Fuksiarz rejestracja – jak założyć konto?

Fuksiarz rejestracja 2023

Chciałbyś dowiedzieć się jak wygląda w Fuksiarz rejestracja konta? Jakie warunki trzeba spełnić, aby jej dokonać? Oraz jakie bonusy czekają na Ciebie za założenie konta? Jeśli na choć jedno pytanie odpowiedziałeś tak, to zdecydowanie jesteś w dobrym miejscu! W tym artykule odpowiemy zarówno na te, jak i kilka innych pytań. Przeprowadzimy Cię również krok po kroku przez cały proces rejestracji.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 500 zł

Odbierz Bonus

Fuksiarz rejestracja – jak założyć konto?

Przede wszystkim w Fuksiarz rejestracja konta to możliwość typowania wydarzeń sportowych oraz korzystanie z wielu ofert promocyjnych, przygotowanych nie tylko dla stałych, ale także nowych graczy. Przejdźmy jednak do konkretów. Jak zarejestrować konto w Fuksiarzu? Tak naprawdę to nic skomplikowanego. Cały proces składa się zaledwie z kilku kroków, które nie powinny zająć Ci dłużej niż kilka minut. Rejestrację rozpocznij od przejścia na stronę bukmachera, a następnie w prawym górnym rogu kliknij w czerwone pole „Rejestracja”. Zostaniesz przekierowany do pierwszego z dwóch etapów, które szczegółowo przedstawiamy poniżej.

Krok 1 – Dane konta:

  • Na pierwszym etapie zobowiązany będziesz do podania danych, którymi będziesz logować się do konta – adres e-mail/login, hasło oraz numer telefonu. Dodatkowo będziesz musiał zaznaczyć oświadczenie o pełnoletności, zaakceptować regulamin oraz ewentualnie zgodzić się na otrzymywanie od bukmachera informacji handlowych.

Krok 2 – Dane osobowe:

  • Drugi krok w Fuksiarz rejestracja to konieczność podania kilku swoich podstawowych danych osobowych tj.: imię, nazwisko oraz PESEL. Będziesz musiał także wprowadzić kod SMS, który otrzymasz na wcześniej podany numer telefonu. Na tym etapie ważnym jest także zaznaczenie pola „Chcę otrzymać bonus powitalny”.

Po wykonaniu dwóch powyższych kroków Twoje konto zostanie utworzone. Jednakże jest to tylko konto tymczasowe, które posiada kilka istotnych ograniczeń. Największym jest brak możliwości wypłat na rachunek bankowy. Dlatego w celu otworzenia konta stałego konieczna będzie jego weryfikacja.

Weryfikacja konta

Fuksiarz rejestracja – jak założyć konto?

Na czym zatem polega weryfikacja konta? Jest to nic innego jak wysłanie do bukmachera zdjęcia/skanu dokumentu tożsamości, którym może być paszport lub dowód osobisty. Pamiętaj, że zdjęcia/skan muszą zostać wykonane z obu stron. Następnie wejdź w zakładkę „Moje dane” i wprowadź tam następujące informacje: adres zamieszkania numer konta bankowego oraz dane dokumentu tożsamości (serię i numer). Po uzupełnieniu danych prześlij wcześniej zrobione zdjęcia lub skany.

Twoje dane zostaną poddane weryfikacji. Jeśli wszystkie dane będą zgodne z prawdą, weryfikacja potrwa zaledwie kilka minut. O tym czy przeszedłeś ją pozytywnie dowiesz się z wiadomości, która zostanie wysłana na Twój adres e-mail.

Bonus za rejestrację w Fuksiarz

U każdego legalnego bukmachera założenie konta równa się z otrzymaniem bonusu powitalnego. W Fuksiarz rejestracja oczywiście jest tak samo. Po zarejestrowaniu konta otrzymasz bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 500 złotych! Oznacza to, że dokonując swojego pierwszego zakładu, ubezpieczasz go od ewentualnej przegranej. Jeśli Ci się nie powiedzie, Fuksiarz zwróci na Twoje konto 50% postawionej stawki. Co więcej, bonus ten nie wymaga obrotu! Bez problemu będziesz mógł od razu wypłacić swoje środki. Zanim jednak skorzystasz z bonusu za rejestrację, warto abyś zapoznał się z regulaminem promocji.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 500 zł

Odbierz Bonus

Szybka rejestracja w Fuksiarz

Mówiąc „szybka rejestracja” naprawdę mamy na myśli ekspresowe tempo. Przejście przez jej proces nie zajmie Ci więcej niż 2 minuty. Tak jak napisaliśmy wyżej – wystarczy, że wypełnisz dwa krótkie formularze i Twoje konto zostanie utworzone. Konto tymczasowe pozwala Ci na obstawianie dowolnych sekcji: sport, gry karciane, czy sporty wirtualne. Jeśli zastanawiasz się czy otrzymasz bonus powitalny za dokonanie szybkiej rejestracji to odpowiedź brzmi: tak! Jedynym minusem szybkiej rejestracji w Fuksiarz jest brak możliwości wypłaty na swoje konto bankowe. Aby to zrobić będziesz musiał dokonać weryfikacji konta.

