Fuksiarz zakład bez ryzyka – na czym polega?

Fuksiarz zakład bez ryzyka

W Fuksiarz zakład bez ryzyka to podstawa oferty powitalnej bukmachera. Choć operator na polskim rynku nie działa długo, bo dopiero od początku 2021 roku to trzeba przyznać, że naprawdę dobrze sobie radzi. Nowi gracze coraz częściej zakładają konto u tego bukmachera i grają regularnie? Czy zawdzięcza to w przede wszystkim swojej ofercie na start? Nie wykluczamy takiej opcji!

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 500 zł

Odbierz Bonus

W tym artykule chcemy Ci powiedzieć o wszystkich najważniejszych szczegółach dotyczących zakładu bez ryzyka w Fuksiarzu. Dowiesz się ile możesz zgarnąć zwrotu, jak go odebrać oraz jakie są warunki obrotu bonusem.

Fuksiarz zakład bez ryzyka – na czym polega?

 

Bez wątpienia zakład bez ryzyka jest jednym z najczęściej pojawiających się bonusów na start u bukmacherów. Przede wszystkim wynika to z faktu, że jest to ulubiony bonus polskich graczy. Dlaczego? Otóż Fuksiarz zakład bez ryzyka jest formą zabezpieczenia od ewentualnej przegranej. Dzięki temu, stawiając swój pierwszy zakład nie musisz przejmować się niepowodzeniem. Bukmacher bowiem zwróci na Twoje konto stawkę przegranego zakładu.

Fuksiarz zakład bez ryzyka – na czym polega?

Zakład bez ryzyka do 500 zł w Fuksiarzu

Możemy śmiało powiedzieć, że Fuksiarz zakład bez ryzyka jest jednym z najlepszych bonusów powitanych w naszym kraju. Bukmacher w razie niepowodzenia zwróci na Twoje konto 50%  przegranej przez Ciebie stawki aż do 500 zł! Jeśli nie jesteś pewny czy masz fuksa w obstawianiu, z Fuksiarzem łatwo możesz to sprawdzić, niewiele na tym tracąc! Oczywiście w przypadku wygranej nic się nie dzieje. Cała wygrana kasa jest Twoja. Możesz ją przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 500 zł

Odbierz Bonus

Jak odebrać w Fuksiarz zakład bez ryzyka?

 1. Należy pamiętać o tym, że zakład bez ryzyka dostępny jest jedynie dla nowych użytkowników. Zatem aby otrzymać bonus, musisz dokonać rejestracji konta.
 2. Postaw swój pierwszy kupon AKO (z minimum 2 zdarzeniami). Kurs każdego zdarzenia nie może być niższy niż 1.60, a stawka kuponu to min. 50 zł.
 3. Gotowe! W razie niepowodzenia otrzymasz zwrot 50% przegranych środków aż do 500 zł.

Pamiętaj jednak, że zakład dotyczy pierwszego postawionego przez Ciebie kuponu, a nie pierwszego przegranego. Jeśli wygrasz – super, kasa Twoja. Jeśli przegrasz – buk zwróci na Twoje konto połowę przegranych pieniędzy. Czyli tak naprawdę jest to sytuacja win-win. Weź pod uwagę fakt, że aby w przypadku przegranej otrzymać pełny możliwy zwrot w kwocie 500 zł, należy wpłacić 1000 zł.

Warunki obrotu bonusem

Dlaczego wcześniej napisaliśmy, że Fuksiarz zakład bez ryzyka jest jednym z najlepszych bonusów? Bo nie wymaga on żadnego obrotu! Oznacza to, że jeśli Twój kupon okaże się przegrany, zwrot 50% do kwoty 500 zł pojawi się na Twoim od razu po jego rozliczeniu. Środki od razu będziesz mógł wypłacić ze swojego konta.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 500 zł

Odbierz Bonus

Rejestracja konta w Fuksiarz

Z racji tego, że Fuksiarz zakład bez ryzyka jest częścią oferty powitalnej bukmachera, aby móc go odebrać, należy dokonać rejestracji konta. Oznacza to, że z promocji tej mogą skorzystać jedynie nowi gracze nieposiadający jeszcze konta u tego operatora.

Dzięki temu, że bukmacher Fuksiarz umożliwia szybką rejestrację, konto założysz w naprawdę ekspresowym tempie. Cały proces bowiem nie powinien zająć Ci więcej niż 2 minuty.

