Bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu bukmacher

Im większa konkurencja na polskim rynku bukmacherskim, tym bardziej bukmacherzy oferujący obstawianie online próbują zachęcić nas do założenia konta gracza właśnie u nich. Bardzo atrakcyjnie brzmi fakt, że można coś dostać zupełnie za darmo i co więcej, możemy za to wygrać realne pieniądze na dalszą grę. Wiele osób zastanawia się, jaki jest haczyk i wątpi w darmowe promocje. Nie ma w tym jednak nic zobowiązującego i każdy może skorzystać z takiej oferty bez żadnych konsekwencji. Jak to możliwe i czym właściwie jest freebet, dowiemy się w dalszej części artykułu.

Bukmacher
MINIMALNY KURS
OBRÓT
Bonus
1.91
3-krotny

BONUS NA START
1200 zł + 25 zł

Odbierz Bonus
2.0
2-krotny

BONUS NA START
20 zł + 3333 zł

Odbierz Bonus
2.0
1-krotny

BONUS NA START
600 zł

Odbierz Bonus
brak wymagań
1-krotny

BONUS NA START
2220 zł

Odbierz Bonus
3.00
1-krotny

BONUS NA START
2000 zł

Odbierz Bonus
2.0
6-krotny

BONUS NA START
550 zł

Odbierz Bonus

Co to jest bonus bez depozytu?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, jak to możliwe, że możemy dostać jakiś bonus bez wpłacenia nawet pierwszego depozytu. Bukmacherzy jednak od dawna proponują swoim nowym użytkownikom możliwość skorzystania z takiego przywileju, jakim jest otrzymanie bonusowych środków na konto gracza. Jest to forma zachęty do przetestowania danej strony bukmacherskiej, zaznajomienia się z pełną ofertą i sprawdzenia, czy chcemy kontynuować tam swoją przygodę z obstawianiem. Oczywiście wiele firm bukmacherskich dobrze wie, że skoro użytkownik założył u nich konto, to jest zainteresowany ich ofertą, a taki freebet tylko bardziej zachęci potencjalnego klienta.

Freebet to tzw. darmowy zakład. Bukmacher zwykle proponuje nowemu użytkownikowi kilkadziesiąt złotych, najczęściej w przedziale 20-40 złotych. Często jednak aby wypłacić te pieniądze, musimy spełnić określone warunki obrotu i zagrać kupon o określonym minimalnym kursie.

Zdarza się również, że bukmacher nie wymaga niczego, gdy wygrywamy, to pieniądze od razu trafiają na saldo główne i są gotowe do wypłaty. Dlatego warto czytać zawsze regulamin promocji, żeby później nie było niespodzianek z prawidłowym korzystaniem z promocji.

Jak szukać bonusów bez depozytu?

Bonus bez depozytuBonus bez depozytu ma to do siebie, że każdy użytkownik chciałby z niego skorzystać. Odpowiedź, dlaczego jest bardzo prosta, nie potrzebujemy żadnego wkładu naszych pieniędzy, aby go odebrać. Bukmacher daje nam środki na darmowy zakład w formie takiego prezentu, jest to szerzej spotykane pod nazwą freebet.

Czym charakteryzuje się freebet?

  • jest darmowy
  • nie wymaga inwestowania naszych pieniędzy
  • jest przyznawany na jeden kupon
  • najczęściej ma wartość między 10 a 50 złotych
  • możemy obstawić dowolne zdarzenia lub wybrane przez bukmachera na określonych warunkach
  • jeżeli wygramy najczęściej musimy jeszcze obrócić pewną kwotą pieniędzy zgodnie z warunkami obrotu

Gdzie możemy znaleźć darmowe zakłady? Najczęściej same nas odszukują, kiedy wpisujemy odpowiednie kody promocyjne w czasie rejestracji na danej stronie bukmacherskiej. Poza standardową ofertą skierowaną do każdego użytkownika możemy wtedy liczyć na powiększony freebet albo ogólnie na jakikolwiek darmowy zakład. Dlatego warto o tym pamiętać i nie zapominać o kodach promocyjnych, kiedy podejmiemy decyzję, że chcemy spróbować swoich sił u danego bukmachera.

