Zakłady bukmacherskie Best Bet - ofeta i opinie

Zakłady bukmacherskie Best Bet – ofeta i opinie

Zakłady bukmacherskie Best Bet - ofeta i opinieW maju 2019 do grona legalnych operatorów zakładów wzajemnych na polskim rynku bukmacherskim dołączył Best Bet. Do tej pory nie ma zbyt wielu informacji na temat młodego bukmachera. Typerzy mogę jedynie korzystać z usług firmy w punktach naziemnych, natomiast strona internetowa operatora jest ciągle w budowie i próżno szukać informacji o terminie rozpoczęcia działalności online. Wygląda na to, że stanie się to lada moment, a my mamy nadzieję, że Best Bet z przytupem rozpocznie swój bardzo ciekawie zapowiadający się projekt.

Rejestracja w Best Bet

Strona internetowa bestbet24.pl jest ciągle w budowie i niewiadomo jeszcze, czego można się spodziewać. Coraz więcej użytkowników bardzo ceni sobie opcję szybkiej rejestracji. Gracz w ten sposób nie musi podawać od razu wszystkich szczegółowych danych na swój temat. Założenie konta tymczasowego zazwyczaj trwa kilkadziesiąt sekund, co jest sporą zaletą tego rodzaju rejestracji. Należy przypuszczać, że firma Best Bet również wprowadzi taką możliwość, gdyż takie rozwiązanie jest już swego rodzaju wymogiem ze strony klientów, którzy jeszcze szukają dla siebie najbardziej odpowiedniego bukmachera.

Best Bet – oferta i kursy

Aby przyciągnąć do siebie jak największą liczbę nowych graczy, młody bukmacher musi obecnie zaproponować bardzo rozbudowaną ofertę zakładów. Już w momencie rozpoczęcia działalności online, projekt powinien być odpowiednio dopracowany tak, by spełnić oczekiwania użytkowników. Należy się spodziewać, że w Best Bet będzie można obstawiać najpopularniejsze dyscypliny sportowe takie jak: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis ziemny czy hokej na lodzie. To jednak nie wystarczy, aby móc konkurować z innymi legalnymi bukmacherami na polskim rynku. Operator powinien zagwarantować szeroką ofertę zakładów także na mniej popularne rozgrywki oraz na e-sport czy sporty wirtualne. Te ostatnie według zapowiedzi właścicieli na pewno znajdą się w ofercie bukmachera, jednak na razie nie wiadomo, czy dotyczy to jedynie punktów naziemnych czy także zakładów online.

Co do oferty kursowej, to jest ona niezwykle istotna, szczególnie przy rozpoczęciu działalności. Atrakcyjne, wysokie kursy to coś, co przyciąga nowych typerów. Chcąc dorównać konkurencji, Best Bet będzie musiał zwrócić sporo uwagi na ten aspekt. Rozpoczynając swoją działalność, nowy bukmacher musi stworzyć ofertę kursową, która będzie się wyróżniała na tle pozostałych. Tylko taka aktywność pozwoli na rejestrację nowych kont oraz promocję poprzez polecenia czy pozytywne opinie w sieci.

Metody płatności 

Równie ważną kwestią przy wyborze bukmachera online są metody płatności. Wchodząc na rynek bukmacherski Best Bet zobowiązany jest podejść do tego tematu w sposób profesjonalny. Obecnie, mała liczba dostępnych metod płatności spowoduje, że gracze przejdą do konkurencji. Absolutnym minimum w tej kwestii jest możliwość skorzystania z natychmiastowych przelewów BLIK, karty płatniczej czy bezpiecznej i prostej w obsłudze transakcji za pomocą Przelewy24. Nowi użytkownicy oczekują również natychmiastowych wpłat i wypłat środków z konta. Takie rozwiązanie pozwoliłoby się wyróżnić młodemu operatorowi zakładów wzajemnych na tle konkurencji.

Obsługa klienta

Jeśli chodzi o obsługę klienta, bukmacher Best Bet ma do wyboru kilka możliwości. Szczególnie początkujący gracze mają na początku sporo problemów oraz pytań. Operator musi odpowiednio przygotować się na taką ewentualność. Spośród wielu opcji, najlepiej sprawdzają się:

  • Czat na żywo – najbardziej popularne rozwiązanie, pozwalające użytkownikom kontaktować się na bieżąco z konsultantem. Często umożliwia to graczom otrzymanie szybkiej odpowiedzi na wszelkie pytania.
  • E-mail – tradycyjna forma kontaktu, która jednak ma jedną sporą wadę, a mianowicie długi czas oczekiwania na odpowiedź.
  • FAQ – zakładka, w której klienci mogą znaleźć odpowiedzi na najczęściej pojawiające się problemy i pytania. Jest to znakomite rozwiązanie pozwalające pomóc wielu osobom jednocześnie.

Bonusy i promocje 

Bukmacher Best Bet zapowiedział, że zaoferuje swoim klientom bezkonkurencyjny bonus powitalny. Można się jedynie domyślać, co zaproponuje graczom nowy legalny polski bukmacher online. Być może chodzi o podwojenie stawki przy pierwszym zakładzie. Miłym zaskoczeniem byłyby niskie warunki obrotu, potrzebne do otrzymania środków bonusowych. Jak na razie nie wiemy, co przygotuje Best Bet, jednak mamy nadzieję, że nie skończy się jedynie na jednej akcji promocyjnej na powitanie z nowymi graczami.

Rynek legalnych polskich bukmacherów stale się rozwija. Co jakiś czas pojawiają się nowi operatorzy zakładów wzajemnych, którzy pragną zawojować polską sceną bukmacherską. Jedną z najmłodszych firm jest Best Bet, która powinna wystartować ze swoją ofertą online lada chwila. Na razie ciężko pokusić się o opinię na temat bukmachera. Z pewnością będzie łatwiej ocenić operatora, gdy ten rozpocznie swoją działalność, a my przekonamy się z jak atrakcyjną ofertą zakładów bukmacherskich mamy do czynienia.

FAQ

Firma Best Bet świadczy usługi naziemne od 2019 roku. Operator otrzymał licencję od Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich online w maju 2019 roku.

Bukmacher Best Bet nie rozpoczął jeszcze działalności online. Konkurencja na rynku bukmacherskim w Polsce jest coraz większa, dlatego operatorzy podejmują coraz więcej działań promocyjnych w celu przekonania do siebie nowych klientów. Z tego powodu śmiało można spodziewać się wielu promocji ze strony firmy Best Bet, w tym także oferty cash out.

E-sport z roku na rok staje się coraz bardziej popularny, szczególnie wśród młodych użytkowników. Obecnie nie wystarczy już posiadanie oferty wyłącznie na najpopularniejsze dyscypliny sportowe, takie jak piłka nożna czy siatkówka. Dostępność oferty zakładów na e-sport może przynieść bukmacherowi sporo korzyści, dlatego należy się spodziewać takiej propozycji ze strony Best Bet.

Jak na razie nie ma żadnych informacji na temat metod płatności dostępnych w Best Bet. Bardzo prawdopodobne, że operator zaoferuje możliwość transakcji w formie BLIK, karty płatniczej czy za pomocą Przelewy24. Być może pojawi się opcja portfeli elektronicznych takich jak Skrill czy Neteller.

4.7/5 – (4 votes)

Dodaj komentarz