Warunki obrotu bonusem powitalnym

Fuksiarz bonus powitalny

Aby móc dobrze zacząć swoją przygodę z obstawianiem, ważny będzie dla Ciebie w Fuksiarz bonus powitalny. To dzięki temu bonusowi, już na starcie możesz wygrać więcej lub stracić mniej. Fuksiarz przygotował dla swoich nowych graczy naprawdę atrakcyjną ofertę powitalną i zaoferował jeden z cieszących się największą popularnością wśród użytkowników bonusem – zakład bez ryzyka.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 500 zł

Odbierz Bonus

W tym artykule opowiemy Ci o wszystkim co musisz wiedzieć, aby odebrać w Fuksiarz bonus powitalny. Dokładnie dowiesz się jaką stawkę za przegrany zakład buk zwróci na Twoje konto, jakie warunki będziesz musiał spełnić, aby przystąpić do promocji oraz poznasz warunki obrotu.

Fuksiarz bonus powitalny – oferta 2023

Już na samym początku najlepiej wspomnieć, że z bonusu powitalnego możesz skorzystać tylko i wyłącznie jeden raz. Wynika to z faktu, że możesz założyć tylko jedno konto na swoje imię i nazwisko oraz swój dokument tożsamości. Warto zatem poznać wszystkie szczegóły promocji zanim się do niej przystąpi.

Bukmacher Fuksiarz działa na polskim rynku od niedawana. Licencję na urządzenie zakładów wzajemnych online otrzymał pod koniec 2020 roku. Mimo to dobry marketing tego operatora, atrakcyjne bonusy i szeroka oferta przyciągnęły ogrom nowych graczy. Dla każdego z nich bukmacher przygotował bonus powitalny w postaci zakładu bez ryzyka aż do 500 zł!

Jak otrzymać zakład bez ryzyka w Fuksiarz?

Zakład bez ryzyka jest czymś w rodzaju ubezpieczenia Cię od ewentualnej przegranej. Innymi słowy, jeśli Twój pierwszy zakład okaże się nietrafiony, bukmacher Fuksiarz zwróci na Twoje konto 50% postawionej przez Ciebie stawki do 500 zł. Jest to świetna oferta dla początkujących graczy, którzy dopiero wkraczają w świat bukmacherski.

Co więc należy zrobić, aby otrzymać w Fuksiarz bonus powitalny?

 1. Na samym początku najważniejsze będzie założenie konta. Możesz tego dokonać zarówno poprzez stronę internetową lub w aplikacji bukmachera.
 2. Ważne! Pamiętaj, aby podczas rejestracji zaznaczyć pole „Chcę otrzymać bonus powitalny”.
 3. Wpłać swój pierwszy depozyt – minimalna kwota to 50 zł.
 4. Postaw swój pierwszy zakład – zawrzyj na nim minimum dwa zdarzenia. Kurs każdego z nich nie może być niższy niż 1.60, a minimalna stawka kuponu to 50 zł.
 5. Gotowe! Wygrasz? Super, cała kasa Twoja! Przegrasz? Nic się nie martw, na Twoje konto wróci połowa postawionej przez Ciebie stawki!

Pamiętaj także o tym, że w Fuksiarz zakład bez ryzyka dotyczy pierwszego postawionego zakładu, a nie pierwszego przegranego.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 500 zł

Odbierz Bonus

Warunki obrotu bonusem powitalnym

Jeśli zastanawiałeś się kiedyś czy w Fuksiarz bonus powitalny się czymś wyróżnia na tle konkurencji, to odpowiedź jest jedyna: oczywiście, że tak! Zakład bez ryzyka w Fuksiarz jest najwyższym cashbackiem, który nie wymaga obrotu! Dzięki temu, jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz od bukmachera środki, które od razu będziesz mógł wypłacić. Oczywiście możesz je także przeznaczyć na dalszą grę. To w jaki sposób nimi rozdysponujesz, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Jeśli chcesz zgarnąć maksymalną wartość zakładu bez ryzyka, musisz postawić kupon za 1137 zł. Wynika to z faktu, że bukmacher przyzna Ci tylko 50% postawionej stawki. Co więcej od bonusu zostanie także odjęty podatek.

Warunki obrotu bonusem powitalnym

Rejestracja w Fuksiarz

Jak już wspomnieliśmy, w Fuksiarz bonus powitalny jest dostępny tylko dla nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u tego operatora. Poniżej przedstawiamy Ci zatem krok po kroku jak szybko i łatwo zarejestrujesz swoje konto.

Rejestracja konta tymczasowego:

Na początek powiemy Ci, jak założyć jedynie konto tymczasowe, dzięki któremu będziesz miał dostęp do pełnej oferty bukmachera oraz będziesz mógł odebrać bonus powitalny.

 1. Na początkowym etapie zobowiązany będziesz do wypełniania pierwszego krótkiego formularzu, w którym podasz dane pozwalające Ci na logowanie się do konta: adres e-mail, hasło oraz numer telefonu. Dodatkowo będziesz musiał zaznaczyć dwa pola – pierwsze to potwierdzenie, że masz ukończone 18 lat, a drugie to wyrażenie zgody na przesyłanie materiałów marketingowych.
 2. Drugi etap wiąże się z podaniem trochę danych osobistych: imię, nazwisko, PESEL oraz kraj pochodzenia.
 3. W celu aktywacji konta możesz wpisać kod SMS, który otrzymasz na podany przez Ciebie wcześniej numer telefonu lub wejść w link przesłany na twój adres –email.

