PZBuk rejestracja 2022

PZBuk rejestracja 2023

Jeśli zastanawiasz się czy w PZBuk rejestracja konta to dobry pomysł, aby zacząć swoją przygodę z obstawianiem, to świetnie trafiłeś. W tym artykule opowiemy Ci jakie korzyści niesie za sobą założenie konta u bukmachera PZBuk, a także przeprowadzimy Cię przez cały proces rejestracji. Bez obaw, jest on szybki i naprawdę przyjemny. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut – Twoje konto będzie utworzone, a Ty będziesz mógł skorzystać z pełnej oferty kursów oraz bonusów przygotowanych przez PZBuk.

BONUS NA START
Zwrot cashback 1000 zł + Freebet 50 zł
Odbierz Bonus

PZBuk rejestracja – jak założyć konto?

Istotną kwestią jest fakt, że Polskie Zakłady Bukmacherskie nie prowadzą punktów stacjonarnych. Zatem jedyna możliwość korzystania z szerokiej oferty sportowej oraz atrakcyjnej oferty promocyjnej, istnieje tylko za pomocą ich strony internetowej oraz aplikacji mobilnej. Z racji tego, ze bukmacher mocno skupia się na rozwoju strony oraz aplikacji, i tym samym chce przyciągnąć duże grono nowych użytkowników, oferuje graczom naprawdę świetne oferty powitalne. Ale, aby móc skorzystać z oferty promocyjnej trzeba najpierw założyć konto. W PZBuk rejestracja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Dokonasz tego w zaledwie 4 bardzo prostych krokach:

Krok 1 – dane logowania:

Na samym początku zostaniesz poproszony o podanie danych, które umożliwią Ci zalogowanie się na konto, są to:

 • Nazwa użytkownika
 • Hasło
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu komórkowego

Na samym końcu będziesz musiał także wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z Ustawą i RODO. Dodatkowo, możesz także wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o aktualnych bonusach i ofertach specjalnych, które będą wysyłane na Twój adres e-mail.

Krok 2 – dane osobowe:

Na drugim etapie konieczne jest podanie danych osobowych takich jak:

 • Imię i nazwisko
 • PESEL
 • Seri i numer dowodu osobistego lub paszportu
 • Adres zamieszkania
 • Data urodzenia
 • Kraj
 • Waluta, w jakiej będziesz grać

Zamiast wpisywać wszystkie dane ręcznie, możesz to także zrobić potwierdzając swoją tożsamość przez bank (moje ID). Pod warunkiem, że posiadasz konto, w którymś ze wskazanych banków: PKO PB, ING, mBank, SGB, Grupa BPS, BOŚ, Get In Bank bądź BGŻ BNP Paribas. Wówczas jedyne co musisz zrobić to kliknąć w przycisk „Skorzystaj z MojeID”, zalogować się do banku i potwierdzić tożsamość. Formularz automatycznie zostanie wypełniony.

Krok 3 – limity:

W przedostatnim etapie musisz już tylko ustawić limity czasu gry oraz obrotu środków na koncie zarówno dziennie, jak i miesięcznie. To pozwoli Ci na sprawowanie całkowitej kontroli nad grą. Jeśli np. przekroczysz czas gry, dostęp do serwisu zostanie zablokowany.

BONUS NA START
Zwrot cashback 1000 zł + Freebet 50 zł
Odbierz Bonus

Krok 4 – potwierdzenie mailowe:

PZBuk rejestracja – jak założyć konto?

Ostatni krok to potwierdzenie założenia konta. W tym celu naciśnij pole z napisem „Otwórz konto”, a  następnie przejdź do swojej skrzynki odbiorczej. Wejdź w maila przesłanego przez bukmachera PZBuk i kliknij w link aktywacyjny. Gotowe! Od tego momentu możesz w pełni korzystać z usług jakie oferuje PZBuk rejestracja.

Warunki rejestracji konta

Aby poprawnie założyć swoje konto u PZBuk trzeba spełniać kilka podstawowych zasad, które tak naprawdę są wymagane przez większość legalnych bukmacherów. Po pierwsze musisz mieć ukończone 18 lat. Po drugie konieczne jest podanie prawdziwych danych oraz przesłanie skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości, który to potwierdzi. Możesz zostać zwolniony z tego obowiązku jedynie jeśli skorzystasz z opcji wprowadzania swoich danych osobowych za pomocą „MojeID”. Dlaczego? Ponieważ bank przesyła do bukmachera zaszyfrowaną informację, dzięki której stwierdza, że możesz korzystać z usług PZBuk.

Bonus za rejestrację w PZBuk

Oczywiście zakładając konto w PZBuk czeka Cię bonus powitalny! Bukmacher dla nowych użytkowników przygotował promocję w formie cashbacku do 1000 zł oraz freebet w kwocie 50 zł. Pierwszy bonus to zabezpieczenie od przegranej. Jeśli Twój pierwszy zakład okaże się nietrafiony, bukmacher PZBuk zwróci na Twoje konto kwotę postawionej stawki do 1000 zł. Pamiętaj jednak, że takie bonusy podlegają warunkom obrotu. Zatem zanim postanowisz z niego skorzystać, zapoznaj się z regulaminem. Drugi bonus to natomiast darmowy zakład 50 zł, który nie wymaga obrotu!

Rejestracja na urządzeniu mobilnym

Obecnie znaczna większość osób woli korzystać ze swojego smartfona lub tabletu niż komputera. Wynika to przede wszystkim z faktu, że telefon można mieć cały czas pod ręką, co bardzo często ułatwia obstawianie. Dlatego rejestracji konta możesz także dokonać w aplikacji mobilnej buka lub dzięki wersji mobilnej strony internetowej.

