Fortuna sporty wirtualne – na czym to polega?

Fortuna sporty wirtualne

Fortuna sporty wirtualne to rozrywka, która zapewni Ci emocje niemalże 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. To Ty decydujesz kiedy, ile i jaką dyscyplinę chcesz wirtualnie obstawiać. Mecze trwają średnio około 3 minut, a co za tym idzie, nie musisz czekać zbyt długo na rozliczenie kuponu.  Co więcej, wirtuale możesz typować zarówno na stronie bukmachera Fortuna, jak i w jego aplikacji mobilnej.


BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 600 zł


Odbierz Bonus

W tym artykule dowiesz się o wszystkich najważniejszych kwestiach związanych ze sportami wirtualnymi w Fortunie. Powiemy Ci, na czym one tak naprawdę polegają, jakie dokładnie dyscypliny możesz obstawiać oraz jak postawić kupon.

Fortuna sporty wirtualne – na czym to polega?

Aby najlepiej wytłumaczyć na czym tak właściwie są sporty wirtualne, można je porównać do gry komputerowej. Z tą jednak różnicą, że to nie Ty odpowiadasz za przebieg, ani za końcowy wynik spotkania. Stworzony został do tego bardzo złożony algorytm, dzięki któremu każde spotkanie może przynieść inne emocje.

Tak naprawdę wszystko, co musisz zrobić to dobrze wytypować wynik. W tym celu pomoce będzie opieranie się na statystykach drużyn bądź też jej poszczególnych zawodników. Oczywiście równie ważne jest także zaufanie swojej własnej intuicji.

Fortuna sporty wirtualne – na czym to polega?

Zakłady na wirtualną piłkę nożną w Fortuna są dostępne na stronie internetowej Fortuny. Możesz obstawiać wyniki meczów wirtualnej piłki nożnej i oglądać je na żywo, aby mieć bezpośredni wgląd w to, jak rozgrywa się mecz.

Fortuna oferuje różne rodzaje zakładów na wirtualną piłkę nożną, dzięki czemu możesz wybrać takie, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Do wyboru masz zakład na wynik meczu, zakład na liczbę bramek, zakład na zwycięzcę lub zakład na ilość kartek. Możesz także skorzystać z atrakcyjnych ofert specjalnych, które proponuje Fortuna. Na przykład, możesz wybrać zakład wielokrotny, dzięki któremu możesz postawić kilka zakładów na raz i zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Jakie sporty wirtualnie obstawiać w Fortunie?

Fortuna sporty wirtualne to możliwość obstawiania aż 4 dyscyplin:

  • Piłki nożnej,
  • Wyścigów konnych,
  • Wyścigów psów,
  • Wyścigi samochodów.

Nie można powiedzieć, że oferta sportów wirtualnych w Fortunie nie spełnia oczekiwań graczy, jednak nie da się ukryć, że brakuje w niej nieco bardziej popularnych sportów takich jak tenis czy koszykówka.


BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 600 zł


Odbierz Bonus

Zakłady na wirtualną piłkę nożną

Fortuna jako jeden z czołowych polskich bukmacherów, nie mogłaby sobie pozwolić na brak w ofercie sportów wirtualnych najbardziej popularnej dyscypliny – piłki nożnej. Wirtualne mecze rozgrywane są co trzy minuty. W międzyczasie możesz zapoznać się z dostępnymi opcjami zakładów, czy statystykami, które pomogą Ci trafniej obstawić.

Niestety opcji zakładów nie jest zbyt wiele. Raczej możesz się spodziewać najbardziej podstawowych typów – poniżej/powyżej 2.5 bramki, zwycięzcę meczu, czy dokładną liczbę bramek.

Zakłady na wirtualne wyścigi konne

W Fortunie sporty wirtualne cieszą się dość dużą popularnością jeśli chodzi o dyscyplinę wyścigów konnych. Tak jak w przypadku wirtualnej piłki nożnej, tak i wirtualne wyścigi koni są rozgrywane co 3 minuty. W każdych zawodach udział bierze od 8 do 15 koni, których zmagania odbywają się na prostym lub okrężnym torze. Typować możesz standardowo zwycięzcę gonitwy, czy też dokładne miejsca 1-2 lub 1-3.

Zakłady na wirtualne wyścigi psów

Jest to kolejna dość popularna dyscyplina obstawiana wirtualnie w Fortunie. Każda kolejna gonitwa urządzana jest co trzy minuty, a zakończenie możliwości obstawania następuje kilkadziesiąt sekund przed jego startem. W każdym wyścigu udział bierze od 6 do 8 psów.


BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 600 zł


Odbierz Bonus

Co można typować? Również tutaj Cię niczym nie zaskoczymy. Same standardowe typy zakładów – zwycięzcę bądź dokładne miejsca 1-2 i 1-3.

Zakłady na wirtualne wyścigi samochodów

Jest to już ostatnia opcja jaką możesz wirtualnie obstawiać w Fortunie. W każdym wyścigu udział bierze 12 samochodów, a trwa on zaledwie 3 minuty. Typować może praktycznie to samo, co w pozostałych wirtualach. Czyli będzie to zwycięzca wyścigu, czy zwycięzcy miejsc od 1 do 2 lub od 1 do 3.

FAQ

Jakie sporty mogę wirtualnie obstawiać w Fortunie?

Bukmacher Fortuna umożliwia typownie wirtualnej piłki nożnej, wirtualnych wyścigów konnych, psów oraz samochodów.

Czy mogę obstawiać sporty wirtualne w aplikacji mobilnej Fortuny?

Jasne, że tak. Wirtualnie możesz obstawiać zarówno na stronie bukmachera, jak i w jego appce.

Czy Fortuna posiada jakieś promocje na sporty wirtualne?

Niestety na chwile obecną bukmacher Fortuna nie posiada żadnych promocji na sporty wirtualne.