Forbet - bonus powitalny

Forbet – bonus powitalny

ForBET od początku swojej działalności w Polsce bardzo angażuje się we wszystkie sportowe wydarzenia, jest sponsorem kilku klubów i stara się spełnić wszystkie oczekiwania swoich użytkowników. W bonusach powitalnych przygotował dla swoich nowych klientów aż do 2200 złotych w środkach bonusowych, które możemy otrzymać za wpłaty depozytu i dodatkowo od momentu zarejestrowania konta możemy grać bez podatku przez 14 dni! Jest to bardzo ciekawa oferta dla nowych graczy.

BONUS NA START
Bonus od wpłaty do 2000 zł i MAXIZYSK do 200 zł
Odbierz Bonus

Oferta bonusów w Forbet

Dla wszystkich fanów bonusów powitalnych ForBET udostępnił następujące opcje:

 • Podwojenie pierwszego depozytu do 2000 złotych
 • MaxiZysk, czyli pomnożenie stawki x2 do 200 złotych przy drugim depozycie
 • Gra bez podatku przez 14 dni

Tak naprawdę w ciągu dwóch tygodni od założenia konta gracza w ForBET możemy skorzystać aż z trzech bonusów. Dwa z nich będą dotyczyły wpłaconego depozytu, a trzeci będzie obowiązywał przez cały ten okres. Gra bez podatku jest aktywowana w czasie 24h od aktywacji konta gracza na ForBET. Od tego momentu mamy 14 dni, w których bukmacher płaci za nas podatek.Jakie warunki musi spełnić kupon, żeby był zagrany bez podatku? Sprawdźmy jak to działa w praktyce.

 • Minimum 3 zdarzenia na kuponie
 • Każde zdarzenie z minimalnym kursem 1.30
 • Do promocji nie są wliczane zdarzenia z zakładki Wirtualne II oraz Gry Karciane.
 • Gra bez podatku nie dotyczy też zdarzeń długoterminowych, specjalnych i Combo Expert.

ForBET – bonus od depozytu

Forbet - bonus powitalnyForBET jako jeden z najbardziej przyjaznych bukmacherów dla swoich użytkowników przygotował dwa świetne bonusy od depozytu. Czemu dwa? Ponieważ są one związane z pierwszą i drugą wpłatą na nasze konto gracza. Dlatego wykorzystując jeden bonus, zawsze możemy jeszcze możliwość skorzystania z drugiego.

BONUS NA START
Bonus od wpłaty do 2000 zł i MAXIZYSK do 200 zł
Odbierz Bonus

Bonusy od depozytu w forBET to:

 • Bonus od pierwszej wpłaty do 2000 złotych
 • Bonus od drugiej wpłaty – MaxiZysk do 200 złotych

Czy każdy kwalifikuje się do otrzymania tych bonusów? TAK, jedynym warunkiem jest minimalna kwota depozytu – 20 złotych.

Co się stanie, gdy za pierwszym razem wpłaciliśmy 2000 złotych?

 • Otrzymujemy podwojenie depozytu, czyli dodatkowe 2000 złotych, łącznie 4000 złotych na grę.
 • Pieniądze bonusowe są zablokowane. Najpierw musimy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2.00. Dopiero wtedy mamy dostęp do środków bonusowych.
 • Aby wypłacić bonus musimy dokonać dwukrotnego obrotu przyznanym depozytem po minimalnym kursie ogólnym 2.50, dodatkowo 3 zdarzenia na kuponie i każde z nich z kursem minimum 1.30.
 • Czas na obrót środkami bonusowymi to 14 dni od momentu aktywacji bonusu, czyli po jednokrotnym obrocie głównym depozytem.

Co się stanie, gdy za drugim razem wpłaciliśmy 200 złotych?

 • Musimy za całą wpłaconą kwotę zagrać jeden właściwy kupon. Przy wyborze stawki należy wybrać opcję MaxiZysk x2, a nie Saldo Główne.
 • Kupon zakwalifikuje się do promocji, jeżeli będzie zawierał minimum 3 zdarzenia i kursie każdego z nich co najmniej 1.40.
 • W momencie, gdy postawiliśmy 200 złotych, to z MaxiZysk ta stawka rośnie do 400 złotych. To oznacza wygraną x2.
 • Maksymalna możliwa wygrana w tej promocji to 2279 złotych.
 • Czas na realizację bonusu to 48 godzin od wpłaty.

Jak skorzystać z bonusu w Forbet?

