Menu
Bukmacherzy Paysafecard 2022

Zakłady bukmacherskie Paysafecard | Rekomendacje [2022]

Jeśli chcesz mieć gwarancję bezpieczeństwa swoich płatności, to zakłady bukmacherskie Paysafecard będą idealnym wyborem. Oczywiście nie tylko ze względu na bezpieczeństwo, ale także na wygodę i szybkość dokonywania wpłat, bez konieczności posiadania konta bankowego bądź karty płatniczej.

Najlepsi bukmacherzy Paysafecard na 2022:

Bukmacher paysafecard
Bonus powitalny
1
1500 zł na start
Obstawiaj z paysafecard
2
Bonus 200% od pierwszego depozytu
Obstawiaj z paysafecard
3
600 zł cashback + gra bez podatku
Obstawiaj z paysafecard
4
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny 3333 zł
Obstawiaj z paysafecard

W tym artykule opowiemy Ci o wszystkim, co musisz wiedzieć na temat Paysafecard. Dowiesz się jak za jego pomocą dokonywać wpłat, jacy legalni bukmacherzy oferują ten system płatności oraz jakie są jego wady i zalety.

Zakłady bukmacherskie Paydafecard – bezpieczeństwo płatności

Czym tak właściwie jest Paysafecard? To założona w 2000 roku elektroniczna metoda płatności. Karta przedpłacona składa się z szesnastu znaków i przeznaczona jest do opłacania usług w Internecie. Jej podstawową zaletą jest fakt, że opiera się na systemie pre-paid, co oznacza, że nie jesteś zobowiązany do podawania żadnych danych osobowych, bankowych czy karty kredytowej. Zapewnia całkowitą anonimowość.

Czy zakłady bukmacherskie Paysafecard są bezpieczne? Odpowiedź brzmi: oczywiście, że tak. Na samym początku jesteś zobowiązany do kupna karty, która dostępna jest w wielu sklepach stacjonarnych, m.in. w sieci sklepów Żabka, Pepco, placówkach Poczty Polskiej, czy w kiosku Kolporter. Każda karta ma swój unikalny kod PIN, który należy podać przy wpłacaniu środków na konto bukmacherskie. To sprawia, że dopóki jesteś jedyna osobą znającą ten kod, nie masz co się obawiać, że Twoje środki zostaną skradzione. Dodatkowo, tak jak wspomnieliśmy wcześniej, nie musisz podawać żadnych danych oraz logować się na swoje konto bankowe. Bukmacherzy z paysafecard to bardzo ciekawa opcja dla osób które szukaja urozmaiceń.

Bukmacherzy Paysafecard 2022

Dobra wiadomość, dla wszystkich chcących dokonywać płatności za pomocą Paysafecard, jest taka, że dość spora ilość polskich bukmacherów oferuje ten system płatności. Co więcej, znaczna większość z nich to topowi, legalni bukmacherzy posiadający najlepsze kursy, a także oferty promocyjne. Bez wątpienia będziesz miał z czego wybierać!

Bukmacherzy Paysafecard 2022

Bukmacherzy oferujący płatności za pośrednictwem Paysafecard:

 • ETOTO
 • STS
 • Betfan
 • Totolotek
 • NobleBet
 • Totalbet
 • PZBuk
 • Superbet
 • LVBet
 • ForBet

Jak widzisz, lista jest wystraczająco długa, żeby mieć dylemat, którego buka wybrać. Zanim podejmiesz jednak ostateczną decyzję, zachęcamy, żebyś zapoznał się z pełną ofertą każdego bukmachera i wybrał tę najbardziej odpowiednią dla Ciebie.

Płatności Paysafecard – jak wpłacić środki?

Jeśli dokonałeś już zakupu karty, to kolejnym krokiem będzie wpłata środków na to konto. Dopiero w następnej kolejności możesz przelać pieniądze na konto gracza. Cały proces jest banalnie prosty i nie zajmie Ci dłużej niż kilkadziesiąt sekund.

 1. Zaloguj się na swoje konto gracza
 2. Wybierz opcję płatności Paysafecard lub DotPay, a następnie Paysafecard
 3. Podaj kwotę jaką chcesz wpłacić
 4.  Przejdź na stronę Paysafecard i podaj szesnastocyfrowy kod PIN
 5. Gotowe! Środki natychmiast powinny pojawić się na twoim koncie

Zakłady bukmacherskie Neteller umożliwiają wpłatę środków o każdej porze dnia i nocy, niezależenie od tego, czy jest to dzień powszedni, weekend czy święto.

Warto także wspomnieć, że przy pomocy Paysafecard niestety nie wypłacisz swoich pieniędzy. W tym celu musisz przelać odpowiednią kwotę na swoje konto bankowe.

Opłaty i limity

Jedyną opłatę jaką będziesz musiał ponieść to koszt zakupu karty w sklepie stacjonarnym. Jednakże działa to w taki sposób, że kupując kartę za np. 100 złotych, kwota ta natychmiast pojawi się na Twoim koncie. Będziesz mógł rozdysponować te środki na dowolny, wybrany przez Ciebie cel. Zakłady bukmacherskie Paysafecard nie pobierają żadnych dodatkowych opłat za dokonanie wpłaty.

Niestety nieco większym minusem są limity. Minimalna wpłata u każdego bukmachera wynosi 20 złotych, natomiast maksymalna to przedział między 1000 a 2000 złotych. Czy to mało? Nie da się ukryć, że nie jest to zbyt wysoka kwota, aczkolwiek nieco bardziej doświadczeni typerzy wiedzą, że jest ona w stanie przynieść naprawdę spore zyski.

Wady i zalety płatności za pomocą Paysafecard

Nie da się ukryć, że zakłady bukmacherskie Paysafecard są dość mocno cenione wśród graczy. Dodatkowo użytkownicy bardzo często spośród wielu innych dostępnych systemów płatności, wybierają właśnie Paysafecard. Dlaczego? Przyjrzyjmy się jego zaletom oraz wadom.

Zalety:

 • Anonimowość transakcji
 • Szybkość wpłaty
 • Brak dodatkowych opłat
 • Wysokie bezpieczeństwo transakcji
 • Dostępność u większość legalnych bukmacherów

Wady:

 • Brak możliwości wypłaty środków
 • Niskie maksymalne wpłaty

Już chyba nie ma wątpliwości dlaczego gracze tak chętnie korzystają z systemu płatności jakim jest Paysafecard. Zalet jest znacznie więcej niż wad. Jesteśmy pewni, że wybierając zakłady bukmacherskie Paysafecard będziesz zadowolony z usług jakie oferują.

FAQ

Jacy bukmacherzy akceptują Paysafecard?

Paysafecard jest akceptowanym systemem płatności u większości polskich bukmacherów. Należą do nich: ETOTO, STS, Betfan, Totolotek, NobleBet, Totalbet, PZBuk, Superbet, LVBet, ForBet.

Czy dokonując wpłaty za pośrednictwem Paysafecard poniosę dodatkowe opłaty?

Nie. Dokonując wpłaty na swoje konto gracza przy użyciu systemu Paysafecard nie poniesiesz żadnych opłat. Wpłata jest całkowicie darmowa.

Gdzie kupię kartę Paysafecard?

Karty pre-paid są dostępne w wielu sklepach stacjonarnych, m.in. w kiosku RUCH, Kolporterze, sieci sklepów Żabka, Empiku, czy w placówce Poczty Polskiej.

4.5/5 - (4 votes)