Zakłady bukmacherskie Noblebet – oferta i opinie

Zakłady bukmacherskie Noblebet – oferta i opinie

Noblebet to marka stworzona przez spółkę handlową Polski Bukmacher Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. Jest to część większego projektu, do którego będzie należy również kolejny bukmacher o nazwie OkBet, ale ten jeszcze nie miał swojej premiery pomimo posiadania od dłuższego czasu licencji. Noblebet może działać legalnie od stycznia 2019 roku, kiedy to otrzymało zezwolenie wydane przez polskie Ministerstwo Finansów o numerze PS4.6831.28.2017, które pozwala na oferowanie użytkownikom zawieranie zakładów wzajemnych online.

Data aktualizacji:

Metody płatności:Plix, Przelewy24, Dotpay, karty płatnicze, blik, Paysafecard oraz PayPal

Aplikacje: Android, iOS

9.4

✓ Obsługa klienta dostępna 24/7

✓ Korzystne kursy

✓ Szybka rejestracja

Wysoki limit wpłat i wypłat

Bukmacher wystartował oficjalnie ze swoją stroną internetową we wrześniu 2019 roku i przez niecałe 2 lata działalności pokazał się z bardzo pozytywnej strony, oferując atrakcyjne bonusy, liczne promocje i szeroką ofertę na zdarzenia sportowe. Jeżeli chodzi o marketing, to Noblebet zostało sponsorem głównym drużyny piłkarskiej Śląsk Wrocław, która gra w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

Rejestracja w Noblebet

Zakłady bukmacherskie Noblebet – oferta i opinie

Na stronie internetowej w prawym górnym rogu znajdujemy zielony przycisk REJESTRACJA i przechodzimy do odpowiedniego formularza. Możemy wpisać jedynie podstawowe dane osobowe (imię i nazwisko, PESEL, nr. telefonu, mail itd.) i skorzystać z opcji szybkiej rejestracji, jednak pamiętajmy, że i tak, jeżeli będziemy chcieli wypłacić pieniądze, to będziemy musieli zweryfikować konto dokumentem tożsamości. Konto tymczasowe, jak sama nazwa wskazuje, jest tylko na przetestowanie oferty bukmachera.

Bonus powitalny

Bonus, który bukmacher daje za to, że zarejestrujemy swoje konto gracza właśnie u niego to absolutne minimum, aby zaciekawić użytkownika na polskim rynku bukmacherskim. Noblebet poszedł o krok dalej i proponuje bonusowe środki aż od trzech pierwszych wpłat.

 • Bonus od pierwszego depozytu 100% do 1200zł
 • Bonus od drugiego depozytu 50% do 600zł
 • Bonus od trzeciego depozytu 100% do 200zł na sporty wirtualne

Pierwszy bonus to tak naprawdę jedynie 5% bonusowych środków na naszym koncie, ale za to możemy odblokować mnożnik kursu całkowitego x20. Aby skorzystać z mnożnika, trzeba stworzyć kupon akumulowany z minimalnym kursem 3.00 i każde zdarzenie na nim musi mieć kurs co najmniej 1.30. W przypadku drugiego bonusu przy wpłacie 1200 złotych będziemy mogli otrzymać maksymalny bonus, jakim będą już standardowe dodatkowe środki do 600 złotych. Trzeci bonus jest przeznaczony tylko i wyłącznie na sekcję sportów wirtualnych i tylko tam będziemy mogli korzystać z dodatkowych środków.

Powyższe bonusy podlegają przed wypłatą oczywiście dodatkowym warunkom obrotu. We wszystkich przypadkach minimalny kurs całkowity kuponu musi wynosić co najmniej 1.85. Przy pierwszej wpłacie musimy obrócić kwotą bonusu 4-krotnie, przy drugiej 3-krotnie, a przy trzeciej 5-krotnie.

Dodatkowo po zarejestrowaniu konta możemy skorzystać z gry bez podatku przez 30 dni. Jedyne co wystarczy zrobić to stworzyć kupon akumulowany z minimum 3 zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym 2.20, a wtedy bukmacher dokłada nam do wygranej 14%, opłacając tym samym podatek.