Bukmacherzy coraz częściej próbują zachęcić nowych użytkowników właśnie darmowymi zakładami, w których użytkownicy nie muszą wnosić żadnego wkładu finansowego. 

Jak skorzystać z bonusu bez depozytu?

Jak skorzystać z bonusu bez depozytu?Bonus bez depozytu, czyli freebet możemy zwykle otrzymać po zarejestrowaniu konta gracza na danej stronie bukmacherskiej. Po pełnej weryfikacji konta i zaakceptowaniu wszystkich warunków najczęściej otrzymujemy go automatycznie i jest dopisywany do konta gracza. Czasem wymagane jest wpisanie specjalnego kodu promocyjnego, który możemy znaleźć na takich serwisach bukmacherskich jak nasz. Wtedy możemy odebrać często powiększony freebet i najlepsze bonusy na start.

Otrzymując darmowe środki, możemy je użyć na obstawienie swojego pierwszego kuponu. Zwykle każdy regulamin nakazuje, aby to był tylko jeden kupon za całą kwotę, którą dostaniemy. Wtedy albo obstawiamy dowolny kupon, albo po określonym kursie i z określoną liczbą zdarzeń – w zależności od warunków, jakie stawia bukmacher. To samo tyczy się wygranej, najczęściej możemy od razu ją wypłacić, ale zdarzają się sytuacje, że trzeba jeszcze dokonać dodatkowego obrotu.

Warto również zauważyć, że freebet nie występuje jedynie w momencie rejestrowania konta gracza. Możemy go tez otrzymać za zainstalowanie aplikacji mobilnej lub w czasie promocji czasowych oferowanych przez bukmacherów na konkretne wydarzenia sportowe. Tak więc, jeżeli nie skorzystaliśmy z freebeta na start, to nic straconego.

Bonusy bukmacherskie w Polsce

Użytkownicy stron bukmacherskich w naszym państwie naprawdę mogą mieć powody do zadowolenia. Można powiedzieć, że u nas bonusy należą do jednych z wyższych, jeżeli chodzi o porównanie możliwości skorzystania z dodatkowych środków bonusowych, a średnie wynagrodzenie w Polsce. Okazuje się, że bukmacherzy czasem proponują „na rękę”, więcej pieniędzy dodatkowych niż wynosi minimalna pensja brutto. Oczywiście, żeby je wypłacić, musimy spełnić szereg warunków, na które zgadzamy się w momencie aktywowania danego bonusu, ale nie zmienia to faktu, że bonusy są naprawdę bardzo wysokie.

Dla porównania w Wielkiej Brytanii najczęstszym bonusem jest po prostu podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 100 euro, co daje w przeliczeniu około 400 złotych, a w Polsce nie trzeba się wyjątkowo postarać ,żeby zgarnąć podwojenie depozytu odbierane w tysiącach złotych. Co najważniejsze dla każdego obstawiającego wszystkie bonusy proponują w pełni legalni bukmacherzy, którzy posiadają licencje wydane przez polskie Ministerstwo Finansów. Nie ma tu żadnych haczyków i dodatkowych zobowiązań. Jeżeli mówimy o bonusie, którym jest podwojenie depozytu, to po prostu tyle ile wpłacamy, tyle otrzymujemy gratis od bukmachera do odkreślonej przez niego kwoty.

W Polce bardzo często możemy skorzystać również z zakładu bez ryzyka, który jest jednym z najczęściej wybieranych bonusów przez użytkowników. Polega on na tym, że możemy do określonej kwoty pieniędzy, zagrać kupon, na co chcemy lub o określonych warunkach np. minimum 3 zdarzenia i kurs ogólny 1.80, a w momencie, jeżeli okaże się on przegrany, to bukmacher zwraca nam stawkę na konto gracza, którą możemy od razu wypłacić albo musimy spełnić jakieś drobne warunki przed zleceniem wypłaty. Czy może istnieć lepszy układ między bukmacherem, a jego użytkownikiem? Raczej nie, bo korzystając z bonusu cashback, nie ryzykujemy kompletnie niczym, możemy jedynie wygrać lub otrzymać zwrot.