Założenie konta w appce PZBuk tak naprawdę przebiega niemalże w identyczny sposób, jak na komputerze.

 1. Pobierz aplikację (appka dostępna jest zarówno na system Android jak i iOS).
 2. Kliknij „Zarejestruj się”.
 3. Wypełnij formularz podając trochę swoich danych osobowych.
 4. Zaakceptuj wszystkie wymagane zgody oraz regulamin.
 5. Potwierdź rejestrację poprzez kliknięcie w link aktywacyjny wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail.
 6. Gotowe!

Widzisz, cały proces jest naprawdę banalny i bardzo szybki! Pamiętaj, że w aplikacji masz dostęp do pełnej oferty bukmachera oraz możesz korzystać ze wszystkich bonusów i promocji. Co więcej, możliwe jest także włączenie powiadomień, dzięki którym będziesz na bieżąco informowany o swoich wygranych lub ewentualnych niepowodzeniach.

BONUS NA START
Zwrot cashback 1000 zł + Freebet 50 zł
Odbierz Bonus

Co oznacza wersja mobilna strony internetowej? Innymi słowy można powiedzieć, że strona buka jest responsywna. Czyli dopasowuje się do wielkości ekranu Twojego telefonu lub tabletu. Dzięki temu, masz wrażenie, że korzystasz z aplikacji mobilnej, a tak naprawdę jesteś na stronie internetowej. Jest to świetna opcja dla osób, które nie lubią pobierać aplikacji i tym samym zabierać sobie miejsce w swoim telefonie.

PZBuk rejestracja – wpłaty i wypłaty

Rejestracja w PZBuk wiąże się z koniecznością dokonania wpłaty pierwszego depozytu. Warto zatem wspomnieć jak, jako nowy gracz, możesz tego dokonać. Cały proces nie jest niczym skomplikowanym i nie sprawi Ci najmniejszych problemów.

Po założeniu konta, wystarczy wejść na swoje konto gracza i przejść do zakładki „Moje konto”. Następnie wybrać opcję „Wpłata”, wybrać odpowiednią dla siebie metodę płatności i ją zaakceptować. To tyle! Środki na Twoim koncie powinny pojawić się w ciągu zaledwie kilku minut. Od razu będziesz mógł postawić swój pierwszy zakład.

Jeśli chodzi o wypłatę środków, to tak jak wspomnieliśmy wcześniej, konieczne jest dokonanie pełnej rejestracji. Zatem musisz pozytywnie przejść proces weryfikacji. Zwykle nie zajmuje on dłużej niż kilkanaście minut.

Wypłaty na swoje konto bankowe możesz dokonać tylko i wyłącznie poprzez tradycyjny przelew bankowy. Nie jest to żaden wymysł bukmachera, a prawo, do którego muszą stosować się wszystkie zakłady bukmacherskie. Proces wypłaty pieniędzy możesz trwać od kilku minut, do kilku dni. W przypadku kiedy będziesz chciał dokonać wypłaty w sobotę, środki na Twoim koncie pojawią się dopiero w poniedziałek. Wynika to z faktu, że w weekendy banki niestety nie działają.

Dostępne metody płatności w PZBuk

Bukmacher PZBuk oferuje możliwość wpłacenia swoich środków za pomocą najpopularniejszych metod płatności. Należą do nich:

 • DotPay
 • BLIK
 • Paysafecard
 • Karty Visa oraz MasterCard
 • Przelewy24
 • Płacę online imoje

Wszystkie powyższe formy płatności gwarantują natychmiastową wpłatę. Oznacza to, że pieniądze pojawią się na Twoim koncie gracza w zaledwie kilka minut. Dzięki temu, nie musisz się obawiać, że nie zdążysz skorzystać z jakiejś promocji ograniczonej czasowo lub nie zdążysz obstawić meczu swojej ulubionej drużyny.

BONUS NA START
Zwrot cashback 1000 zł + Freebet 50 zł
Odbierz Bonus

Jak w PZBuk postawić swój pierwszy zakład?

Skoro już wiesz jak założyć konto oraz jak wpłacić swój pierwszy depozyt, pora dowiedzieć się jak możesz postawić swój pierwszy zakład. Tak ja wszystkie procesy u tego buka, także i ten jest szybki i łatwy.

 1. Wybierz dowolne wydarzenie z oferty PZBuk.
 2. Kliknij na wybrany przez Ciebie kurs, aby przenieść zakład do kuponu.
 3. Możesz pozostać przy jednym zdarzeniu, wtedy będzie to zakład SOLO, lub dodać więcej i stworzyć zakład AKO.
 4. Podaj stawkę i gotowe!

FAQ

Jakie bonusy otrzymam za rejestrację w PZBuk?

Za założenie konta w PZBuk bukmacher oferuje 2 bonusy powitalne – cashback do 1000 zł oraz freebet 50 zł.

Jak założyć konto w PZBuk?

Założenie konta w PZBuk jest naprawdę banalnie proste. Wystarczy wypełnić 2 formularze, zatwierdzić potrzebne zgody i ustalić odpowiednie limity gry. To tyle! Od razu będziesz mógł korzystać z pełnej oferty sportowej oraz promocyjnej przygotowanej przez bukmachera.

Czy u bukmachera PZBuk mogę zarejestrować się na telefonie?

Oczywiście, że tak. Strona internetowa bukmachera PZBuk jest responsywna, co oznacza, że dopasowuje się do rozdzielczości ekranu. Możesz zatem założyć konto nie tylko za pomocą komputera, czy telefonu, ale także tabletu.

4.8/5 - (5 votes)