PZBuk zakład bez ryzyka – na czym polega?

PZBuk zakład bez ryzyka

W PZBuk zakład bez ryzyka jest częścią oferty powitalnej bukmachera. Oznacza to, że bonus zostanie Ci przyznany dopiero w momencie rejestracji konta. Jeśli zatem nie jesteś jeszcze graczem PZBuk to najwyższa pora to zmienić, bo wysokość zakładu bez ryzyka u tego operatora jest naprawdę zachęcająca!

BONUS NA START
Zwrot cashback 1000 zł + Freebet 50 zł
Odbierz Bonus

Ile zatem wynosi w PZBuk zakład bez ryzyka? Jakie są warunki obrotu? Czy są one skomplikowane? O tym wszystkim powiemy Ci w dalszej części artykułu.

PZBuk zakład bez ryzyka – na czym polega?

PZBuk zakład bez ryzyka – na czym polega?

Bez wątpienia zakład bez ryzyka jest jednym z najlepszych bonusów na start. Dlaczego? Otóż jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę bukmacherską, to nie masz pewności, ze Twój pierwszy zakład się powiedzie, a szkoda już na starcie przegrać swoje środki. Warto się w tej kwestii zabezpieczyć – i tym jest właśnie PZBUk zakład bez ryzyka! Formą ubezpieczenia od ewentualnej przegranej. Dzięki niemu w razie niepowodzenia, bukmacher zwróci na Twoje konto stawkę przegranego zakładu. A co w przypadku wygranej? Nic, po prostu się ciesz! Cała kasa jest wtedy Twoja. Możesz wygrane pieniądze wypłacić lub przeznaczyć je na dalszą grę. Wszystko będzie zależało od Ciebie.

Zakład bez ryzyka do 1000 zł w PZBuk

Po krótce wytłumaczyliśmy czym tak naprawdę jest zakład bez ryzyka, więc przejdźmy teraz do najważniejszego pytania – ile bonus ten wynosi w PZBuk? Otóż bukmacher nie próżnuje i swoim nowo zarejestrowanym graczom oferuje zwrot aż do 1000 zł! Z pewnością jest to jeden z najwyższych bonusów na polskim rynku bukmacherskim.

Jak zatem otrzymać w PZBuk zakład bez ryzyka? Nic skomplikowanego, już tłumaczymy.

 1. Oczywiście należy zacząć od rejestracji konta.
 2. Następnie wpłacić depozyt w kwocie nie niższej niż 200 zł.
 3. Postaw zakład AKO z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.4.
BONUS NA START
Zwrot cashback 1000 zł + Freebet 50 zł
Odbierz Bonus

I tyle! Pamiętaj, że możesz postawić tyle kuponów ile zechcesz! Ważne, aby każdy z nich spełniał warunki oferty, a wówczas zwrot zostanie przyznany za ten zakład, który jako pierwszy zostanie przegrany. Jeśli wygrasz to świetnie! Cała kasa Twoja. Weź pod uwagę fakt, że aby otrzymać pełny zwrot 1000 zł, jako swój pierwszy depozyt należy wpłacić dokładnie taką samą kwotę.

Warunki obrotu bonusem

Oczywiście, jak znaczna większość bonusów powitalnych, także i w PZBuk zakład bez ryzyka posiada swoje warunki obrotu. Biorąc pod uwagę wysokość bonusu, nie są one wcale wymagające. W celu przeniesienia środków z konta bonusowego na konto depozytowe będziesz musiał:

 • Postawić kupon AKO.
 • Kurs każdego wydarzenia nie może być niższy niż 1.4.

Gotowe! Wygrane środki będziesz mógł natychmiast wypłacić. Pamiętaj, że na wykorzystanie środków z zakładu bez ryzyka masz 30 dni od momentu aktywowania promocji.

BONUS NA START
Zwrot cashback 1000 zł + Freebet 50 zł
Odbierz Bonus

Rejestracja konta w PZBuk

Tak jak już wspomnieliśmy, w PZBuk zakład bez ryzyka dostępny jest tylko i wyłącznie dla nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u tego bukmachera. Ale nic się nie martw, rejestracja w PZBuk jest naprawdę szybka i nie sprawi Ci żadnych problemów. Nawet jeśli jesteś dopiero początkującym graczem.

W PZBuk konto możesz założyć na dwa sposoby: standardowym – czyli wypełnianiu formularzy własnoręcznie lub poprzez skorzystanie z opcji MojeID. Niezależnie od tego jaką opcję wybierzesz, rejestrację należy rozpocząć od wejścia na stronę internetową buka lub pobrania jego aplikacji mobilnej i kliknięcia w przycisk „ZAREJESTRUJ SIĘ”.

