Strony do obstawiania meczy piłkarskich

Jesteś fanem futbolu i zastanawiasz się jakie są najlepsze strony do obstawiania meczy piłkarskich? Jeśli tak to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Choć już na wstępie musimy powiedzieć, że wybór tylko jednego bukmachera będzie wyzwaniem. Dlaczego? Otóż piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną nie tylko na świecie, ale także w naszym kraju. Z tego powodu każda oferta futbolowa operatora jest niesamowicie bogato rozbudowana – wysokie kursy, transmisje live, atrakcyjne bonusy i promocje.

Bukmacher
Bonusy Powitalne

BONUS NA START
1200 zł + 25 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
200% do 300 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
200% do 100 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
500 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
500 zł + 20 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
2220 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
2000 zł

Odbierz Bonus

W tym artykule dowiesz się wszystkich najważniejszych informacji związanych ze stronami do obstawiania meczy piłkarskich. Powiemy Ci gdzie i jak postawić zakład, jakie promocje oferują bukmacherzy oraz wiele innych.

Strony do obstawiania meczy piłkarskich – jak obstawiać mecze?

Strony do obstawiania meczy piłkarskich – jak obstawiać mecze piłkarskie?

Tak naprawdę w typowaniu zarówno futbolu, jak i innych dyscyplin sportowych, nie ma niczego zbyt skomplikowanego. Strony do obstawiania meczy piłkarskich dokładają wszelkich starań, aby jak najbardziej ułatwić i usprawnić graczom dokonywanie zakładów. Z tego powodu cały proces zajmie Ci dosłownie kilka sekund. Wszystko, co musisz zrobić to kierować się konkretnym planem.

  1. Oczywiście pierwszy krok to wybór interesującej Cię dyscypliny, choć domyślamy się, że już to zrobiłeś i postawiłeś na piłkę nożną.
  2. Wybierz konkretne wydarzenie, które chcesz obstawić.
  3. Następnie ustal kwotę za jaką chcesz postawić zakład. Pamiętaj, aby nie przekraczać ustalonego przez siebie budżetu.
  4. Sprawdź czy możesz skorzystać z jakiś aktualnych promocji dla stałych graczy u bukmachera lub oferty powitalnej, jeśli dopiero zarejestrowałeś swoje konto.
  5. Ostatni etap to już postawienie kuponu. Najczęściej wystarczy kliknąć w odpowiednie zdarzenie na stronie buka i kupon automatycznie zostanie utworzony. Potwierdź zakład i gotowe!

Teraz zostanie Ci już tylko czekać na rozliczenie kuponu. Jeśli dopisze Ci szczęście, wygrane środki będziesz mógł wypłacić bądź przeznaczyć na dalszą grę.

Najpopularniejsze rodzaje zakładów na piłkę nożną

Tak się składa, że u każdego bukmachera najwięcej opcji zakładów dostępnych jest właśnie na piłkę nożną. Poniekąd jest to logiczne, biorąc pod uwagę fakt, że futbol to najchętniej obstawiana dyscyplina sportowa w Polsce. Gracze od operatorów wymagają czegoś więcej, niż typowania tylko zwycięzcy spotkania. Doświadczeni typerzy lubią odbiec od standardowych zakładów i obstawiać coś nieoczywistego. Coś, dzięki czemu będą mogli zweryfikować swoją wiedzę na temat typowanego sportu.

Dlatego poniżej przedstawiamy najpopularniejsze, ale nie klasyczne, rodzaje zakładów na piłkę nożną.

Zakłady na piłkę nożną – 1×2

Jest to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych zakładów na piłkę nożną. Na czym polega? Otóż nie ma w nim nic skomplikowanego. Wszystko, co będziesz musiał zrobić to wytypować czy w danej rozgrywce zwycięzcą będą gospodarze (1), padnie remis (x), czy jednak wygrają goście (2).

Zakłady na piłkę nożną – gole poniżej/powyżej

Zakłady poniżej/powyżej są również znane pod angielską nazwą over/under. Dotyczą liczby goli jaka padnie w danym meczu. Plusem tego typu zakładu jest fakt, że nie musisz obstawiać dokładnej ilości bramek. Jeśli zakład będzie dotyczył np. powyżej 2.5 gola – oznacza to, że obstawiasz, że w meczu padną więcej niż 2 bramki. Jeśli natomiast obstawiłbyś poniżej 2.5, będzie to oznaczać, że w meczu padną mniej niż 2 gole.

Zakłady na piłkę nożną – połowa/koniec meczu

Ten rodzaju zakładu bardzo często jest także nazywany HT/FT. Przeznaczony jest raczej dla doświadczonych graczy, którzy posiadają wystarczającą wiedzę na temat drużyn i poszczególnych zawodników. Twoim zadaniem bowiem jest wytypowanie wyniku po pierwszej połowie i na koniec całego meczu. Nie jest to łatwe do przewidzenia, ale bardzo często wiąże się ono z naprawdę wysokimi kursami.

Zakłady na piłkę nożną – oba zespoły strzelą

Z angielskiego – both teams to score. Zakład ten polega na tym, aby przewidzieć czy w danym meczu obie drużyny strzelą bramkę czy też nie. Czyli możesz np. obstawić – czy oba zespoły strzelą – TAK po określonym przez bukmachera kursie.

Na jakich stronach bukmacherskich obstawiać piłkę nożną?

Przejdźmy zatem do sedna – jakie strony do obstawiania meczy piłkarskich wybrać? Tak naprawdę ciężko jest na to pytanie jednoznacznie odpowiedzieć. Jak już nie raz wspomnieliśmy w powyższym tekście, piłka nożna to ulubiony sport typerów. Każdy legalny bukmacher doskonale zdaje sobie z tego sprawę i stara się swoją ofertę piłkarską przygotować najlepiej jak potrafi.

Operatorzy nie tylko walczą o pozyskanie jak największej ilości nowych graczy, ale także starają się utrzymać dotychczasowych. A jaki jest na to lepszy sposób niż świetnie rozbudowana oferta na piłkę nożną? Strony do obstawiania meczy piłkarskich proponują wiele bardzo atrakcyjnych bonusów i promocji – szczególnie w okresie ważnych piłkarskich wydarzeń, wysokie kursy oraz setki opcji zawarcia zakładu. Dlatego zanim zdecydujesz się na grę u konkretnego buka, zapoznaj się z jego pełną ofertą oraz porównaj ją z innymi.

FAQ

Jakie strony do obstawiania meczy piłkarskich wybrać?

Niestety na to pytanie nie możemy udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Każdy legalnie działający bukmacher w naszym kraju posiada naprawdę świetną ofertę na piłkę nożną, dzięki której przyciąga do siebie nowych graczy. Zanim zdecydujesz się na konkretnego bukmachera, dobrze zapoznaj się z jego ofertą i porównaj ją z ofertami innych bukmacherów.

Jakie są najpopularniejsze zakłady na piłkę nożną?

Aktualnie największym zainteresowaniem wśród graczy cieszą się zakłady tj.: 1×2, oba zespoły strzelą, gole poniżej/powyżej, połowa/koniec meczu czy handicapy.

Jak postawić zakład na stronie do obstawiania meczy piłkarskich?

Postawienie zakładu na piłkę nożną u bukmacherów jest naprawdę proste. Wystarczy wybrać interesujące Cię zdarzenie, kliknąć w nie, a ono automatycznie doda się do kuponu. Następnie podaj stawkę zakładu i gotowe!