Bonusy bukmacherskie na start - jak dobrać bonus powitalny?

Promocje bukmacherskie – jak dobrać bonus powitalny?

W Polsce możemy założyć konto u kilkunastu legalnych bukmacherów, którzy oferuja inne promocje bukmacherskie. Duża konkurencja działa zawsze na plus dla klientów, bo zmusza firmy do uatrakcyjniania swojej oferty, zarówno jeżeli chodzi o zakłady sportowe, jak i promocje oferowane za samo założenie konta właśnie u nich.

Bukmacher
Bonusy Powitalne

BONUS NA START
1200 zł + 25 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
200% do 300 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
200% do 100 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
500 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
500 zł + 20 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
2220 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
2000 zł

Odbierz Bonus

Wiele osób w tym gąszczu ofert nie może znaleźć odpowiedniego bukmachera dla siebie, bo nie wie czym się kierować przy wyborze bukmachera. Oczywiście na sam początek każdy zwraca uwagę na bonus powitalny, który jest często ważniejszy od innych czynników związanych z ofertą bukmachera na różne dyscypliny sportowe.

Promocje bukmacherskie przy rejestracji

Bonus zawsze dostajemy po zarejestrowaniu konta gracza u danego bukmachera. Nie możemy zalogować się jako „gość” lub kompletnie anonimowo, a przy tym aktywować interesujący nas promocje bukmacherskie i wypłacić zgromadzone pieniądze. Wedle prawa korzystać z zakładów bukmacherskich mogą jedynie osoby pełnoletnie i zamieszkałe w Polsce, więc weryfikacja danych jest niezbędna przy większości operacji na koncie gracza.

U niektórych bukmacherów mamy do wyboru dwie opcje: konto tymczasowe i konto stałe. To pierwsze charakteryzuje się tym, że zostaje aktywowane bez potwierdzenia danych dokumentem tożsamości. Najczęściej można już dokonać wpłaty i odebrać jakiś bonus, jednak istnieje wiele ograniczeń co do oferty powitalnej, stawek i innych aktywności na koncie gracza. Podstawowym jest zablokowanie możliwości wypłaty środków. Konto stałe natomiast charakteryzuje się tym, że możemy odebrać wszystkie możliwe bonusy powitalne, korzystać z pełnej oferty zakładów, nie mamy ograniczeń odnośnie do stawek i możemy wypłacać zarobione pieniądze.

Bonusy bukmacherskie na start - jak dobrać bonus powitalny?Legalni bukmacherzy w Polsce nie wymagają żadnych dodatkowych informacji, aby odebrać bonus przy rejestracji na ich stronie internetowej. Jedyne co musimy zrobić to podać podstawowe dane jak hasło, nazwa użytkownika, mail. Warto jednak założyć od razu pełne konto i potwierdzić dane osobowe dokumentem tożsamości, tak by odebrać najlepsze bonusy.

W trakcie rejestracji warto wpisać też odpowiednie kody promocyjne, które posiadamy do konkretnych bukmacherów. Taki kod umieszczamy w polu „KOD PROMOCYJNY” w trakcie rejestracji i dzięki temu otrzymujemy bonusy znacznie wyższe od standardowej oferty u danego bukmachera. To nagroda za wcześniejsze zainteresowanie się tematem zakładów bukmacherskich w danej firmie i pozyskanie kodu promocyjnego.

Ostatnią ważną rzeczą, na którą musimy zwrócić uwagę w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego na stronie bukmacherskiej to zatwierdzanie odpowiednich punktów, które dotyczą bonusów powitalnych. Wszelkiego rodzaju zgody typu: „Chcę otrzymać bonus powitalny”, „TAK, chcę skorzystać z bonusu od depozytu”, „Chcę odebrać bonus na zakład bez ryzyka” muszą zostać koniecznie potwierdzone przez nas. Nie zapomnijmy kliknąć puste okienko przy takich deklaracjach, bo jeżeli nie potwierdzimy takiego stwierdzenia, to bukmacher nie przyzna nam wszystkich bonusów.

Najpopularniejsze promocji bukmacherskich

Najpopularniejsze rodzaje bonusów powitalnychBukmacherzy w Polsce oferują trzy rodzaje bonusów i promocji. Możemy spotkać je wszystkie razem w jednej ofercie lub osobno w zależności od proponowanej oferty dla nowych użytkowników. 

Najpopularniejsze promocje bukmacherskie:

  • Bonus od depozytu – jest to najczęściej występujący bonus na stronach bukmacherskich. Polega on na tym, że wpłacając pieniądze po raz pierwszy, możemy dostać od bukmachera darmowe środki na grę. Jest to zwykle podwojenie tego, co wpłacimy do pewnej kwoty lub odpowiedni procent. Oczywiście pieniędzy, które dostaniemy w postaci bonusu, nie możemy od razu wypłacić. Każdy bukmacher ustala warunki obrotu, które musimy spełnić, zanim trafią na nasze główne konto gracza.
  • Zakład bez ryzyka – bardzo lubiany bonus wśród użytkowników, który jest tak naprawdę bezpiecznym kuponem na start. Bukmacher oferuje możliwość zagrania pierwszego kuponu na określonych warunkach, często na dowolny kurs i dowolną liczbę zdarzeń. Przykładowo wpłacając 200 złotych, możemy obstawić kupon za całą tę kwotę. Jeżeli okaże się on przegrany, to bukmacher zwraca stawkę na nasze konto gracza. Często oddane pieniądze możemy od razu wypłacić. Z kolei, jeżeli kupon okaże się wygrany, to nie musimy już spełniać żadnych warunków przed wypłatą.
  • Freebet – nie każdy bukmacher oferuje ten bonus, a polega on na tym, że dostajemy za darmo kilkadziesiąt złotych na rozpoczęcie swojej przygody na danej stronie bukmacherskiej. Często jest to 20-30 złotych, które możemy przeznaczyć na zagranie dowolnego kuponu z oferty bukmachera. Aby otrzymać te pieniądze, nie musimy niczego robić, jedynie tylko zarejestrować konto gracza na danej stronie bukmacherskiej.