Następnie, jeśli zdecydujesz się na opcję pierwszą – czyli standardową formę, będziesz zobowiązany do wypełnienia w pierwszej kolejności dwóch formularzy. Przede wszystkim będzie to uzupełniania danych osobowych, w tym: imię, nazwisko, PESEL, adres czy numer telefonu. Dodatkowo będziesz także zobowiązany do podania dziennych oraz miesięcznych limitów pieniężnych oraz czasu na grę. Aby cała rejestracja się powiodła, konieczne będzie jeszcze potwierdzenie mailowe.

Jeśli natomiast chcesz tego wszystkiego uniknąć, wystarczy, że dokonasz rejestracji przy użyciu mojeID. Wtedy wszystko, co musisz zrobić to kliknąć przycisk „Skorzystaj z MojeID”, zalogować się do banku i potwierdzić tożsamość.

Weryfikacja konta

Dokonanie rejestracji w sposób własnoręczny wiąże się z koniecznością weryfikacji konta. Co to oznacza? Otóż bukmacher musi wiedzieć, czy podane przez Ciebie dane są prawdziwe i jesteś osobą pełnoletnią. Aby to potwierdzić należy przesłać do PZBuk skany lub zdjęcia obu stron dowodu tożsamości.

BONUS NA START
Zwrot cashback 1000 zł + Freebet 50 zł
Odbierz Bonus

Pamiętaj także, że po zweryfikowaniu konta, zmieni się ono w kto stałe, dzięki któremu będziesz mógł wypłacić swoje wygrane. Niestety posiadając jedynie konto tymczasowe, bukmachera nie pozwala na wypłatę pieniędzy.

Inne bonusy powitalne w PZBuk

Druga część oferty powitalnej oferty bukmachera PZBuk składa się z freebetu – czyli darmowego zakładu, dzięki któremu nie musisz korzystać z własnych środków, aby postawić zakład. Standardowo operatorzy oferują freebet w kwocie kilkudziesięciu złotych. Aktualnie PZBuk za dokonanie rejestracji oferuje swoim nowym graczom darmowy zakład w kwocie 50 zł.

Oczywiście zanim będziesz mógł odebrać freebet, konieczne będzie spełnienie kilku warunków:

 • Postaw zakład AKO za kwotę minimum 50 zł,
 • Kurs kuponu nie może być niższy niż 2.0.

I tak naprawdę to tyle! Darmowy zakład zostanie natychmiast aktywowany. I co najważniejsze, bonus ten nie wymaga obrotu! Dzięki temu, możesz bez problemu od razu wypłacić swoje środki.

Wpłaty i wypłaty w PZBuk

Ważnym elementem każdego bonusu są także wpłaty i wypłaty.  Aby otrzymać w PZBuk zakład bez ryzyka konieczna jest wpłata pierwszego depozytu w minimalnej kwocie 200 zł. Jakie zatem metody płatności oferuje bukmacher PZBuk?

Na chwilę obecną operator oferuje wiele możliwości wpłaty pieniędzy na konto bukmacherskie. Są to m.in. takie formy jak:

 • BLIK,
 • Karty płatnicze Visa i MasterCard,
 • Płacę online imoje,
 • Dotpay,
 • Tpay,
 • Tradycyjny przelew tradycyjny.
BONUS NA START
Zwrot cashback 1000 zł + Freebet 50 zł
Odbierz Bonus

Jak widać będziesz miał z czego wybierać. Każda z powyższych metod pozwala na kilkusekundową wpłatę środków, dzięki czemu od razu będziesz mógł obstawić ważne dla siebie rozgrywki.

Jeśli chodzi o wypłatę środków to możesz tego dokonać na dwa sposoby:

 • Przelewy24 – dzięki którym pieniądze na Twoim konto pojawią się w ekspresowym tempie.
 • Dotpay – standardowy przelew, który pojawi się na Twoim koncie w ciągu 1-2 dni roboczych.

FAQ

Ile wynosi zakład bez ryzyka w PZBuk?

Aktualnie bukmacher oferuje zakład bez ryzyka w kwocie aż do 1000 zł. Jest to aktualnie jeden z najwyższych bonusów powitalnych nas start na polskim rynku.

Jakie są warunki obrotu bonusem zakładu bez ryzyka w PZBuk?

Warunki obrotu wcale nie są skomplikowane. Wystarczy postawić zakład wielokrotny (AKO), a każde zdarzenie nie może mieć niższego kursu niż 1.4.

Ile mogę wpłacić najmniej, aby został mi przyznany w PZBuk zakład bez ryzyka?

Najniższa kwota jaka upoważni Cię do odebrania bonusu na start jakim jest zakład bez ryzyka to 200 zł.