STS promocje dla nowych graczy

STS promocje

Jeśli jeszcze nie należysz do grona graczy STS, to nie wątpimy, że po zapoznaniu się z ofertą STS promocje, staniesz się nim natychmiast. Bukmacher bowiem zarówno dla swoich stałych, jak i nowych graczy przygotował niesamowite bonusy i promocje, dzięki którym codziennie będziesz mógł grać o wyższe wygrane bądź obstawiać za dodatkowe środki przyznane przez operatora.

BONUS NA START
1200 zł na start + 20 zł zwrotu na sporty wirtualne
Odbierz Bonus

W tym artykule opowiemy Ci o każdej promocji bukmachera STS. Dowiesz się jakie są warunki, aby je otrzymać oraz powiemy Ci jak z nich korzystać. Przejdźmy zatem do sedna!

STS promocje dla nowych graczy

STS promocje dla nowych graczy

Zaczniemy od przedstawienia oferty STS dla nowych graczy. Bez wątpienia jest to ciekawa i jedyna w swoim rodzaju promocja, która zachęciła już niejednego gracza do założenia konta. Bukmacher STS bowiem nie oferuje standardowej oferty powitalnej składającej się z kilku bonusów. Aby odebrać aż 4 przygotowane przez operatora bonusy, gracz musi wykonać 6 zadań. Łącznie możesz zgarnąć aż 1660 zł!

Zanim jednak przystąpisz do wykonywania zadań, możesz jeszcze zagrać kupon bez ryzyka! Jest to piaty bonus powitalny u tego bukmachera. Dzięki cashbackowi Twój pierwszy kupon jest całkowicie bezpieczny i w razie niepowodzenia otrzymasz od bukmachera aż do 100 zł stawki. Wszystko co musisz zrobić to postawić kupon SOLO lub AKO z oferty przedmeczowej lub live. Stawka kuponu zależy tylko od Ciebie.

BONUS NA START
1200 zł na start + 20 zł zwrotu na sporty wirtualne
Odbierz Bonus

Przejdźmy zatem do omówienia poszczególnych zadań, dzięki którym otrzymasz bonusy od depozytu.

  1. Pierwszy bonus w kwocie 300 zł odblokujesz od razu po założeniu konta. Następnie, aby móc otrzymać drugi bonus, będziesz musiał wykonać dwa zadania:
  • Zagraj kupon z zakładami z oferty przedmeczowej.
  • Zagraj kupon w aplikacji.
  1. Wówczas będziesz mógł dokonać drugiej wpłaty i otrzymać bonus w kwocie 500 zł. Następnie, aby otrzymać trzeci bonus, konieczne będzie wykonanie kolejnych dwóch zadań:
  • Zagraj kupon z zakładami z oferty na żywo.
  • Zagraj kupon z zakładem z ofert Betgames.
  1. Wpłać trzeci depozyt i zyskaj do 700 zł bonusu! Wykonaj ostatnie dwa zadania, aby zgarnąć ostatni bonus:
  • Zagraj kupon z zakładem z oferty esportowej.
  • Zagraj kupon z zakładem z oferty sportów wirtualnych.

Po wykonaniu wszystkich powyższych zadań, w nagrodę będziesz mógł odebrać ostatni bonus jakim jest  ekstra bonus w kwocie 60 zł!

BONUS NA START
1200 zł na start + 20 zł zwrotu na sporty wirtualne
Odbierz Bonus

STS promocje dla stałych graczy

Jakie zatem przygotował STS promocje dla stałych graczy? No nie da się ukryć, że bonusów tych może nie ma w ilościach zatrważających, ale za to są naprawdę atrakcyjne i możesz dzięki nim zgarnąć naprawdę fajne bonusy! Zatem do sedna! Jakich promocji możesz się spodziewać w STS?

STS oferuje swoim stałym graczom szereg promocji, wśród których znajdują się bonusy powitalne, bonusy za depozyty, bonusy powrotu do gry, bonusy wzbogacające, bonusy lojalnościowe, bonusy za polecanie znajomych, bonusy za polecenie strony, bonusy za wygrane w grach i wiele innych.

STS oferuje także stałym graczom nagrody i prezenty, takie jak bony, kupony, voucher’y, gadżety i wyjątkowe wydarzenia. Każdy stały gracz, który regularnie gra w STS, może uzyskać dostęp do specjalnych promocji i bonusów, które są skierowane wyłącznie do nich. STS oferuje także specjalne promocje i bonusy okolicznościowe, takie jak np. bonusy z okazji świąt, urodzin lub ważnych wydarzeń w branży.

Pewny bonus za regularną grę

Jest to pierwsza promocja, która skierowana jest do graczy obstawiających dość regularnie w lokalach stacjonarnych buka. Grając za minimum 15 zł/dzień przez 7, 14 lub 21 dni w miesiącu możesz zgarnąć nawet ekstra 50 zł! Za każdy rozegrany tydzień otrzymasz od bukmachera STS 15 zł do wykorzystania na grę.

Zaproś kumpli

Zapraszając do gry 6 znajomych możesz otrzymać do 340 zł! Wszystko, co musisz zrobić to wpłacić dowolną kwotę na konto depozytowe, postawić kupony za łączną stawkę 25 zł, na którym każde zdarzenie będzie miało minimalny kurs 1.85. Następnie zaproś kumpli i zgarnijcie 50 zł bonusu!

BONUS NA START
1200 zł na start + 20 zł zwrotu na sporty wirtualne
Odbierz Bonus

FAQ

Jaki bonus otrzymam za założenie konta w STS?

Za założenie konta u bukmachera STS łącznie możesz otrzymać aż 1660 zł w 5 bonusach: zakład bez ryzyka do 100 zł, bonus od pierwszej wpłaty do 300 zł, bonus od drugiej wpłaty do 500 zł, bonus od trzeciej wpłaty do 700 zł oraz bonus za wykonanie zadań 60 zł.

Jakie są w STS promocje dla stałych graczy?

Jako gracz bukmachera STS możesz skorzystać z promocji tj.: zaproś kumpli, dzięki której za każdego zaproszonego znajomego otrzymasz 50 zł oraz pewny bonus za regularną grę, dzięki której możesz co miesiąc zgarnąć ekstra 50 zł za regularne obstawianie w punktach STS.

Czy muszę wykonać wszystkie zadania, aby skorzystać z promocji powitalnej w STS?

Tak, należy wykonać wszystkie zadania, aby otrzymać pełen pakiet bonusów. Wyjątkiem jest zakład bez ryzyka. Promocja ta jest oddzielna i aby z niej skorzystać wystarczy wpłacić pierwszy depozyt i postawić kupon.