Rejestracja na urządzeniu mobilnym

W dzisiejszych czasach smartfon jest nieodłącznym elementem naszej codzienności. Korzystanie z różnego rodzaju aplikacji stało się powszechne nawet wśród bukmacherów. Z tego powodu niemalże prawie każdy legalnie działający buk w naszym kraju posiada swoją appkę. Jest to dobra wiadomość dla wszystkich graczy, którzy zdecydowanie wolą obstawianie z poziomu swojego telefonu.

Korzystanie z aplikacji mobilnej niewiele różni się od strony internetowej, z tą jednak różnicą, że appka ma łatwiejszy i bardziej przejrzysty interfejs. Dzięki temu szybciej i sprawniej możesz dokonywać zakładów na swoje ulubione drużyny. Pytanie zatem jest jedno: czy można dokonać rejestracji w aplikacji mobilnej Fuksiarz? Odpowiedź jest prosta: jasne, że tak!

Aby zarejestrować się w aplikacji mobilnej Fuksiarz, musisz wykonać kilka poniższych kroków:

  1. Na samym początku należy pobrać appkę z App Store (jeśli jesteś posiadaczem iPhone) lub za pomocą strony internetowej Fuksiarz (jeśli masz telefon z Androidem).
  2. Po zainstalowaniu aplikacji otwórz ją i kliknij przycisk “Zarejestruj”.
  3. Następnie zostaniesz poproszony o podanie pewnych danych osobowych, w tym imienia i nazwiska, daty urodzenia, kraju zamieszkania i danych kontaktowych. Co więcej będziesz musiał także wybrać nazwę użytkownika i hasło.
  4. Następnie zaakceptuj wszystkie wymagane zgody oraz regulamin.
  5. Potwierdź rejestrację i gotowe.

Twoje konto zostało utworzone i od teraz bez problemu możesz zalogować się i zacząć obstawiać zakłady sportowe, sporty wirtualne czy eSport. W aplikacji będziesz miał dostęp do pełnej oferty buka i w tym także do oferty powitalnej. Oznacza to, że niezależnie od tego czy założysz konto za pomocą strony internetowej czy w appce, otrzymasz bonus w postaci cashbacku do 500 zł!

Wersja mobilna strony

Co oznacza strona mobilna? Otóż to, że strona internetowa bukmachera Fuksiarz jest responsywna. Innymi słowy dopasowuje się do wielkości ekranu, z którego w danym momencie korzystasz. Zatem niezależnie od tego czy korzystasz z telefonu czy tabletu, bez przeszkód będziesz mógł dokonać rejestracji poprzez przeglądarkę. Dzięki temu jeśli nie jesteś do końca przekonany czy pobieranie aplikacji jest dla Ciebie – żaden problem!

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 500 zł

Odbierz Bonus

Jak postawić pierwszy zakład?

Jeśli jesteś początkującym graczem i jeszcze nigdy nie stawiałeś swojego pierwszego kuponu, nic się nie martw. Jest to naprawdę prosty proces, który nie sprawi Ci żadnych problemów, a zajmie Ci jedynie chwilkę.

Na samym początku musisz się oczywiście zalogować się na swoje konto Fuksiarz. Następnie przejdź do zakładki “Moje zakłady”, gdzie możesz zobaczyć wszystkie swoje bieżące zakłady (oczywiście jeśli to Twój pierwszy zakład, to strona będzie pusta). Aby postawić zakład na mecz sportowy, wybierz sport i wydarzenie, które Cię interesuje. Następnie zostanie wyświetlona lista meczów i kursów dla każdego z nich.

Możesz postawić na zwycięzcę meczu, margines zwycięstwa lub liczbę bramek, które zostaną zdobyte. Możesz również postawić na to, czy liczba strzelonych goli będzie większa czy mniejsza niż 2,5, lub czy którakolwiek z drużyn zdobędzie choć 1 bramkę. To, na co chcesz postawić zależy oczywiście tylko i wyłącznie od Ciebie i Twojej wiedzy.

Po dokonaniu wyboru wprowadź kwotę, którą chcesz postawić i kliknij przycisk “Postaw zakład”. Twój zakład natychmiast zostanie postawiony, a Ty będziesz otrzymywać zaktualizowane kursy i wyniki w miarę postępu meczu.

Jeśli wygrasz zakład, Twoja wygrana zostanie od razu dodana do salda Konta. Następnie możesz wypłacić te środki w dowolnym momencie, klikając przycisk “Wypłać” w sekcji “Moje zakłady” na swoim koncie lub przeznaczyć je na dalszą grę.

FAQ

Czy mogę dokonać szybkiej rejestracji w Fuksiarz?

Tak, zakłady bukmacherskie Fuksiarz umożliwiają swoim nowym graczom założenie konta za pomocą szybkiej rejestracji. Pamiętaj jednak, że przed upływem 90 dni będziesz zobowiązany do założenia konta stałego.

Jaki bonus otrzymam za rejestrację konta w Fuksiarz?

Bukmacher przygotował bonus w formie cashbacku 50% do 500 złotych.

Jak zweryfikować konto w Fuksiarz?

Weryfikacji konta dokonasz poprzez przesłanie bukmacherowi zdjęcia lub skanu dokumentu tożsamości (paszportu lub dowodu osobistego) oraz uzupełnieniu swoich danych osobowych o numer konta i adres zamieszkania.

4.8/5 - (6 votes)