Menu
Karta płatnicza MasterCard – jak wpłacić pieniądze?

Zakłady bukmacherskie MasterCard | Rekomendacje [2022]

Jeżeli myślisz o szybkiej płatności i nie lubisz czekać, to wybierz zakłady bukmacherskie MasterCard. Karta płatnicza daje Ci zdecydowaną przewagę nad zwykłym przelewem, bo na zaksięgowanie wpłaty nie musisz praktycznie czekać. Od akceptacji transakcji do pieniędzy na Twoim koncie gracza często upływa zaledwie kilkadziesiąt sekund. Wszyscy bukmacherzy mastercard posiadają aktualną licencję MF oraz szybkie i bezpieczne płatności.

Najlepsi bukmacherzy Mastercard na 2022:

Bukmacher mastercard
Bonus powitalny
1
1500 zł na start
Obstawiaj z mastercard
2
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny
3333 zł
Obstawiaj z mastercard
3
Bonus 200% od pierwszego depozytu
Obstawiaj z mastercard
4
Zwrot cashback 500 zł + Freebet 20 zł
Obstawiaj z mastercard
5
600 zł cashback + gra bez podatku
Obstawiaj z mastercard
6
Zakład bez ryzyka do 600 zł
Obstawiaj z mastercard
7
Bonus od wpłaty do 2000 zł
i MAXIZYSK do 200 zł
Obstawiaj z mastercard

Nie musisz wychodzić z domu, szukać loginów i haseł w papierach i denerwować się, że czekasz na przelew już kilka godzin. To ogromna przewaga nad innymi tradycyjnymi formami płatności, co widać w coraz większej popularności kart płatniczych w Polsce. W ostatnich latach w użyciu co roku jest ich ponad kilkadziesiąt milionów.

Bukmacherzy MasterCard na 2022

Legalni bukmacherzy w Polsce gwarantując najwyższy standard usług dla swoich użytkowników, oczywiście udostępniają płatności za pomocą karty debetowej/kredytowej. Zakłady bukmacherskie MasterCard są jedną z najpopularniejszych opcji wybieranych przez graczy i ciężko się temu dziwić, bo cała procedura wpłaty środków na konto użytkownika jest bardzo prosta. Nie będzie miał z tym problemów nawet początkujący gracz. Każdy bukmacher tworzy tak bardzo intuicyjną nawigację na swojej stronie internetowej i aplikacji mobilnej, że poradzi sobie z tym każdy.

Bukmacherzy obsługujący karty płatnicze MasterCard:

 • Fortuna
 • STS
 • ETOTO
 • Betfan
 • LVBET
 • Totolotek
 • Superbet
 • TOTALBet
 • forBET
 • PZBUK
 • BestBet
 • Betclic
 • Ewinner
 • BetX
 • Noblebet
 • Betcris
 • Fuksiarz
 • Betters

Wybierając jednego z legalnych bukmacherów w Polsce do odstawiania swoich kuponów, masz pewność, że będziesz mógł skorzystać ze swojej karty płatniczej. Wpłata pieniędzy nie będzie uciążliwa i zajmie Ci tylko chwilę. To udogodnienie, które zapewnia każda firma bukmacherska działająca na polskiej licencji. Bukmacher wplata mastercard to bardzo ciekawa forma płatności.

Karta płatnicza MasterCard – jak wpłacić pieniądze?

Karta płatnicza MasterCard – jak wpłacić pieniądze?

Jeżeli używasz karty płatniczej na co dzień, robisz zakupy internetowe, opłacasz rachunki czy wykorzystujesz do wielu innych rzeczy, to wpłata na konto gracza niczym się nie różni. Zakłady bukmacherskie MasterCard gwarantują prostotę i łatwość w przelaniu pieniędzy ze swojego konta bankowego na konto gracza bez zbędnych formalności. Jedynie musimy być zarejestrowani na stronie internetowej lub przez aplikację mobilną bukmachera, a tam już w kilka minut wykonamy całą transakcję i będziemy cieszyć się z pieniędzy dostępnych do obstawiania kolejnych kuponów.

Żeby wpłacić pieniądze, musimy zalogować się na swoje konto gracza za pomocą aplikacji lub przez stronę internetową – to nie ma znaczenia. Następnie musimy odszukać przycisk WPŁATA/DEPOZYT/DOŁADOWANIE KONTA lub inny zbliżony, który kojarzy się bezpośrednio z wpłatą pieniędzy. Po kliknięciu przeniesiemy się do wyboru opcji płatności i wybieramy MasterCard/karta płatnicza. Następnie jesteśmy zobowiązani do wpisania numeru karty kredytowej/debetowej, którą posiadamy, imię i nazwisko oraz SecureCode. Jeżeli wszystkie dane uzupełniliśmy prawidłowo, to pieniądze prawdopodobnie będą już na Twoim koncie gracza w kwocie, na którą była potwierdzona transakcja.

Prowizje, limity i bezpieczeństwo

Warto od razu pamiętać, że największe bezpieczeństwo gwarantuje wpłacanie pieniędzy wyłącznie do legalnych bukmacherów w Polsce, którzy posiadają odpowiednią licencję na prowadzenie działalności. Wtedy jest gwarancja o przestrzeganiu prawa i najwyższych standardach obsługi swoich użytkowników. Pod żadnym pozorem nie powinniśmy też udostępniać osobom trzecim informacji o swojej karcie płatniczej, a już z bezwzględnym zastrzeżeniem kodu PIN, którego nawet nie powinniśmy nigdzie zapisywać. Jeżeli sami na początek nie zadbamy o własne bezpieczeństwo w sieci, to bukmacher nie zrobi tego za nas.

Jeżeli chodzi o prowizje, to bukmacherzy w Polsce nie pobierają żadnych opłat od używania karty płatniczej przy wpłatach. Niestety w przypadku wypłat zakłady bukmacherskie MasterCard nie są obsługiwane, więc i tak będziemy musieli podać numer konta, na który zostanie wykonany najczęściej ekspresowy przelew bankowy.

Limity na wpłaty przy użyciu kart płatniczych są dosyć wysokie i zwykle wynoszą od kilkudziesięciu do nawet 100 tysięcy złotych oraz więcej. Minimalna wpłata to najczęściej od 1 do 10 złotych, więc każdy zainteresowany zakładami bukmacherskimi nie powinien być rozczarowany dostępną ofertą.

FAQ

Którą kartę płatniczą wybrać – VISA czy MasterCard?

Jedna i druga doskonale spełnia swoją funkcję, jeżeli chodzi o wpłaty na konto gracza u bukmachera, jak i w innych płatnościach. Różnice polegają na detalach i ofertach różnych banków. Wybór to sprawa indywidualna.

Czy można bez konta bankowego wpłacić pieniądze kartą płatniczą?

Niestety, karta płatnicza jest wydawana posiadaczowi rachunku bankowego. Dopiero wtedy można korzystać z opcji na zakłady bukmacherskie MasterCard.

Czy używanie i korzystanie z karty płatniczej MasterCard jest bezpłatne?

To już zależy od banku, w którym wyrobimy kartę płatniczą. Jeżeli chodzi o płatności na stronie bukmacherskiej, to nie są pobierane żadne prowizje i opłaty.