, dzięki któremu dostaniesz zwrot w razie przegranej lub Dokładki, czyli bonusu do wygranej.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 600 zł

Odbierz Bonus

FAQ

Jakie są aktualnie bonusy na start u bukmachera Fortuna?

Zakłady bukmacherskie Fortuna oferują aż trzy bonusy na start. Jest to zakład bez ryzyka do 600 zł, bonus od drugiego depozytu do 2100 zł oraz freebet w kwocie 20 zł.

Czy mogę odebrać wszystkie bonusy na start w Fortunie?

Oczywiście, że tak. Wystarczy jedynie założyć konto, w polu „kody promocyjne” wpisać „BONUSVIP” i w odpowiednim czasie aktywować wszystkie dostępne bonusy.

Po jakim czasie otrzymam bonus od depozytu?

Gdy dojdzie do końca wymaganego obrotu (pierwszego, stanowiącego 80% drugiego depozytu oraz drugiego – stanowiącego czterokrotność drugiego bonusu) w ciągu 24h bukmacher zasili Twoje konto.

4.7/5 - (7 votes)