Menu
Betclic - bonus powitalny

Betclic bonus na start

Betclic to kolejna marka stworzona przez francuską spółkę, która swoimi działaniami zdążyła już podbić rynek portugalski, jak i właśnie francuski. Doświadczenie zarządców firmy zdobyte w Europie musiało zaprocentować również na polskim rynku. Świetny bonus na start, jakim jest zakład bez ryzyka, dla wielu znany jako cashback. Betlic oferuje nawet 550 złotych zwrotu w przypadku, gdy nasz pierwszy kupon okaże się nietrafiony. Rzadko kiedy możemy otrzymać aż takie zabezpieczenie naszego kuponu, dlatego oferta ta przekonała już wielu nowych użytkowników. 

BONUS NA START
Cashback do 200 zł
Odbierz Bonus

Betclic proponuje zakłady na około 30 dyscyplin sportowych, dodatkowo w Betclic TV możemy już oglądać na żywo ligę NBA, która dopiero co wznowiła swoje rozgrywki.

Betclic – oferta bonusów

Bukmacher Betclic oferuje tylko jeden bonus powitalny do odebrania, jakim jest zakład bez ryzyka. 

Nie jest to wcale mało atrakcyjna oferta, bo możemy otrzymać w razie przegranej nawet 550 złotych. Warunki, jakie należy spełnić, aby kupon liczył się do ewentualnego zwrotu, są naprawdę małe i jeżeli nie myślimy o dużej wygranej, to bez problemu znajdziemy odpowiednie zdarzenie.

Warto jednak zaryzykować, w końcu w przypadku przegranej możemy mieć do 550 złotych zwrotu na konto bonusowe. Zakładając, że zagramy kupon z kursem łącznym 4.00 za maksymalną kwotę, która będzie się kwalifikowała do zwrotu, czyli 625 złotych, to możemy liczyć już na wygraną ponad 2 tysiące złotych. Gdy kupon okaże się wygrany, to możemy od razu wypłacać zgromadzone pieniądze. A gdy niestety coś pójdzie nie tak, to bukmacher zwróci nam stawkę na konto gracza. Jest to idealny układ, żeby zaryzykować większe pieniądze dla większej wygranej, mając przy tym zabezpieczenie aż do 550 złotych, które obiecuje nam bukmacher.

Bonus na zakład bez ryzyka w Betclic

Betclic - bonus powitalnyZakład bez ryzyka, czyli tak zwany cashback, jest jednym z najbardziej pożądanych bonusów powitalnych na rynku. Betclic wyróżnia się od konkurencji, bo kwota zwrotu sięga aż 550 złotych, co jest ścisłą czołówką na polskim rynku bukmacherskim. Każdy lubi obstawić kupon kompletnie bez żadnego stresu. Przecież w razie przegranej otrzymujemy zwrot stawki na konto bonusowe i nadal możemy obstawiać. Nic nie stracimy, a możemy jedynie zyskać. Kto odmówiłby takiej ofercie?

 1. Gdy zagramy pierwszy kupon za 625 złotych, to w przypadku przegranej możemy liczyć na maksymalne 550 złotych zysku. Należy pamiętać, że bukmacher zwraca stawkę, ale pomniejszoną o 12% podatek.
 2. Aktywacja bonusu to kupon zagrany na zdarzenie o minimalnym kursie 1.14, nie ma żadnych dodatkowych warunków.
 3. Gdy kupon okaże się wygrany, możemy od razu wypłacić nasze pieniądze lub obstawiać dalej.
 4. Gdy kupon okaże się przegrany, otrzymamy zwrot stawki na konto bonusowe.
 5. Aby wypłacić pieniądze z konta bonusowego, musimy obrócić je 8-krotnie, kurs zdarzeń na kuponie musi wynosić minimum 2.00, a na spełnienie tych warunków mamy 30 dni od chwili otrzymania bonusu.
 6. Dla zobrazowania, gdy otrzymamy zwrot 550 złotych, to musimy obstawić potem kupony za łączną kwotę 4400 złotych.
 7. Jeżeli uda nam się spełnić warunki dotyczące obrotu bonusem, to środki możemy już wypłacić bez żadnego problemu z naszego konta gracza.

