Strony z zakładami bukmacherskimi

Szukasz odpowiedniej dla siebie strony z zakładami bukmacherskimi? Jeśli tak, to trafiłeś w odpowiednie miejsce! Aktualnie na polskim rynku bukmacherskim działają aż 23 podmioty, które oferują  możliwość legalnego obstawiania. Każdy z operatorów posiada licencję Ministerstwa Finansów, dzięki której może organizować zakłady bukmacherskie online w naszym kraju.

W tym artykule przedstawimy Ci wszystkie, dwadzieścia trzy legalnie działające strony z zakładami bukmacherskimi w Polsce. Dowiesz się, jakie bonusy oferują zarówno dla nowych, jak i stałych klientów, a także po krótce opowiemy o ofertach buków.

Strony z zakładami bukmacherskimi – pełna lista bukmacherów 2023

Już na wstępie warto przypomnieć, że gra u nielegalnych bukmacherów jest całkowicie zabroniona. Każdemu niestosującemu się do tego zakazu graczowi, grozić będą konsekwencje prawne. Zatem pamiętaj, aby grać tylko i wyłącznie u sprawdzonych operatorów.

Legalne strony z zakładami bukmacherskimi w Polsce:

OperatorStrona internetowa
STSwww.sts.pl
E-TOTOwww.etoto.pl
LV BETwww.lvbet.pl
Fortunawww.efortuna.pl
forBETwww.iforbet.pl
Superbetwww.superbet.pl
Betcriswww.betcris.pl
Totolotekwww.totolotek.pl
eWinnerwww.ewinner.pl
Betclicwww.betclic.pl
Betfanwww.betfan.pl
Traf – Zakłady Wzajemnewww.trafonline.pl
TOTALbetwww.iforbet.pl
BestBetwww.bestbet24.pl
BetXwww.ebetx.pl
NobleBetwww.noblebet.pl
GO BETwww.goplusbet.pl
PZBukwww.pzbuk.pl
Betterswww.betters.pl
Fuksiarzwww.fuksiarz.pl
Fun Projectwww.funbets.pl
BetwayJeszcze nie posiada polskiej strony internetowej

 

Dokonując rejestracji na jednej z powyższych stron z zakładami bukmacherskimi możesz mieć pewność, że grasz u legalnego i sprawdzonego bukmachera, którego działalność w pełni nadzorowana jest przez Ministerstwo Finansów.

Bez wątpienia będziesz miał z czego wybierając, bez obawy, że nie znajdziesz operatora odpowiadającego Twoim potrzebom. Oferty bukmacherów zazwyczaj nieco różnią się od siebie, dzięki czemu gracze mają naprawdę szeroki wachlarz możliwości. Za niski kurs? Brak ulubionej dyscypliny sportowej? Nieodpowiedni bonus powitalny? Nie ma problemu, po prostu sprawdź innego buka!

Bonusy i promocje

Bonusy i promocje

Niemalże wszystkie strony z zakładami bukmacherskimi w naszym kraju mogą pochwalić się świetnymi bonusami i promocjami. Szczególnie zachęcające są oferty powitalne, dzięki którym operatorzy starają się zachęcić nowych graczy do rozpoczęcia swojej typerskiej przygody właśnie u nich. Najczęściej dostępne bonusy na start to:

  • Zakład bez ryzyka – czyli cashback, dzięki któremu Twój pierwszy postawiony zakład jest w pełni bezpieczny. Co to oznacza? Otóż w przypadku niepowodzenia bukmacher zwróci na Twoje konto stawkę przegranego zakładu.
  • Bonus od depozytu – dzięki temu bonusowi możesz na start otrzymać podwojenie lub nawet potrojenie Twojego pierwszego depozytu. Np. wpłacając 500 zł, buk przyzna Ci drugie tyle w środkach bonusowych. Oznacza to, że łącznie będziesz miał aż 1000 zł do wykorzystania na grę.
  • Freebet – innymi słowy jest to darmowy zakład, dzięki któremu nie musisz stawiać kuponu za swoje własne pieniądze, a za środki otrzymane od bukmachera. Standardowo operatorzy oferują freebet w kwocie kilkudziesięciu złotych.