Bonus bez depozytu – warunki korzystania

Freebet, czyli darmowy zakład dostajemy u bukmachera w formie prezentu, ale oczywiście są pewne warunki, które musimy spełnić, aby móc te pieniądze wypłacić na nasze konto bankowe. Nie są to darmowe pieniądze dla nas, a jedynie środki bonusowe, które możemy przeznaczyć na zagranie pierwszego kuponu na konkretnej stronie bukmacherskiej. To ma na celu zachęcić nas później do odebrania pozostałych bonusów i zostania dłużej wśród innych użytkowników danej firmy.

Jak możemy odebrać freebet?

Nie ma w tym zupełnie nic skomplikowanego, bo albo zostaje nam przypisany w postaci punktów lojalnościowych, które możemy na niego wymienić (np. Fortuna) albo przypisany do naszego konta gracza po zarejestrowaniu się u danego bukmachera. Oczywiście w niektórych formularzach rejestracyjnych, jeżeli znajdziemy takie miejsce, to należy potwierdzić, że mamy ochotę odebrać bonus powitalny. Nie wymaga to już od nas żadnych dalszych działań, nasza rola kończy się na założeniu konta gracza, a potem bukmacher obdarowuje nas prezentem w postaci darmowego bonusu na start.

Kiedy możemy wypłacić pieniądze z darmowego zakładu?

Tutaj sprawa się komplikuje bardziej, bo każdy bukmacher ustala własne warunki obrotu bonusem, który przyznaje swojemu użytkownikowi na początek przygody.

Przykład 1:

Fortuna oferuje darmowy zakład o wartości 20 złotych, który możemy odblokować, wymieniając przyznane nam punkty lojalnościowe. Bukmacher nie wymaga od nas niczego względem pierwszego kuponu. Możemy postawić dowolną liczbę zdarzeń po dowolnych kursach. Skoro nie ma wymagań, to z pewnością wygranej nie możemy wypłacić? Wprost przeciwnie. Jeżeli kupon okaże się wygrany, to my możemy bez żadnych przeszkód wypłacić nasze pieniądze na własne konto bankowe.

Przykład 2:

STS oferuje darmowy zakład o wartości 29 złotych, który zostaje nam przyznany za rejestrację swojego konta gracza. Warunkiem obrotu ustalonym przez bukmachera jest zagranie kuponów za 3-krotność jego wartości i każdy kupon po minimalnym kursie 1.91. W praktyce oznacza to, że musimy obstawić za 87 złotych i do obrotu liczą się tylko i wyłącznie trafione kupony.

Wniosek:

Na powyższych przykładach idealnie widać różnice, jeżeli chodzi o postrzeganie darmowych zakładów przez bukmacherów. Niektórzy oferują je jako formę dobrej zabawy z możliwością szybkiego obrotu i wypłacenia, a z kolei u innych szansa na to, że pieniądze znajdą się na naszym koncie bankowym, wynosi ok. 15%. Jednak czy ktoś ma zamiar osądzać rzeczy, które dostaje od kogoś za darmo? Oczywiście, że nie. Freebet nie jest od wygrywania zawrotnych pieniędzy, freebet służy do zapoznania się ze stroną internetową i ofertą danego bukmachera.

Freebet – oferta polskich bukmacherów

Fortuna

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 600 zł

Odbierz Bonus

Freebet - oferta polskich bukmacherów

Zakładając konto u bukmachera Fortuna, możemy skorzystać z opcji darmowego zakładu.  Za rejestrację otrzymujemy 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Są to punkty lojalnościowe, które potem zbieramy w trakcie obstawiania zwykłych kuponów. Możemy je wymienić od razu na freebet o wartości 20 złotych. Możemy obstawić za niego jeden kupon  o dowolnym kursie.

Sprawdź: Fortuna bonus na start

STS

BONUS NA START
1200 zł na start + 20 zł zwrotu na sporty wirtualne
Odbierz Bonus

Bukmacher STS dzięki skorzystaniu z kodu promocyjnego w czasie rejestracji oferuje nam aż 29 złotych w formie darmowego pierwszego zakładu. Dodatkowo możemy liczyć na odbiór innych bonusów po złożeniu pierwszego depozytu. Jednak bez wpłaty dostaniemy za darmo 29 złotych, które musimy obrócić 3 razy po minimalnym kursie 1.91, wtedy są możliwe do wypłacenia.

