Zakłady bukmacherskie Mr Bet - oferta i opinie

Zakłady bukmacherskie Mr Bet – oferta i opinie

Zakłady bukmacherskie Mr Bet - oferta i opinieMr Bet to nowa polska marka na rynku bukmacherskim. Operator otrzymał licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych online na początku 2020 roku. Za sterami firmy Mr Bet stoi Prezes Zarządu Pani Lucie Łabudek. Młody, legalny bukmacher nie rozpoczął jeszcze swojej działalności więc ciężko stwierdzić, czy Mr Bet zawojuje na bardzo konkurencyjnym polskim rynku bukmacherskim.

Mr Bet – oferta zakładów sportowych

Oferta zakładów sportowych od Mr Bet to na razie wielka niewiadoma. Aby zaliczyć udany start na trudnym rynku bukmacherskim należy posiadać szeroką ofertę zakładów. Dlatego należy się spodziewać, że oprócz najpopularniejszych dyscyplin sportowych takich jak piłka nożna, siatkówka czy hokej w ofercie Mr Bet znajdziemy takie inne, mniej popularne dyscypliny. Zaniedbanie w postaci braku w ofercie zdarzeń na e-sport, MMA czy sporty wirtualne byłoby ogromnym błędem w wykonaniu młodego buka. Konkurencyjna oferta zakładów sportowych to przede wszystkim spora liczba rynków oraz wysokie kursy. Mr Bet nie może zapomnieć o zakładach na żywo, a także transmisjach live. W prężnie rozwijającym się świecie bukmacherskim to obecnie „must have” w walce o przekonanie klienta do swojej oferty.

Pierwsza rejestracja

Z racji, ze firma bukmacherska Mr Bet nie posiada jeszcze strony internetowej, oczywistym jest brak możliwości założenia konta u tego operatora. Gracze muszą uzbroić się w cierpliwość i jeszcze trochę poczekać na to, co zaoferuje swoim klientom nowy bukmacher. Jeśli chodzi o rejestrację, to użytkownicy bardzo cenią sobie możliwość założenia konta tymczasowego. Taka rejestracja trwa zazwyczaj kilka minut i nie wymaga na samym początku podawania szczegółowych danych osobistych. Oprócz możliwości założenia pełnego konta, szybka rejestracja konta tymczasowego z pewnością przysporzy firmie wielu nowych klientów.

Promocje i bonusy na start

Z niecierpliwością czekamy na informacje o promocjach i o tym, jak będzie wyglądał bonus na start w Mr Bet. Standardową zagrywką bukmacherów są bonusy powitalne od depozytu oraz freebety. Co do promocji, to popularny jest zakład bez ryzyka oraz program lojalnościowy dla stałych klientów. Młody operator zakładów wzajemnych musi pamiętać, że promocje i bonusy to coś, co przyciąga sporą uwagę użytkowników. Ciekawa oferta może sprawić, że bukmacher zyska sympatię wielu graczy. Tylko przemyślany i przejrzysty bonus powitalny może zagwarantować prawdziwy sukces.

Aplikacja mobilna Mr Bet

Aplikacja mobilna to narzędzie, które jest koniecznością w obecnych czasach. Większość firm bukmacherskich posiada bardzo ciekawe oprogramowania z wieloma udogodnieniami, które ciągle usprawnia. Dobra aplikacja powinna być dostępna zarówno na system iOS jak i na Android. Taka aplikacja mobilna z m.in. live streamingiem, szybkimi płatnościami czy powiadomieniami wymaga nakładu sporych środków. Jednak jest to pozycja obowiązkowa dla każdego bukmachera, który na poważnie myśli o konkurowaniu na polskim rynku bukmacherskim. Nie trzeba chyba dodawać, że oprogramowanie musi być stabilne, a wszystkie dostępne funkcje powinny działać płynnie. Aplikacja mobilna to wielkie wyzwanie dla operatora Mr Bet, jednak z pewnością jest na to odpowiednio przygotowany.

Metody płatności i obsługa klienta

Dostępność różnych metod płatności oraz prawidłowe funkcjonowanie biura obsługi klienta to bardzo ważne aspekty, szczególnie w późniejszym okresie, kiedy gracz będzie chciał np. wypłacić wygrane środki lub napotka problem, którego nie będzie potrafił samodzielnie rozwiązać. Oto minimalne wymagania, jakie powinien spełnić dobry bukmacher, który wchodzi na polski rynek zakładów wzajemnych:

  • dostęp do elektronicznych portfeli typu Skrill oraz Neteller
  • obsługa voucherów Paysafecard
  • błyskawiczne wpłaty i wypłaty środków
  • brak ukrytych opłat oraz prowizji

Obsługa Klienta

Łatwo dostępny kontakt z biurem obsługi klienta jest niezwykle ważny. Możliwość wysłania maila to zdecydowanie za mało, by zaspokoić potrzeby swoich użytkowników. Firma Mr Bet chcąc konkurować na rynku powinna wprowadzić także:

  • całodobowy czat na żywo lub przynajmniej w godzinach największego ruchu, czyli 8-20
  • formularz kontaktowy
  • zakładkę FAQ, gdzie znajdą się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez klientów

Użytkownicy bardzo cenią sobie pracowników działu obsługi klienta, którzy są bardzo pomocni, starając się odpowiedzieć na każde zadane pytanie i rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem. W tym aspekcie Mr Bet także może doszukiwać się swojej szansy na pozyskanie sporej rzeszy nowych użytkowników.

FAQ

Bukmacher Mr Bet nie posiada jeszcze strony internetowej, stąd nie ma obecnie możliwości założenia konta u tego operatora. Zazwyczaj rejestracja trwa kilka minut w przypadku tymczasowego konta oraz nieco dłużej w przypadku, jeśli użytkownik dokonuje pełnej rejestracji.

Z pewnością wielu graczy czeka na informacje o zasadach udzielania bonusu powitalnego od Mr Bet. Jeszcze do niedawna standardową opcją były bonusy na start od depozytu oraz freebet. Obecnie coraz częściej operatorzy zakładów wzajemnych proponują bonusy bez depozytu oraz darmowe zakłady. Należy liczyć na to, że młody bukmacher zaskoczy nowych klientów czymś naprawdę ciekawym.

Aplikacja mobilna jest niezwykle istotnym narzędziem, bez którego trudno wyobrazić sobie dobrego bukmachera. Takie oprogramowanie to spory nakład pracy oraz środków, jednak należy się spodziewać, że firma Mr Bet nie zrezygnuje z aplikacji i zaoferuje ją swoim użytkownikom.

Zakłady live oraz transmisje na żywo powinny znajdować się w ofercie każdego bukmachera na polskim rynku. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie operatora bez zakładów na żywo w swojej ofercie. Stąd można śmiało założyć, że nowicjusz jakim jest Mr Bet także udostępni swoim graczom możliwość obstawiania zakładów na żywo.

4.8/5 – (5 votes)

Dodaj komentarz