Oczywiście bukmacherzy nie zapominają także o swoich stałych graczach. Dla nich również w swojej ofercie mają bardzo atrakcyjne bonusy i promocje. Jedną z najczęściej spotykanych promocji jest gra bez podatku. Oznacza to, że buk sam go opłaca, dzięki czemu Twoje wygrane są jeszcze wyższe!

Aby zatrzymać swoich użytkowników na nieco dłużej lub nawet na stałe, operatorzy przygotowują specjalne STREFY VIP. Przeznaczone są one dla najbardziej aktywnych graczy, którzy niemalże codziennie dokonują zakładów. Bycie członkiem takiego klubu VIP upoważnia do zwiększonych limitów, wyższych kursów, czy dodatkowych bonusów i promocji.

Rejestracja konta na stronie z zakładami bukmacherskimi

Cały proces rejestracji konta nie jest niczym skomplikowanym i przebiega naprawdę sprawnie. Wszystko to dzieje się głównie za sprawą szybkiej rejestracji, dzięki której w kilkadziesiąt sekund możesz utworzyć nowe konto gracza. Ten sposób rejestracji pozwala na ominięcie podstawowej weryfikacji – czyli wysłania do bukmachera zdjęć/skanów dowodu tożsamości potwierdzającego podane wcześniej przez Ciebie dane.

Standardowo cała procedura składa się z kilku formularzy, w których musisz podać podstawowe dane osobowe, w tym m.in.: imię, nazwisko, numer telefonu, adres czy e-mail. Podczas uzupełniania formularzy należy także pamiętać o zaznaczeniu zgód marketingowych, akceptacji regulaminu oraz wpisaniu kodu promocyjnego w odpowiednie pole. Dzięki niemu będziesz mógł skorzystać z nieco lepszej oferty powitalnej niż pozostali gracze.

Aplikacje mobilne

Strony z zakładami bukmacherskimi to nie tylko strony internetowe. To także aplikacje mobilne. Co przez to rozumiemy? Otóż poza tym, że każdy bukmacher posiada swoją własna stronę internetową z końcówką „.pl” (pamiętaj, że jeśli domena kończy się na coś innego, najprawdopodobniej jest to nielegalnie działający bukmacher), to dodatkowo prawie każdy posiada także swój appkę. Najczęściej dostępna jest na systemy Android oraz iOS.

Dzięki aplikacjom mobilnym możesz znacznie ułatwić i usprawnić sobie obstawianie. Co więcej, jest to także spora oszczędność czasu, ponieważ nie musisz specjalnie włączać komputera i logować się przy pomocy loginu oraz hasła. Appka umożliwia Ci dostęp do konta za pomocą odcisku palca bądź skanu twarzy. Jakby tego było mało, kupony możesz stawiać z dowolnego miejsca na świecie i o dowolnej porze. Tak naprawdę nic Cię nie ogranicza.

Nie zapomnij również o tym, że strony z zakładami bukmacherskimi bardzo często oferują dodatkowe bonusy i promocje za pobranie swojej aplikacji mobilnej. Najczęściej jest to freebet, dzięki któremu możesz postawić zakład bez użycia własnych środków.

FAQ

Jakie bonusy na start oferują strony z zakładami bukmacherskimi?

Najczęściej oferty powitalne bukmacherów składają się z jednego do trzech bonusów, w tym: zakładu bez ryzyka, freebetu bądź bonusu od depozytu.

Czy strony z zakładami bukmacherskimi są bezpieczne?

Oczywiście, że tak. Każdy bukmacher nadzorowany jest przez Ministerstwo Finansów, dzięki temu musi spełniać wiele wymogów, abyś Ty jak gracz oraz Twoje pieniądze były w pełni bezpieczne.

Na czym polega szybka rejestracja u bukmacherów?

Szybka rejestracja to proces zakładania konta z pominięciem jego weryfikacji. Dzięki temu nie musisz wysłać zdjęć lub też skanów dokumentu tożsamości do bukmachera.