Aby skorzystać z bonusu w ForBET, należy w pierwszej kolejności założyć konto gracza. W tym celu należy kliknąć przycisk „REJESTRACJA” w prawym górnym rogu na stronie bukmacherskiej. Od razu w pierwszym etapie, gdy podajemy swój adres mailowy, nazwę użytkownika i ustalamy hasło, należy zaznaczyć koniecznie jedną zgodę „CHCĘ OTRZYMAĆ BONUS POWITALNY”. Jeżeli tego nie zrobimy, nie będziemy mogli skorzystać z bonusu na start.

W kolejnym kroku wpisujemy pozostałe dane osobowe i przenosimy się do ostatniego etapu, w którym musimy potwierdzić naszą pełnoletniość odpowiednim skanem dokumentu tożsamości. Poza tym, jeżeli posiadamy kod promocyjny, to właśnie musimy go wpisać na tej stronie formularza rejestracyjnego w miejscu „KOD PROMOCYJNY”. Wtedy można liczyć na najwyższy możliwy bonus i dodatkowe środki.

BONUS NA START
Bonus od wpłaty do 2000 zł i MAXIZYSK do 200 zł
Odbierz Bonus

Jak widać, nie jest to wyjątkowo skomplikowane, wystarczą standardowe procedury do otrzymania bonusu. Przy pierwszej i drugiej wpłacie automatycznie zostaną aktywowane przyznane nam bonusy. Sprawia to że jest to dobry operator dla regularnych graczy.

Promocje i bonusy dla stałych graczy

 • Bonus urodzinowy – promocja dla zarejestrowanych użytkowników, którzy mają konto gracza co najmniej 3 miesiące i w tym czasie dokonali minimalnej wpłaty 100 złotych oraz raz tą kwotą obrócili. Promocja dotyczy też osoby, które założyły konto 7 dni przed lub po urodzinach, aby odebrać bonus, należy napisać mail do bukmachera. Wtedy w dniu urodzin zostaje przyznany nam bonus 20 złotych od ForBET. Obrót kwotą musi być 2-krotny po minimalnym kursie ogólnym 2.00 i minimum 1.20 każdego pojedynczego zdarzenia.
 • #BiegamzforBET – dla aktywnych możliwość dołączenia do klubu biegacza. Należy wpłacić minimum 20 złotych i obstawić kupon z minimalnym kursem 1.50. Potem napisać maila do forBET i odebrać zaproszenie do klubu. Można dzielić się swoimi wynikami i osiągnięciami, za co zdobywa się różne nagrody i bonusy.
 • Wirtualne II – dotyczy to tylko sekcji, która jest też nazwą promocji. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym więcej wygrywamy. Przy 3 zdarzeniach to 5%, przy 5 zdarzeniach gramy bez podatku i dodaje nam się 15%, a przy 10 zdarzeniach to aż 40% więcej.
 • Bez podatku w piątki – między północą a 23:59 można grać bez podatku w punktach stacjonarnych. Wystarczy zagrać kupon za min. 20 złotych, 3 zdarzenia, każde z kursem min. 1.30. Wtedy dostajemy 14% więcej.
 • Mecz dnia – co jakiś czas bukmacher umieszcza w Strefie Gracza jeden mecz. Naszym zadaniem jest wytypowanie dokładnego wyniku i czasu, w którym padnie pierwsza bramka. Osoba, która trafi, zgarnia 25 złotych. Jeżeli takiej nie będzie to ten, kto był najbliżej. Komentarz ze swoim typem zostawiamy pod odpowiednim artykułem „MECZ DNIA”.

FAQ

Tak, możemy wykorzystać na start świetny bonus aż do 2000 złotych podwojenia pierwszego złożonego depozytu. Krótko mówiąc, wpłacając 2000 złotych, otrzymujemy drugie tyle od bukmachera i łącznie mamy do dyspozycji 4000 złotych.

Jest to nazwa, pod którą kryje się bonus powitalny od drugiego wpłaconego depozytu w Forbet. Maksymalnie wynosi on 200 złotych i jest to podwojenie naszej stawki. Jeżeli wpłacimy 200 złotych i obstawimy za nie kupon, to korzystając z bonusu, podbijemy stawkę do 400 złotych.

Tak, należy jedynie być nowym użytkownikiem, który zarejestruje swoje konto gracza po raz pierwszy na stronie bukmacherskiej Forbet.  Należy w trakcie rejestracji zaznaczyć opcję „CHCĘ OTRZYMAĆ BONUS POWITALNY” i dokonać depozytu za minimum 20 złotych.

Przed niektórymi popularnymi wydarzeniami w zakładce STREFA GRACZA bukmacher prosi o wskazanie w komentarzu dokładnego wyniku spotkania i czasu pierwszej bramki. Osoba, która będzie najbliżej trafienia, otrzymuje 25 złotych nagrody.