Proces rejestracji w Fuksiarzu:

 1. Rejestrację konta należy rozpocząć od wejścia na stronę internetową bukmachera lub pobrania jego aplikacji mobilnej. Następnie kliknij przycisk „REJESTRACJA”.
 2. Zostaniesz wówczas przeniesiony do pierwszego z dwóch formularzy rejestracyjnych.
 3. Wypełnij oba formularze swoimi danymi osobowymi, w tym m.in.: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, PESEL.
 4. Nie zapomnij o zaznaczeniu pola „Chcę otrzymać bonus powitalny” – bez niego niestety nie będziesz mógł skorzystać z promocji.
 5. Na samym końcu potwierdź rejestrację klikając „ZAREJESTRUJ” i gotowe! Teraz możesz śmiało korzystać z pełnej oferty bukmachera, jego promocji i bonusów.

Konto stałe

Konto tymczasowe pozwala Ci na korzystanie z niemalże wszystkich udogodnień jakie wiążą się z posiadaniem konta bukmacherskiego. Możesz korzystać z pełnej oferty buka, w tym ze wszystkich promocji i bonusów. Możesz wpłacać środki i obstawiać zakłady. Czego jednak nie możesz robić? Niestety nie jest możliwa wypłata wygranych środków. W tym celu należy zmienić konto tymczasowe w konto stałe.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 500 zł

Odbierz Bonus

Aby to zrobić, musisz wysłać do bukmachera Fuksiarz zdjęcie lub skany obu stron dowodu tożsamości, który potwierdzi podane przez Ciebie wcześniej dane. Jeśli tylko pozytywnie przejdziesz proces weryfikacji, który nie powinien zająć więcej niż kilkanaście minut, od razu będziesz mógł wypłacić swoje pieniądze.

Wpłaty i wypłaty w Fuksiarz

Tak jak już wspomnieliśmy – aby otrzymać w Fuksiarz zakład bez ryzyka, nie wystarczy jedynie założyć konto. Bukmacher wymaga także wpłaty minimalnego depozytu w kwocie 50 zł, a następnie postawienia zakładu. Ważne jest zatem , abyś wiedział jakie metody płatności bukmacher posiada w swojej ofercie.

 • Dotpay,
 • PayU,
 • Tpay,
 • Przelewy24,
 • BLIK,
 • Tradycyjny przelew bankowy,
 • Karty płatnicze MasterCard i Visa.

Opcji jest naprawdę wiele, więc gwarantujemy, że na pewno znajdziesz metodę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Niemalże każda forma pozwoli Ci na wpłatę środków w szybki i łatwy sposób. Pieniądze na Twoim koncie gracze pojawią się w zaledwie kilkadziesiąt sekund. Minimalna kwota wpłaty to 1 zł.

Wypłacić pieniądze na konto gracza możesz przez 24 godziny na dobę i to przez 7 dni w tygodniu. Fuksiarz obsługuje niemalże wszystkie banki w Polsce, nie tylko te najpopularniejsze – m.in.: mBank, PKO BP czy ING, ale także te nieco rzadziej wybierane typu Toyota Bank. Najniższa wota jaką możesz wypłacić to 5 zł.

Pamiętaj, że w Fuksiarzu wszystkie wpłaty oraz wypłaty pozbawione są prowizji. Tyle ile wypłacisz lub zdecydujesz się wypłacić, tyle także pojawi się na Twoim koncie gracza lub koncie bankowym.

FAQ

Ile w Fuksiarzu wynosi zakład bez ryzyka?

Bukmacher Fuksiarz oferuje swoim nowo zarejestrowanym graczom bonus na start w formie zakładu bez ryzyka do kwoty 500 zł.

Jakie są warunki obrotu zakładem bez ryzyka w Fuksiarz?

Dobra wiadomość jest taka, że bukmacher Fuksiarz nie wymaga żadnego obrotu bonusem! Po rozliczeniu Twojego zakładu jako przegrany, środki natychmiast pojawią się na Twoim koncie. Będzie mógł je od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Czy mogę dokonać rejestracji konta w aplikacji bukmachera Fuksiarz?

Oczywiście, że tak. Co więcej, pamiętaj także, że niezależnie od tego czy założysz konto przez stronę internetową czy w aplikacji Fuksiarz, zakład bez ryzyka na start w obu przypadkach zostanie Ci przyznany.

Jaka jest minimalna kwota wypłaty w Fuksiarzu?

Najniższa kwota jaką możesz wypłacić u bukmachera Fuksiarz to 5 zł.