Menu
Karta płatnicza MasterCard – jak wpłacić pieniądze?

Zakłady bukmacherskie MasterCard | Rekomendacje [2022]

Jeżeli myślisz o szybkiej płatności i nie lubisz czekać, to wybierz zakłady bukmacherskie MasterCard. Karta płatnicza daje Ci zdecydowaną przewagę nad zwykłym przelewem, bo na zaksięgowanie wpłaty nie musisz praktycznie czekać. Od akceptacji transakcji do pieniędzy na Twoim koncie gracza często upływa zaledwie kilkadziesiąt sekund. Wszyscy bukmacherzy mastercard posiadają aktualną licencję MF oraz szybkie i bezpieczne płatności.

Najlepsi bukmacherzy Mastercard na 2022:

Bukmacher mastercard
Bonus powitalny
1500 zł na start
Obstawiaj z mastercard
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny
3333 zł
Obstawiaj z mastercard
Bonus 200% od pierwszego depozytu
Obstawiaj z mastercard
Zwrot cashback 500 zł + Freebet 20 zł
Obstawiaj z mastercard
600 zł cashback + gra bez podatku
Obstawiaj z mastercard
Zakład bez ryzyka do 600 zł
Obstawiaj z mastercard
Bonus od wpłaty do 2000 zł
i MAXIZYSK do 200 zł
Obstawiaj z mastercard

Nie musisz wychodzić z domu, szukać loginów i haseł w papierach i denerwować się, że czekasz na przelew już kilka godzin. To ogromna przewaga nad innymi tradycyjnymi formami płatności, co widać w coraz większej popularności kart płatniczych w Polsce. W ostatnich latach w użyciu co roku jest ich ponad kilkadziesiąt milionów.

Bukmacherzy MasterCard na 2022

Legalni bukmacherzy w Polsce gwarantując najwyższy standard usług dla swoich użytkowników, oczywiście udostępniają płatności za pomocą karty debetowej/kredytowej. Zakłady bukmacherskie MasterCard są jedną z najpopularniejszych opcji wybieranych przez graczy i ciężko się temu dziwić, bo cała procedura wpłaty środków na konto użytkownika jest bardzo prosta. Nie będzie miał z tym problemów nawet początkujący gracz. Każdy bukmacher tworzy tak bardzo intuicyjną nawigację na swojej stronie internetowej i aplikacji mobilnej, że poradzi sobie z tym każdy.

Bukmacherzy obsługujący karty płatnicze MasterCard:

 • Fortuna
 • STS
 • ETOTO
 • Betfan
 • LVBET
 • Totolotek
 • Superbet
 • TOTALBet
 • forBET
 • PZBUK
 • BestBet
 • Betclic
 • Ewinner
 • BetX
 • Noblebet
 • Betcris
 • Fuksiarz
 • Betters

Wybierając jednego z legalnych bukmacherów w Polsce do odstawiania swoich kuponów, masz pewność, że będziesz mógł skorzystać ze swojej karty płatniczej. Wpłata pieniędzy nie będzie uciążliwa i zajmie Ci tylko chwilę. To udogodnienie, które zapewnia każda firma bukmacherska działająca na polskiej licencji. Bukmacher wplata mastercard to bardzo ciekawa forma płatności.

Karta płatnicza MasterCard – jak wpłacić pieniądze?

Karta płatnicza MasterCard – jak wpłacić pieniądze?

Jeżeli używasz karty płatniczej na co dzień, robisz zakupy internetowe, opłacasz rachunki czy wykorzystujesz do wielu innych rzeczy, to wpłata na konto gracza niczym się nie różni. Zakłady bukmacherskie MasterCard gwarantują prostotę i łatwość w przelaniu pieniędzy ze swojego konta bankowego na konto gracza bez zbędnych formalności. Jedynie musimy być zarejestrowani na stronie internetowej lub przez aplikację mobilną bukmachera, a tam już w kilka minut wykonamy całą transakcję i będziemy cieszyć się z pieniędzy dostępnych do obstawiania kolejnych kuponów.

Żeby wpłacić pieniądze, musimy zalogować się na swoje konto gracza za pomocą aplikacji lub przez stronę internetową – to nie ma znaczenia. Następnie musimy odszukać przycisk WPŁATA/DEPOZYT/DOŁADOWANIE KONTA lub inny zbliżony, który kojarzy się bezpośrednio z wpłatą pieniędzy. Po kliknięciu przeniesiemy się do wyboru opcji płatności i wybieramy MasterCard/karta płatnicza. Następnie jesteśmy zobowiązani do wpisania numeru karty kredytowej/debetowej, którą posiadamy, imię i nazwisko oraz SecureCode. Jeżeli wszystkie dane uzupełniliśmy prawidłowo, to pieniądze prawdopodobnie będą już na Twoim koncie gracza w kwocie, na którą była potwierdzona transakcja.