Sprawdź: STS bonus na start 

LVBet

BONUS NA START
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny 3333 zł
Odbierz Bonus

U tego bukmachera również możemy skorzystać z opcji darmowego zakładu na pierwszy kupon. Należy zarejestrować swoje konto gracza, możemy użyć kodu promocyjnego, aby powiększyć pozostałe bonusy. Po zalogowaniu na konto należy dokończyć pełną rejestrację i zaznaczyć opcję: „Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”. Po weryfikacji 20 złotych zostanie dodane do konta gracza. Bonus z mnożnikiem można wykorzystać po aktywacji na kuponie (w zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25).

Sprawdź: LVBet bonus na start 

Totolotek

Jeden z pierwszych bukmacherów w Polsce również oferuje dla swoich nowych użytkowników specjalny zakład bez ryzyka o wartości 25 złotych, jeżeli skorzystamy z kodu promocyjnego w czasie rejestracji. Musimy w tym celu zweryfikować nasze konto i nie zapomnieć o zaznaczeniu opcji „TAK, chcę bonus powitalny!” w trakcie zakładania konta. Bonus 25 złotych należy obrócić 2 razy po minimalnym kursie 2.0, mamy na to 30 dni.

Sprawdź: Totolotek bonus na start 

Totalbet

U tego bukmachera też będziemy mogli liczyć na szczególne gratisy w zamian za zarejestrowanie konta gracza właśnie w Totalbet. Co nas czeka? Bardzo atrakcyjny freebet o wartości 20 złotych, który możemy obstawić po dowolnym kursie i wygrane pieniądze od razu są nasze. Co więcej, możemy zgarnąć kolejne 20 złotych zupełnie za darmo rozbite na mniejsze bonusy: 5 złotych za udzielenie zgody marketingowej, 5 złotych za pierwszą wpłatę, 5 złotych za pierwszy zakład z salda głównego i 5 złotych za zakład na sporty wirtualne.

BetX

Jeden z najmłodszych bukmacherów w Polsce również bez żadnych dodatkowych opłat proponuje świetny zakład bez ryzyka o wartości 30 złotych. Po zarejestrowaniu konta otrzymujemy bonusowe środki. Aby je wypłacić, musimy zagrać kupon z minimum 3 zdarzeniami po łącznym kursie 3.0. Na ten cel mamy 7 dni.

Noblebet

Otrzymujemy dodatkowe środki zupełnie za darmo w zamian za pierwszy zagrany kupon przez aplikację mobilną. Jedyny warunek, jaki musimy spełnić to uzbierać kurs ogólny ponad 2.00 i zagrać go za co najmniej 20 złotych. Zarówno przegrane, jak i wygrane zakłady kwalifikują się do promocji. Nie ma znaczenia, jak zostanie rozliczony kupon, bo i tak dostaniemy od bukmachera bonusowe 20 złotych.

Bonus bez depozytu w aplikacjach bukmacherskich

Bonus bez depozytu w aplikacjach bukmacherskichBardzo dobrą informacją na początek jest to, że legalni bukmacherzy w Polsce udostępniają wszystkie bonusy powitalne zarówno na stronach bukmacherskich, jak i przy użyciu aplikacji mobilnych. Żaden użytkownik nie jest dyskryminowany ze względu na to, z jakiej formy połączenia się z danym bukmacherem korzysta na co dzień.

Noblebet jest bukmacherem, który oferuje 20 złotych jako freebet tylko i wyłącznie dla użytkowników aplikacji mobilnej. Reszta bukmacherów udostępnia taki bonus powitalny bez depozytu zarówno na stronie bukmacherskiej, jak i w aplikacji mobilnej.

Bukmacherzy w ostatnich latach musieli rozwijać ten sektor swoich usług, bo coraz więcej osób korzysta głównie ze swojego smartfona i za jego pośrednictwem uczestniczy w zakładach bukmacherskich. Każdy użytkownik ogromnie ceni sobie komfort i funkcjonalność, dlatego właśnie zaczęły powstawać aplikacje mobilne, które miały spełniać zapotrzebowanie generowane przez nowych klientów.