Pamiętajmy, że poza standardowymi bonusami powitalnymi bardzo ważne są również promocje, które bukmacher posiada dla stałych użytkowników. Jeżeli zakładamy konto gracza i mamy zamiar odebrać bonus i zostać u danego bukmachera na dłużej, to warto przejrzeć ofertę promocyjną. Bukmacherzy często oferują grę bez podatku, wyższe kursy na wiele zdarzeń, różne turnieje użytkowników i wiele innych atrakcji.

Gdy już zostaniemy u danego bukmachera na dłużej, to warto się również rozejrzeć za oferowanymi programami lojalnościowymi lub strefami dla VIPów, których możemy zostać członkami. Pierwsza opcja jest zwykle dostępna dla wszystkich, a druga tylko dla wybranych przez bukmachera najaktywniejszych użytkowników. Jest to też forma zarówno dodatkowych bonusów, jak i przywilejów, które możemy zyskać, gdy bukmacher doceni naszą lojalność.

Promocje bukmacherskie – jak wybrać najlepszą?

Oto, czym należy się kierować przy wyborze promocji bukmacherskich:

  • Kwota, którą chcemy przeznaczyć na grę – gdy mamy do dyspozycji 100 złotych, to raczej nie opłaca się wykorzystywać bonusu od depozytu, który może dać nam np. 1200 złotych. Pamiętajmy, że z bonusu można skorzystać tylko jeden raz.
  • Jakie mamy oczekiwania względem obstawiania -czy chcemy obstawiać długofalowo, czy to tylko obstawić jednorazowo wymarzony kupon. Jeżeli ta druga opcja to warto skorzystać z zakładu bez ryzyka, który w razie porażki zwróci nam pieniądze.
  • Liczba oferowanych bonusów – niektórzy bukmacherzy pozwalają na skorzystanie ze wszystkich dostępnych bonusów powitalnych, a niektórzy tylko z jednego wybranego. Warto mieć to na uwadze.
  • Warunki obrotu – najważniejszy punkt, jeżeli chodzi o wybór bonusu powitalnego. Czasami dużo większa kwota bonusu, nie gwarantuje lepszych warunków. Sprawdźmy zawsze regulamin, ile razy należy obrócić daną kwotę, jaki musi być minimalny kurs na kuponie, a jaki pojedynczego zdarzenia. To zdecydowanie ułatwi nam późniejszą grę.
  • Strona internetowa i aplikacja bukmachera – zabrzmi to banalnie, ale będziemy daną stronę odwiedzać bardzo często. Z tego powodu nie może ona nas męczyć, musi być funkcjonalna, intuicyjna i z łatwą nawigacją dla użytkownika. Dodatkowym czynnikiem na plus, może być dobrze zrobiona aplikacja mobilna, z której będziemy korzystać, będąc poza domem i dostępem do laptopa.

FAQ

Oczywiście! Należy jednak zaznaczyć, że oferta obowiązuje tylko i wyłącznie nowych użytkowników, czyli takich, którzy po raz pierwszy założą konto na stronie internetowej danego bukmachera. Mając już konto gracza, nie możemy odebrać bonusu na start. Zgodnie z zasadami nie możemy też posiadać więcej niż jednego konta gracza na swoje dane.

Legalni bukmacherzy w Polsce mają jedne z lepszych bonusów na start nawet w porównaniu ze światową konkurencją. Jako nowy użytkownik można liczyć najczęściej na bonus od pierwszego depozytu, zakład bez ryzyka, dodatkowy freebet i grę bez podatku. Coraz częściej można odebrać wszystkie z wyżej wymienionych bonusów u jednego bukmachera, a nie tylko niektóre.

Niektórzy legalni bukmacherzy w Polsce pozwalają utworzyć konto tymczasowe, które różni się od stałego tym, że nie musimy od razu weryfikować naszego konta dokumentem tożsamości, a już możemy wpłacić pieniądze i odebrać bonus. Należy jednak liczyć się z wieloma ograniczeniami, określonym czasem jego trwania i tym, że nie będziemy mogli wypłacić naszych pieniędzy bez pełnej weryfikacji.

Nie, wielu bukmacherów oferuje również bonus bez depozytu, którym jest freebet. Jego wartość to zwykle kilkadziesiąt złotych (do 20 do 50zł) i otrzymujemy go za samą rejestrację konta gracza. Dzięki niemu możemy przetestować stronę bukmacherską i sprawdzić, czy rzeczywiście chcemy wpłacić nasze pieniądze.

4.7/5 – (7 votes)