Aplikacja mobilna

Jeśli dany bukmacher posiada aplikację mobilną, będziesz mógł w niej bez problemu dokonać płatności za pomocą karty MasterCard. Przebieg płatności jest niemalże identyczny do tego przeprowadzanego na stronie internetowej. Zatem jeśli kiedykolwiek dokonywałeś już depozytu na stronie bukmachera, nie będziesz miał żadnego problemu z dokonaniem tego w appce. Przede wszystkim zapewni Ci to wygodę oraz szybkość zawierania transakcji.

Prowizje, limity i bezpieczeństwo

Warto od razu pamiętać, że największe bezpieczeństwo gwarantuje wpłacanie pieniędzy wyłącznie do legalnych bukmacherów w Polsce, którzy posiadają odpowiednią licencję na prowadzenie działalności. Wtedy jest gwarancja o przestrzeganiu prawa i najwyższych standardach obsługi swoich użytkowników. Pod żadnym pozorem nie powinniśmy też udostępniać osobom trzecim informacji o swojej karcie płatniczej, a już z bezwzględnym zastrzeżeniem kodu PIN, którego nawet nie powinniśmy nigdzie zapisywać. Jeżeli sami na początek nie zadbamy o własne bezpieczeństwo w sieci, to bukmacher nie zrobi tego za nas.

Jeżeli chodzi o prowizje, to bukmacherzy w Polsce nie pobierają żadnych opłat od używania karty płatniczej przy wpłatach. Niestety w przypadku wypłat zakłady bukmacherskie MasterCard nie są obsługiwane, więc i tak będziemy musieli podać numer konta, na który zostanie wykonany najczęściej ekspresowy przelew bankowy.

Limity na wpłaty przy użyciu kart płatniczych są dosyć wysokie i zwykle wynoszą od kilkudziesięciu do nawet 100 tysięcy złotych oraz więcej. Minimalna wpłata to najczęściej od 1 do 10 złotych, więc każdy zainteresowany zakładami bukmacherskimi nie powinien być rozczarowany dostępną ofertą.

Jak otrzymać kartę MasterCard?

Jeśli chciałbyś otrzymać kartę MasterCard, musisz udać się do placówki dowolnego banku lub zrobić to za pomocą jego strony internetowej. Konieczne będzie wypełnienie i złożenie wniosku, które następnie będzie rozpatrywane przez bank. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna, karta powinna pojawić się u Ciebie do maksymalnie 14 dni roboczych. Pamiętaj, że otrzymanie karty, a następnie z niej korzystanie jest całkowicie darmowe.

Wady i zalety korzystania z karty MasterCard

Gracze, którzy już niegdyś korzystali z karty Mastercard wiedzą, że jest to szybkie, wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Oczywiście poza wieloma zaletami, zakłady bukmacherskie MasterCard posiadają także kilka wad. Dlatego zanim zdecydujesz się na tę metodę płatności, powinieneś się im przyjrzeć.

Zalety:

 • Wygoda: Serwis zakładów bukmacherskich Mastercard jest niezwykle wygodny. Klienci mogą używać swojej karty kredytowej lub debetowej do dokonywania wpłat i wypłat, a także obstawiania zakładów. Oznacza to, że nie muszą nosić przy sobie gotówki ani martwić się przewalutowaniem.
 • Bezpieczeństwo: Mastercard to zaufana marka w świecie finansów, więc klienci mogą być pewni, że ich pieniądze są bezpieczne. Ponadto środki ochrony przed oszustwami oferowane przez Mastercard pomogą chronić Twoje pieniądze przed kradzieżą lub oszustwem.
 • Ochrona: usługi zakładów bukmacherskich Mastercard są chronione przez zewnętrznego dostawcę. Oznacza to, że jeśli coś pójdzie nie tak, jesteś objęty ochroną.
 • Szybkość: ogromnym plusem korzystania z MasterCard jest możliwość dokonywania wpłat 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę, bez względu na święta.

Wady:

 • Opłaty: czasami mogą wystąpić drobne opłaty transakcyjne, jednak w przypadku zakładów bukmacherskich występują one bardzo rzadko.
 • Dane: korzystając z MasterCard jesteś zobowiązany do podawania wielu danych osobowych tj.: imię i nazwisko właściciela karty, numer karty, data ważności, numer CVC.

Zakłady bukmacherskie MasterCard – jak bezpiecznie obstawiać?

Jeśli chodzi o zakłady sportowe, bezpieczeństwo powinno być Twoim priorytetem. Dlatego ważne jest, aby podczas dokonywania zakładów używać karty kredytowej takiej jak MasterCard.