BONUS NA START
Cashback do 200 zł
Odbierz Bonus

Jak skorzystać z bonusu w Betclic?

Całą procedurę otrzymania bonusu w Betclic można opisać w kilku punktach:

 1. Rejestracja konta – klikamy przycisk „ZAREJESTRUJ SIĘ” znajdujący się w górnym prawym rogu strony bukmacherskiej.
 2. W formularzu rejestracyjnym wpisujemy wszystkie dane osobowe, potwierdzamy, że mamy ukończone 18 lat oraz to, że znamy regulamin dotyczący strony bukmacherskiej, jak i przyznawanych bonusów.
 3. W 3 etapie rejestracji wpisujemy kod promocyjny, jeżeli go posiadamy, tak aby otrzymać najwyższy możliwy bonus.
 4. Czekamy na aktywację konta i weryfikujemy je w pełni, przesyłając odpowiedni dokument tożsamości.
 5. Wpłacamy swój pierwszy depozyt, który za pomocą szybkich płatności może znaleźć się na koncie gracza już w kilka minut.
 6. Obstawiamy swój pierwszy kupon, jeżeli przegramy, to możemy liczyć na zwrot aż do 550 złotych.
 7. Otrzymany bonus musimy obrócić określoną ilość razy, zgodnie z regulaminem.
 8. Po spełnieniu warunków, pieniądze możemy wypłacić na nasze konto.

Inne promocje w Betclic

Betclic ma bardzo standardowe promocje dla stałych użytkowników, jednak mające znaczący wpływ na wygrane. Tak więc nie zawsze ilość idzie w parze z jakością i tu mamy tego idealny przykład. Kilka solidnych i stałych promocji, z których każdy może skorzystać:

BONUS NA START
Cashback do 200 zł
Odbierz Bonus

 1. SUPER KURSY – jest to zbiór najpopularniejszych zdarzeń z danego dnia, na które bukmacher Betclic zdecydowanie podwyższa kursy. Dodając zdarzenie z tej zakładki do kuponu, może to podwyższyć wygraną o kilka czy nawet kilkanaście procent.
 2. BOOST – jest to uzupełnienie powyższej promocji, polega na tym, że bukmacher wybiera jedno najciekawsze zdarzenie z dnia i podbija na nie kurs jeszcze mocniej.
 3. MULTI+ – im więcej zdarzeń umieścimy na naszym kuponie, tym większa będzie nasza wygrana. Przy 5 zdarzeniach już możemy liczyć na 7% więcej, przy 7 zdarzeniach gramy bez podatku, bo dostajemy 15%, a przy 14 i więcej, możemy zgarnąć aż 50% więcej do wygranej.
 4. VIP CLUB – niektórzy gracze otrzymują specjalne zaproszenie. Brana pod uwagę jest aktywność na koncie, zaangażowanie i lojalność Gracza. Dla członków przygotowane są specjalne promocje, bonusy, często wyższe kursy, opiekę konsultanta, różne upominki i nagrody.

FAQ

Oczywiście, że tak. Jest to francuska spółka, ale według polskiego prawa musi posiadać jedną z siedzib na terytorium Polski i dodatkowo jak każdy inny bukmacher otrzymać zezwolenie na prowadzenie działalności wydane przez Ministerstwo Finansów. Betclic spełnia wszystkie warunki.

Rejestrując się po raz pierwszy na stronie bukmacherskiej Betclic, możemy odebrać jeden z lepszych cashbacków w Polsce, czyli zakład bez ryzyka aż do 550 złotych. W momencie, gdy nie wejdzie nam pierwszy kupon, otrzymamy zwrot stawki do tej kwoty.

To nic trudnego, wystarczy zagrać pierwszy  kupon z minimalnym kursem ogólnym 1.14. Wtedy w przypadku porażki otrzymamy zwrot, a jeżeli wygramy, to pieniądze od razu możemy wypłacić na nasze konto bankowe.

Tak, każdego dnia możemy znaleźć w zakładkach SUPER KURSY i BOOST mecze z powiększonymi kursami, które pozwolą na zwiększenie wygranej. Dodatkowo w promocji MULTI+ dodając do kuponu co najmniej 7 zdarzeń, możemy liczyć na grę bez podatku.