STS- bonus powitalny

STS bonus na start powitalny – zasady oraz jak go wykorzystać najlepiej

STS jako jeden z najstarszych bukmacherów w Polsce musiał zadbać o swoich nowych użytkowników i zaproponować im jeden z lepszych bonusów powitalnych na naszym rynku. Czytelnicy portalu strony-bukmacherskie.pl mogą skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego BUKMACHERSKIE, który udostępnia najwyższe bonusy powitalne, takie jak bonus od depozytu do 1200 złotych, zakład bez ryzyka do 235 złotych, freebet 29 złotych, 20 złotych na sporty wirtualne i 20 złotych na betgames. Jak widać, możemy zgarnąć od bukmachera STS ponad 1500 złotych na start! 

BONUS NA START
1200 zł na start + 20 zł zwrotu na sporty wirtualne
Odbierz Bonus

Pamiętajmy, że z bonusu powitalnego możemy skorzystać tylko JEDEN RAZ. Wszystko dlatego, że możemy założyć tylko jedno konto na swoje dane osobowe i swój dokument tożsamości. Dlatego warto użyć kodu promocyjnego i odebrać wszystkie bonusy, bo drugi raz taka sytuacja się już nie powtórzy u bukmachera STS, w którym założymy konto gracza.

Rejestracja na stronie STS

STS- bonus powitalnyAby zarejestrować konto na stronie bukmacherskiej STS, musimy kliknąć przycisk „ZAŁÓŻ KONTO” w prawym górnym rogu ekranu. Wtedy przeniesiemy się do formularza rejestracyjnego. W jego pierwszym etapie musimy podać mail, hasło, numer telefonu i wpisać nasz kod promocyjny BUKMACHERSKIE w polu „KOD PROMOCYJNY”. Potem przenosimy się do kolejnego etapu, w którym podajemy nasze dane osobowe i koniecznie musimy zaznaczyć opcję „CHCĘ OTRZYMAĆ SWÓJ BONUS STARTOWY”. Zostaje już tylko kliknięcie przycisku „ZAREJESTRUJ” i gotowe.

Do dyspozycji mamy Konto Tymczasowe, na które nałożone są różne ograniczenia w tym najważniejsze – brak możliwości wypłacenia zgromadzonych pieniędzy. Najlepiej od razu stworzyć Konto Stałe, w tym celu należy wejść w zakładkę Moje Konto – Dane Osobowe. Tam wpisujemy brakujące dane i przesyłamy dokument tożsamości. Obsługa weryfikuje konto i mamy pełny dostęp do wszystkich promocji i udogodnień.

Oczywiście Konto Tymczasowe również nas upoważnia do odebrania wszystkich bonusów powitalnych i korzystania z nich, jednak należy pamiętać, że wtedy suma stawek nie może przekroczyć 5 tysięcy złotych. Przekroczenie tej sumy jest niemożliwe, a to z pewnością spore ograniczenie dla osób, które chcą przeznaczyć większy budżet na grę. W momencie, gdy będziemy chcieli wypłacić pieniądze, to i tak będzie trzeba czekać na pełną weryfikację.

STS bonus na start w 2024

Bukmacher STS proponuje inny niż dotychczas bonus na start. Jeśli wejdziesz do gry, będziesz mógł zgarnąć nawet 1 560 zł! Brzmi ciekawie? Już wszystko opowiadamy.