Dzięki MasterCard klienci mogą teraz używać swojej karty kredytowej do zasilania swojego konta u dowolnego operatora zakładów sportowych. Jest to duża zmiana w stosunku do dotychczasowych sytuacji, w których obstawiający musieli przejść przez oddzielny proces, aby zasilić swoje konto w innej firmie.

MasterCard pracuje również nad kilkoma nowymi funkcjami, które jeszcze bardziej ułatwią klientom korzystanie z karty kredytowej w celu obstawiania zakładów sportowych. Obejmują one możliwość konfiguracji płatności cyklicznych, a także możliwość wykorzystania punktów MasterCard do płacenia za zakłady. Te nowe funkcje z pewnością sprawią, że zakłady sportowe będą jeszcze bardziej popularne wśród użytkowników kart kredytowych.

Jeśli więc szukasz bezpiecznego i wygodnego sposobu na obstawianie zakładów sportowych, nie szukaj dalej niż zakłady bukmacherskie MasterCard.

Bukmacher MasterCard – jak wybrać najlepszego bukmachera?

Bez wątpienia bukmacherzy MasterCard są jednymi z najczęściej i najchętniej wybieranych do zawierania zakładów online. Po wcześniejszym przeanalizowaniu wiemy już, że w głównej mierze dzieje się tak dlatego, że zakłady bukmacherskie MasterCard gwarantują najwyższy stopień bezpieczeństwa, do tego mają świetną ofertę. Jednak jak wybrać tego jednego, najlepszego? Jest kilka czynników, na które na pewno warto zwrócić uwagę przy wyborze bukmachera. Oto kilka najważniejszych:

 • Bonusy i promocje – są one nieodłącznym elementem każdego bukmachera. Warto jednak zwrócić uwagę nie tylko na wysokość bonusów, ale także na warunki obrotu. Oczywiście poza bonusem powitalnym, istotne są także promocje dla stałych graczy. Upewnij się więc, że o tą część buk także się zatroszczył.
 • Oferta – oferta bukmachera powinna być szeroka i posiadać wszystko co Cię najbardziej interesuje – od dyscyplin sportowych, przez rodzaje kuponów, aż po eSport czy sporty wirtualne.
 • Bezpieczeństwo – decydując się na konkretnego bukmachera chcemy mieć pewność, że nasze środki oraz dane są bezpieczne. Dlatego warto upewnić się, że wybrany bukmacher MasterCard spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Przede wszystkim, że działa legalnie, a co za tym idzie posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów.
 • Obsługa klienta – bukmacherzy MasterCard starają się utrzymywać obsługę klienta na naprawdę wysokim poziomie. Możesz skontaktować się z konsultantem za pośrednictwem czatu, e-mailu lub sprawdzić czy w na Twoje pytanie nie ma odpowiedzi w sekcji FAQ.
 • Aplikacja mobilna – jeśli zależy na tym, aby móc obstawiać z dowolnego miejsca na ziemi, to warto upewnić, że bukmacher Mastercard posiada swoją appkę, która Ci to umożliwi.

Weź pod uwagę to, na czym najbardziej Ci zależy – wysokich bonusach, bardzo szerokiej ofercie, czy może szybko działającej aplikacji mobilnej. W głównej mierze kieruj się swoimi preferencjami, jednak nie zapomnij o przeanalizowaniu wszystkich powyższych czynników.

Podsumowanie

Zakłady bukmacherskie MasterCard są świetną i bezpieczną opcją dla osób, które chcą zacząć swoją przygodę z obstawianiem. Możesz mieć pewność, że zarówno Twoje pieniądze, jak i dane są w pełni bezpieczne. Wpłaty są realizowane natychmiast, więc nie musisz się martwić się o to, że nie zdążysz obstawić ważnego meczu.

Dokonując depozytu nie zostaniesz obciążony żadnymi dodatkowymi opłatami. Dokładnie taka kwota, którą postanowisz wpłacić, pojawi się na Twoim koncie gracza.

FAQ

Którą kartę płatniczą wybrać – VISA czy MasterCard?

Jedna i druga doskonale spełnia swoją funkcję, jeżeli chodzi o wpłaty na konto gracza u bukmachera, jak i w innych płatnościach. Różnice polegają na detalach i ofertach różnych banków. Wybór to sprawa indywidualna.

Czy można bez konta bankowego wpłacić pieniądze kartą płatniczą?

Niestety, karta płatnicza jest wydawana posiadaczowi rachunku bankowego. Dopiero wtedy można korzystać z opcji na zakłady bukmacherskie MasterCard.

Czy używanie i korzystanie z karty płatniczej MasterCard jest bezpłatne?

To już zależy od banku, w którym wyrobimy kartę płatniczą. Jeżeli chodzi o płatności na stronie bukmacherskiej, to nie są pobierane żadne prowizje i opłaty.

4.6/5 - (9 votes)