I tak  naprawdę to tyle. Twoje konto zostało utworzone.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 500 zł

Odbierz Bonus

Rejestracja konta stałego:

Aby w pełni cieszyć się wszystkimi możliwościami jakie oferuje bukmacher Fuksiarz, w tym wypłatą zgromadzonych na Twoim koncie środków, należy dokonać pełnej rejestracji. Możesz to zrobić logując się na swoje konto, klikając w zakładkę „Moje Dane”, a następnie podać informacje, które pozwolą zweryfikować Twoją tożsamość:

 • Adres
 • Numer konta bankowego
 • Numer oraz serię dowodu tożsamości (dowód osobisty lub paszport)

Po podaniu powyższych danych, będziesz jeszcze musiał przesłać do buka zdjęcia lub skany wybranego przez siebie dowodu tożsamości. Jeśli wszystko będzie się zgadzało, Twoje konto z tymczasowego zmieni się w konto stałe.

Inne promocje w Fuksiarz

Oczywiście bukmacher Fuksiarz, poza ofertą powitalną, posiada także wiele ciekawych promocji dla swoich stałych graczy. Zostając z tym operatorem na nieco dłużej, na pewno tego nie pożałujesz.

Cashback bez limitu

Jest to promocja, która cieszy się największą popularnością wśród graczy. Bukmacher za każdy przegrany zakład zwróci na Twoje konto do 50% postawionej przez Ciebie stawki aż do 200 zł! Procent zwrotu zależy od ilości meczów, które znajdują się na kuponie. Im jest ich więcej, tym większy cashback. Co więcej, bonus nie wymaga żadnego obrotu!

 • 1 zdarzenie – 5%
 • 2 zdarzenia – 7%
 • 3 zdarzenia – 10%
 • 4 zdarzenia – 12%
 • 5 zdarzeń – 15%
 • 6 zdarzeń – 17%
 • 7 zdarzeń – 20%
 • 8 zdarzeń – 22%
 • 9 zdarzeń – 25%
 • 10 zdarzeń – 27&
 • 11 zdarzeń – 30%
 • 12 zdarzeń – 35%
 • 13 zdarzeń – 40%
 • 14 zdarzeń – 45%
 • 15 zdarzeń – 50%

Early Payout

Jest to jedyna w swoim rodzaju promocja na polskim rynku bukmacherskim. Na czym ona polega? Wystarczy, że obstawisz spotkanie objęte promocją Early Payout, a postawiona przez Ciebie drużyna obejmie dwubramkowe prowadzenie, zdarzenie wówczas zostanie rozliczone jako wygrane. Końcowy wynik nie ma w tej sytuacji najmniejszego znaczenia. Early Payout obowiązuje na ligi tj.: Liga Mistrzów, Bundesliga, Serie A, Liga Europy, Ekstraklasa, La Liga oraz Premier League.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 500 zł

Odbierz Bonus

Mega Boost

Jeśli chcesz wygrywać więcej to zakłada „BOOST” będzie dla Ciebie tą odpowiednią. Bukmacher Fuksiarz codziennie podwyższa kursy na najciekawsze wydarzenia sportowe. Jest to idealna okazja do podniesienia ogólnego kursu zakładu, a co za tym idzie znacznie zwiększyć swoją wygraną. Do promocji kwalifikują się zarówno zakłady SOLO, jak i AKO. Każdy zakład musi zostać postawiony za własne środki.

Cashback na sporty wirtualne  

Ostatnio sporty wirtualne bardzo zyskały na popularności. Jeśli Ty też jesteś ich fanem, to ta promocja jest właśnie dla Ciebie! Obstawiaj wirtualne i zgarniaj zwrot określonej stawki. Dlaczego określonej? Ponieważ jej wysokość zależy od ilości spotkań umieszczonych na kuponie. Im jest ich więcej, tym bukmacher więcej zwróci na Twoje konto.

 • 1 zdarzenie – 3%
 • 2 zdarzenia – 5%
 • 3 zdarzenia – 8%
 • 4 zdarzenia – 10%
 • 5 zdarzeń – 12%
 • 6 zdarzeń i więcej – 14%

Warunki skorzystania z promocji  nie są niczym skomplikowanym. Wystarczy, że postawisz kupon na wirtualną piłkę nożną z minimalnym kursem 1.20. W razie niepowodzenia otrzymasz od buka zwrot w odpowiedniej kwocie!

FAQ

Jaki jest bonus powitalny w Fuksiarz?

Aktualnie bukmacher Fuksiarz dla nowych graczy przygotował bonus powitalny w formie zakładu bez ryzyka. W razie niepowodzenia, otrzymasz od buka 50% postawionej przez Ciebie stawki aż do 500 zł.

Jakie są warunki obrotu zakładem bez ryzyka w Fuksiarz?

Tutaj bukmacher zaskakuje, ponieważ bonus powitany nie wymaga żadnego obrotu! Otrzymane środki możesz od razu wypłacić.

Czy w Fuksiarz możliwa jest szybka rejestracja?

Tak, w Fuksiarz możesz założyć konto tymczasowe. Pamiętaj jednak, że wiąże się to z pewnymi ograniczeniami, jak np. z niemożliwością wypłacenia zgromadzonych na swoim koncie środków.