STS bonus na start w 2023 przygotował specjalną ofertę powitalną, w której otrzymujesz dodatkowe środki za wykonanie każdego zadania. Aby zdobyć maksymalną możliwą kwotę, musisz wykonać 9 zadań. Poniżej przedstawiamy Ci poszczególne zadania oraz kwoty jakie za nie dostaniesz:

 1. Na początku zobowiązany będziesz do wpłacenia pierwszego depozytu. Po tym, na Twoje konto wpłynie 100% wpłaconych przez Ciebie środków aż do 300 zł!
 2. Drugie zadanie polega na zagraniu kuponu z oferty przedmeczowej.
 3. Kolejne zadanie to pobranie aplikacji mobilnej STS.
 4. Jeśli dokonasz drugiej wpłaty, otrzymasz 50% wpłaconych środków aż do 500 zł!
 5. Zagraj kupon z zakładami z oferty na żywo.
 6. Szóstym zadaniem będzie kolejne zagranie kuponu, lecz tym razem z oferty Betgames.
 7. Dokonaj ostatniej trzeciej wpłaty, a zgarniesz 50% wpłaconych środków aż do 700 zł.
 8. Zagraj kupon z zakładem z oferty eSport.
 9. Zagraj kupon z zakładem z oferty Sportów Wirtualnych.

Jeśli przebrniesz przez wszystkie 9 zadań otrzymasz dodatkowe 60 zł na grę. Dzięki temu łącznie możesz zyskać aż 1560 zł!

Co więcej jeśli boisz się, że Twój pierwszy kupon nie okaże się trafiony, STS bonus na start ma na to sposób. Pierwszy kupon możesz zagrać bez ryzyka. Co to oznacza? Jeśli stworzysz kupon AKO lub SOLO i dodasz do niego zakłady z oferty przedmeczowej lub na żywo, Twój kupon będzie zabezpieczony. W razie jeśli nie okaże się on wygrany, bukmacher zwróci na twoje konto aż do 100 zł stawki! Pamiętaj jednak, że ta promocja dotyczy tylko i wyłącznie pierwszego zagranego kuponu.

STS bonus powitalny zasady

Jak każda oferta promocyjna, także i STS bonus powitalny ma swoje zasady. Na szczęście nie masz się czym przejmować, nie są one zbyt wymagające. Choć nie oznacza to, że nie musisz ich spełnić. Poniżej przedstawiamy Ci pełną listę zasad, dzięki którym będziesz mógł wziąć udział w akcji.

 1. Ukończone 18 lat.
 2. Założenie nowego, stałego lub tymczasowego konta.
 3. Masz 30 dni na dokonanie pierwszych trzech depozytów od momentu poprawnej rejestracji.

Aby otrzymać w STS bonus powitalny także musisz spełnić kilka prostych warunków.

 • Pierwszy bonus otrzymasz automatycznie, natomiast drugi oraz trzeci wymagają obrotu.
 • Wypłaty drugiego oraz trzeciego bonusu możesz dokonać dopiero po zawarciu oraz rozliczeniu zakładów za łączną kwotę odpowiadającą jednokrotności wpłaconego depozytu. Jego minimalny kurs całkowity musi wynosić 1.85.
 • Do obrotu bonusem nie zaliczają się kupony z opcji cash-out, zakłady z oferty Hit Dnia oraz zakłady rozliczone przez Organizatora jako zwrot po kursie 1.0.
 • W celu przeniesienia środków z konta gracza na konto depozytowe konieczny będzie trzykrotny obrót otrzymanego bonusu z minimalnym całkowitym kursem wynoszącym 1.91.

To by było na tyle! Jak widzisz zasady oraz warunki otrzymania bonusu na start nie są wcale tak wymagające. Niezależnie od tego czy jesteś doświadczonym graczem, czy dopiero zaczniesz swoją przygodę z obstawieniem, bez problemu dasz sobie radę.

Jak skorzystać z bonusu na start w STS?

Jak skorzystać z bonusu na start w STS?

STS proponuje cały pakiet bonusów startowych i skorzystanie z nich to tak naprawdę formalność. Najważniejszą rzeczą jest wpisanie kodu promocyjnego w czasie rejestracji konta i koniecznie należy pamiętać o zaznaczeniu zgody „CHCĘ OTRZYMAĆ SWÓJ BONUS STARTOWY”. 

