Fortuna promocje dla nowych graczy

Fortuna promocje

Jakie przygotowała Fortuna promocje dla swoich graczy? Nie da się ukryć, że Fortuna to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów w Polsce i jeden z najchętniej wybieranych przez graczy. Z tego też powodu, aby utrzymać swoją pozycję na rynku, Fortuna nie może sobie pozwolić na byle jakie bonusy i promocje w swojej ofercie. Co więcej, aktualnie konkurencja na polskim rynku bukmacherskim jest naprawdę spora, więc każdy operator musi się postarać i dostosować swoją ofertę promocyjną do wymogów graczy.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 600 zł

Odbierz Bonus

Dlatego w tym artykule skupimy się na aktualnych promocjach Fortuny. Powiemy Ci czego możesz się spodziewać zarówno jako nowy, jak i stały gracz. Dowiesz się jak skorzystać z owych promocji oraz jak je zdobyć.

Fortuna promocje dla nowych graczy

Fortuna promocje dla nowych graczy

Na początku chcemy przybliżyć ofertę powitalną graczom, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera Fortuna. Śmiało możemy powiedzieć, że jest to naprawdę świetna oferta startowa, która powinna zadowolić każdego gracza. Bukmacher aktualnie przygotował bonus w formie 3x zakładu bez ryzyka aż do 600 zł oraz 20 zł bez depozytu. Brzmi dobrze? Wręcz znakomicie! Fortuna w swojej ofercie zawarła najbardziej pożądane bonusy przez polskich graczy. Łącznie zatem możesz otrzymać aż 620 zł na start!

W jaki sposób odebrać wszystkie bonusy w ramach Fortuna promocje? Już tłumaczymy.

  1. Pierwszy zakład bez ryzyka do 100 zł zostanie Ci przyznany natychmiast po dokonaniu rejestracji konta. Masz 72h na postawienie zakładu, który jeśli okaże się przegrany, buk zwróci na Twoje konto do 100 zł.
  2. Po 3 dniach od momentu założenie konta, otrzymasz drugi zakład bez ryzyka do 200 zł. W tym przypadku również będziesz miał 72h na postawienie kuponu. Przegrana oznacza zwrot środków do 200 zł.
  3. Po 6 dniach od rejestracji, otrzymasz ostatni, trzeci zakład bez ryzyka do 300 zł. Jeśli w ciągu 72h postawisz zakład, który okaże się nietrafiony, buk zwróci na Twoje konto do 300 zł.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 600 zł

Odbierz Bonus

I gotowe! W ciągu tygodnia możesz otrzymać od Fortuny aż 600 zł zwrotu za nietrafione kupony! Co więcej, jeśli od razu dokonasz pełnej rejestracji, otrzymasz dodatkowe 20 zł na grę w postaci 2800 punktów lojalnościowych.

Fortuna promocje dla stałych graczy

Dla stałych graczy oferta Fortuna promocje prezentuje się naprawdę dobrze. Bukmacher swoim użytkownikom oferuje wiele różnych bonusów i promocji, dzięki którym niemalże codziennie można zgarniać atrakcyjne nagrody. Przejdźmy zatem do ich omówienia!

Luty bez podatku

U bukmachera Fortuna przez cały luty możesz grać bez podatku, czyli zgarniać wygrane aż o 14% wyższe! Wystarczy postawić kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami, z czego każdy będzie miał kurs nie niższy niż 1.30, a stawka kuponu wyniesie minimalnie 2 zł. Jak widzisz, naprawdę niewiele trzeba, aby zacząć wygrywać więcej!

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 600 zł

Odbierz Bonus

Fortuna to polska sieć zakładów bukmacherskich, która oferuje szeroką gamę promocji dla swoich klientów. Promocje te obejmują oferty specjalne, premiowe, konkursy i wiele innych.

Fortuna oferuje również szeroki wybór akcji promocyjnych, które są dostępne dla wszystkich klientów. Można skorzystać z ofert specjalnych, w których można uzyskać dodatkowe nagrody lub nawet zniżki. Konkursy i akcje specjalne są również dostępne dla graczy, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo. Fortuna zapewnia również szybkie i bezproblemowe wypłaty wygranych.

Poleć przyjaciela

Masz kumpla, który jeszcze nie ma konta w Fortunie? Zaproś go do jego założenia i zgarnij nawet 400 zł bonusu w punktach FKP. Za każdego jednego przyjaciela możesz otrzymać jednorazowo 20 zł. W ciągu roku bukmacher umożliwia zaproszenie aż 20 kumpli. Na zaakceptowanie bonusu w formie punktów FKP będziesz miał 7 dni.

FAQ

Jaki bonus dla nowych graczy zawiera oferta Fortuna promocje?

Aktualnie bukmacher nowo zarejestrowanym graczom oferuje 3x zakład bez ryzyka – pierwszy do 100 zł, drugi do 200 zł i trzeci do 300 zł. Dodatkowo także za dokonanie pełnej rejestracji możesz zgarnąć także 20 zł bez depozytu.

Jakie są w Fortunie promocje dla stałych graczy?

W ofercie bukmachera Fortuny gracze mogą znaleźć m.in. promocje tj.: luty bez podatku, poleć przyjaciela, AKO bonusy, czy AKO master.

Czy muszę dokonać pełnej rejestracji, aby skorzystać z promocji startowej w Fortunie?

Aby otrzymać 3x zakład bez ryzyka, bukmacher Fortuna nie wymaga pełnej rejestracji. Jeśli natomiast chcesz otrzymać 20 zł bez depozytu to warunkiem jego odbioru jest zweryfikowane konto.