Oferta zakładów w Noblebet

Oferta zakładów w NoblebetTradycyjne dyscypliny sportowe to około 30 różnych pozycji do obstawiania praktycznie każdego dnia. Bardzo rozbudowana oferta na piłkę nożną zadowoli nawet najbardziej wymagającego sympatyka futbolu, bo możemy znaleźć 3 ligę Polską, 4 ligę Niemiecką czy 3 ligę Hiszpańską. Tak samo dobrze sytuacja wygląda w tenisie ziemnym, w którym poza największymi turniejami możemy również obstawiać niszowe turnieje, w których pula nagród wynosi zaledwie 10 tysięcy dolarów.

W ofercie Noblebet znajdziemy też możliwość obstawiania rywalizacji w elektronicznych grach, czyli zakłady na e-sport. Dostępne są podstawowe najbardziej popularne gry takie jak Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, Dota 2, Rainbow Six, Valorant i Overwatch.

Dodatkowo możemy również obstawiać symulowane zdarzenia w sportach wirtualnych. Do dyspozycji naszej są zakłady na piłkę nożną, tenis ziemny, wyścigi konne, wyścigi psów, żużel, kolarstwo i rydwany. Bardzo dużo różnych możliwości do typowania co kilka minut. Przyjemna dla oka animacja, aktualizowane statystyki i rankingi.

Bardzo szeroka jest również oferta zakładów na żywo, które oferują już transmisje video z wielu różnych zdarzeń.

Promocje dla stałych graczy

Noblebet zasłynął już w ciągu tych dwóch lat z wielu fantastycznych promocji, warto obserwować bukmachera, bo często udostępnia wiele czasowych ofert na konkretny tydzień lub miesiąc.

Obecnie znajdziemy takie promocje jak:

 • 20% za sporty wirtualne – sumujemy kupony zagrane na sporty wirtualne w danym tygodniu. Jeżeli suma przegranych jest wyższa niż suma wygranych, to bukmacher zwróci nam 20% z przegranych stawek do 100 złotych.
 • 25zł na e-sport – każdego tygodnia należy obrócić minimum 150 złotych netto, obstawiając e-sport, a po spełnieniu tego warunku bukmacher w piątek dołoży nam bonusowe 25 złotych.
 • Top Betbuilder – jest to wyjątkowy ranking graczy, w którym co tydzień można wygrać 1000 złotych, a co miesiąc 4000 złotych. Dotyczy zdarzeń na topowe ligi europejskie i NBA.
 • Luksusowe AKO+ – im więcej zdarzeń na kuponie, tym więcej bukmacher nam dołoży od siebie. W przypadku 3 zdarzeń kurs wzrośnie o 5%, grając 7 zdarzeń o 30%, a obstawiając 14 i więcej aż o 100%.

Obsługa klienta

Na stronie internetowej w dolnym pasku znajdziemy sekcję WSPARCIE, a tam możliwość skontaktowania się za pomocą czatu na żywo z konsultantem oraz dostępny formularz zgłoszeniowy. Warto podkreślić, że obsługa w Noblebet jest dostępna przez 24 godziny 7 dni w tygodniu, co stawia go w czołówce bukmacherów w Polsce. Na podstawowe pytania odpowie dział FAQ, w którym znajdziemy wiele wskazówek dotyczących gry i konta gracza.

Metody płatności

Wpłat możemy dokonywać za pomocą (minimalna kwota do 1 złotych):

 • Plix
 • Przelewy24
 • Dotpay
 • karty płatnicze
 • BLIK
 • Paysafecard
 • PayPal

Wypłaty można dokonywać jedynie na rachunek bankowy lub na elektroniczny portfel Plix (minimalna kwota 10 złotych).

4.4/5 – (7 votes)

FAQ

Tak, możemy odebrać aż trzy bonusy, które są ściśle powiązane z trzema pierwszymi depozytami na nasze konto gracza. Łącznie możemy zgarnąć aż 2000 złotych i dodatkowo przez 30 dni możemy grać bez podatku.

Każdy bukmacher w Polsce, który chce świadczyć swoje usługi online czy też stacjonarnie musi posiadać zezwolenie wydane przez polskie Ministerstwo Finansów. To główny warunek, który musi spełnić. Jeżeli takie posiada, to może świadczyć pełne usługi.

Dobra informacja jest taka, że jeżeli nie pomoże dział FAQ, to możemy skorzystać z pomocy czatu na żywo z konsultantem lub formularza zgłoszeniowego przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Jak najbardziej, istnieje wiele stałych promocji i również wiele czasowych, które zmieniają się z miesiąca na miesiąc i które powstają specjalnie w ramach jakiegoś większego wydarzenia sportowego. Warto odwiedzać często sekcję PROMOCJE.

Dodaj komentarz