Gdy spełnimy te warunki w czasie rejestracji konta gracza, będziemy mogli skorzystać z odpowiednich bonusów. Przy pierwszej wpłacie na nasze bonusowe konto gracza wpadnie podwojenie wpłaconej kwoty do 1200 złotych. Od razu możemy obstawiać kupony, musimy obrócić tą kwotą 3 razy po minimalnym kursie 1.91. Gdy wejdziemy w zakładkę „MOJE KONTO”, po lewej stronie znajdziemy „OBRÓT BONUSU” i odpowiednią kwotę – pokazuje ona obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe. Warto też sprawdzić bonus dla starych graczy.

BONUS NA START
1200 zł na start + 20 zł zwrotu na sporty wirtualne
Odbierz Bonus

W prawym górnym rogu po zalogowaniu widzimy podział na „DEPOZYT”, czyli nasze pieniądze gotowe do wypłacenia i „BONUS”, którym musimy obrócić.

Gdy będziemy chcieli skorzystać z każdego innego bonusu, to należy zaznaczyć taką chęć w zakładce „BONUSY”, którą znajdziemy na naszym koncie gracza. Tam możemy uaktywnić wszystkie dostępne freebety lub zakłady bez ryzyka, które będziemy chcieli wykorzystać po wpłacie.

STS – rodzaje bonusów

Zakładać swoje konto gracza u bukmachera STS i wpisując nasz kod promocyjny BUKMACHERSKIE, możemy liczyć na najlepszy pakiet bonusów dostępnych na rynku. Możemy zgarnąć:

 • bonus od depozytu do 1200 złotych
 • zakład bez ryzyka do 235 złotych
 • freebet (czyli zakład bez ryzyka) 29 złotych 
 • 20 złotych na sporty wirtualne
 • 20 złotych na betgames

Wpłacając pieniądze po raz pierwszy, możemy liczyć nawet do 1200 złotych podwojenia w postaci środków bonusowych.  Nie należy jednak zapominać, że nie możemy od razu tych darmowych pieniędzy wypłacić. Na początku należy nimi obrócić 3 razy po minimalnym kursie łącznym na kuponie 1.91. Gdy dostaniemy 1200 złotych, musimy zagrać za 3600 złotych.

Zakład bez ryzyka to najbardziej uwielbiany bonus wśród obstawiających. Dodatkowo STS ma na niego naprawdę świetne warunki! Możemy zagrać dowolne zdarzenie o dowolnym kursie, a gdy wygramy pieniądze, to od razu są możliwe do wypłacenia. W przypadku przegranej otrzymamy do 200 złotych zwrotu i 35 złotych EXTRA w postaci środków bonusowych.

STS  oferuje nam też pierwszy zakład za darmo za kwotę 29 złotych. Jednak aby wypłacić te pieniądze, musimy obrócić tą kwotą 3-krotnie po minimalnym kursie łącznym 1.91.

BONUS NA START
1200 zł na start + 20 zł zwrotu na sporty wirtualne
Odbierz Bonus

Otrzymamy również zwrot do 20 złotych przy pierwszym zakładzie obstawionym na sporty wirtualne oraz na betgames. Wystarczy, że zagramy kupon o łącznym kursie 1.91 na te zdarzenia i jeżeli kupon okaże się przegrany, to otrzymujemy możliwość zwrócenia stawek do kwoty 20 złotych. Promocje są oddzielne i gwarantują bezpieczny start zarówno w sportach wirtualnych, jak i na betgames.

Bardzo ważne jest też pamiętanie o tym, że każdy bonus poza zakładem bez ryzyka musimy obrócić. Jeżeli dostajemy podwojenie pierwszego depozytu, to nie możemy od razu tych środków wypłacić. Staną się „nasze” dopiero wtedy, gdy spełnimy określone wyżej wymienione warunki. Wtedy możemy dopiero zlecić wypłatę na nasze konto bankowe. Dlatego warto skorzystać ze wszystkich bonusów, bo cashback jest od razu możliwy do wypłacenia.