To wszystko sprawiło, że nowi bukmacherzy, wchodząc na polski rynek, muszą liczyć się z tym, że klienci będą oczekiwali sprawnej i prostej w obsłudze aplikacji bukmacherskiej. W miarę upływu czasu zaczęto łączyć ofertę bonusów powitalnych na stronie internetowej i aplikacji, tak żeby każdy mógł decydować sam, gdzie będzie wolał obstawiać. To oczywiście proces, który zachęca nowych graczy do próbowania swoich sił w bukmacherce. Warto jednak korzystać mimo wszystko z aplikacji mobilnej, bo często promocje dla stałych użytkowników bywają specjalnie generowane dla osób logujących się przez aplikację w swoim smartfonie. Korzystanie z jednej i drugiej formy logowania się do zakładów bukmacherskich może przekładać się otrzymywanie z czasem lepszych promocji.

Inne bonusy u bukmacherów

Oczywiście darmowy zakład to nie jest jedyne, co możemy, dostać od bukmachera na powitanie. Jak już było wcześniej wspomniane, jest to forma prezentu, takiego dodatku do większych bonusów na start.

Dostaliśmy freebet od bukmachera, na co możemy jeszcze liczyć?

  • bonus od depozytu
  • zakład bez ryzyka
  • gra bez podatku

Tutaj możemy już spodziewać się bardzo wysokich kwot, które z pewnością są w stanie przyczynić się do wygrania większych pieniędzy w perspektywie czasu. Oczywiście jak w każdym bonusie, musimy liczyć się z warunkami obrotu określonymi w regulaminach przez konkretnych bukmacherów.

Najczęściej możemy spotkać się z podwojeniem pierwszego depozytu od kilkuset złotych aż do 7777 złotych w przypadku bukmachera BetX. Wszystko zależy od stanu naszego budżetu, który chcemy przeznaczyć na grę i jakie warunki obrotu jesteśmy w stanie realnie spełnić.

Zakład bez ryzyka ma wartość od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Jest to zabezpieczenie kuponu do określonej kwoty, jeżeli nasz kupon okaże się nietrafiony, to bukmacher zwróci nam pieniądze w postaci bonusu. Możemy go od razu wypłacić albo spełnić dodatkowe warunki przed możliwością wypłaty tych środków.

Gra bez podatku to już bardzo często spotykany bonus wśród bukmacherów. Ma on charakter czasowy albo zadaniowy. W tym pierwszym przypadku obowiązuje przez określony okres po dokonaniu rejestracji np. przez 14 dni. W tym drugim przypadku musimy spełnić określone warunki, żeby bukmacher zapłacił za nas podatek np. minimum 5 zdarzeń na kuponie albo 3 zdarzenia i minimalny kurs 1.30 każdego z nich.

Możemy liczyć często u bukmacherów na to, że wszystkie bonusy powitalne są dostępne w pakiecie dla jednego użytkownika. Po rejestracji skorzystamy z bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka, darmowego zakładu i jeszcze z gry bez podatku. Zdarza się też, że możemy liczyć tylko na pojedyncze bonusy, w których specjalizuje się dany bukmacher. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od tego, czego oczekujemy. Tak możemy wybrać najlepszą opcję dla nas samych.

FAQ

Bonus bez depozytu tzw. freebet otrzymujemy od bukmachera za zarejestrowanie konta gracza. Nie musimy w tym celu wpłacać żadnych pieniędzy, dostajemy darmowy zakład w postaci prezentu na przetestowanie danej strony bukmacherskiej. Wartość bonusu od depozytu mieści się zwykle w przedziale 20-50 złotych.

Nie, nie wszyscy polscy bukmacherzy oferują bonus bez depozytu. Jednak aż 9 bukmacherów udostępnia darmowy zakład m.in. STS – 29 zł, Fortuna – 20zł czy LVBet – 20zł.

Poza darmowym zakładem tzw. freebetem możemy skorzystać z bonusów ściśle powiązanych z wpłaceniem przez nas depozytu na konto gracza. Wtedy możemy odebrać takie bonusy jak zakład bez ryzyka tzw. cashback i bonus od depozytu, który jest najczęściej jego podwojeniem.

Aby móc skorzystać z bonusu bez depozytu należy założyć konto gracza na wybranej przez siebie stronie bukmacherskiej, która oferuje taki bonus na start. Po potwierdzeniu naszych danych najczęściej zostaje on dopisywany do konta bonusowego. Pieniędzy nie możemy od razu wypłacić, musimy obrócić je raz lub więcej razy po określonym kursie.