Inne promocje w STS

STS przygotował również dużo różnych promocji dla swoich stałych użytkowników, poza bonusem powitalnym będziemy mogli skorzystać z następujących udogodnień:

 • SUPEROFERTA i HIT DNIA bonus powitalny – odpowiednia zakładka znajdująca się w spisie dyscyplin sportowych, która zawiera najpopularniejsze zdarzenia z danego dnia i oferuje na nie zdecydowanie zwiększone kursy. Warto z niej skorzystać, żeby podbić ewentualną wygraną na kuponie.
 • Codziennie 20 złotych – wystarczy w zakładce „bonusy” kliknąć „wezmę udział”. Wtedy grając kupony jednego dnia za łączną stawkę minimum 100 złotych i kursem minimalnym 1.85, możemy dostać 20 złotych środków bonusowych. Maksymalnie 140 złotych tygodniowo, należy pamiętać, że rozliczenie kuponów musi być tego samego dnia.
 • EXTRA 25 złotych na sporty wirtualne – należy dokonać obrotu minimum 300 złotych na zakłady obejmujące jedynie sporty wirtualne i minimalnym kursie 2.00. Promocja dotyczy każdego tygodnia kalendarzowego, jeżeli spełnimy warunki, otrzymujemy 25 złotych.
 • EXTRA 25 złotych na E-sport – jeżeli weźmiemy udział w tej promocji, to musimy zagrać kupon SOLO o minimalnym kursie 1.85 na zdarzenie e-sportowe. Jeżeli kupon okaże się przegrany, otrzymujemy 10% zwrotu na konto bonusowe. Maksymalnie 25 złotych tygodniowo.
 • 500 złotych na Premier League – za prawidłowe wytypowanie wszystkich meczów 15. kolejki Premier League na swoim kuponie w zakładach 1×2 można zgarnąć 500 złotych.
 • 50 złotych za polecenie – gdy nasz znajomy zarejestruje się z naszego polecenia, wpłaci 50 złotych i obróci je 3x po kursie 1.5, to dwie osoby otrzymują bonus 50 złotych.
 • Ranking 20 tysięcy złotych – promocja dotyczy sportów wirtualnych, kiedy je obstawiamy za każdy wygrany kupon zbieramy punkty. Nagrodzonych zostanie aż 100 użytkowników, a najlepszy zgarnie 5 tysięcy złotych.
 • Ranking 50 tysięcy złotych – promocja dotyczy zakładów w zakładce Betgames. Za każdy wygrany kupon otrzymujemy punkty. Dla najlepszych do podziału cała pula pieniędzy.

Nie da się ukryć, że promocji i bonusów dla stałych graczy STS jest naprawdę sporo. Bez wątpienia każdy użytkownik znajdzie coś odpowiadającego jego potrzebom i preferencjom. Co więcej, dzięki powyższym bonusom możesz naprawdę zwiększyć swoje codzienne wygrane. 

FAQ

To nic trudnego. Na stronie bukmacherskiej STS klikamy „ZAŁOŻ KONTO” i wypełniamy formularz rejestracyjny, wpisując nasze prawdziwe dane, które będziemy musieli potwierdzić. W odpowiednim polu można też wpisać posiadany kod promocyjny.

Bonus powitalny to nic innego jak dodatkowe środki bonusowe na grę, które użytkownik może otrzymać w zamian za zarejestrowanie konta i wpłacenie depozytu. STS oferuje bonus od depozytu, zakład bez ryzyka oraz freebet.

Nie, bukmacher STS pozwala na posiadanie tylko jednego konta gracza. Nie możemy na swój dokument tożsamości założyć kilku kont. Dlatego tylko raz możemy odebrać również przyznany bonus powitalny.

Bonus od depozytu należy obrócić 3-krotnie po minimalnym kursie ogólnym 1.91. Zakład bez ryzyka jest bez żadnych warunków, jeżeli wygramy, to pieniądze są nasze, a jeżeli przegramy, otrzymamy zwrot. Freebet należy obrócić 3-krotnie po minimalnym kursie łącznym 1.91.

4.7/5 – (6 votes)